هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته زیبای ملت 2014 - ملت دیزاین
تماس
123456

اگه خواستید بگید دسترسی رو تغییر بدم

************* امکانش هست زیرش رو هم درست کنید ، منظورم "ورود به انجمن"، "عضویت در انجمن" ،"ارسال کلمه عبور" هست ، البته خودم تا یه جایی درستش کردم
اما می خوام کلیک بشه یعنی border ، بکگراند و ...... *****************************************
پاسخ
اپ Blush
پاسخ
بی جهت آپ نکنید.

به احتمال زیاد پوسته از استایل شیت پدینگ گرفته.برای همین ثابت شده و با پلاگین نا ناسازگاره.شما باید با تغییر محل متغیر جاشو تغییر بدید.

متوجه بوردر و بکگراند و کلیک شدن نشدم.واضح تر بگید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۴/۱۰، ۱۳:۲۴:۰۸ عصر)
دوست من قالب مسئله ای نداره احتمالا شما دستکاری کردین کلاس های پلاگین رو و قاطی شده
بعدشم خب شما که می گفتی اختصاصی میکنید خب انجام بدین
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۴/۱۰، ۱۳:۱۴:۵۷ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۴/۱۰، ۱۳:۲۴:۰۶ عصر)
سلاااااام
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!توهین تلقی نشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه مدت نیومدم یکی یه چیز واسه خودش گفته ، متاسفانه 2 عزیزی که من قبولشون دارم، سپاس کردنش. (از اون 2 عزیز معذرت می خوام ، ببخشید) Blush

منم وقتی به به فکر ساخت قالب پولی ، برای تبلیغ خودم و فروششون باشم ، باید احتمال خطا وجود داشته باشه و خیلی خوب و مودبانه بود مشکلات قالب رو قبول می کردم و عیب رو به جای دیگه ای ربط نمی دادم. Angry
من هنوز سر حرف خودم هستم ولی نمیشه ایرادی که خود شما در درست کردن آن ناتوانید رو من با تجربه کم خودم درستش کنم . Tongue

ببخشید بازم به دلیل نقض قوانین معذرت می خوام Angel
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۴/۱۳، ۰۷:۰۳:۴۹ صبح)
عزیز دل قالب رایگان نیست ، اون صلواتی که می بایست فرستاده بشه برای من بیش از هر پولی ارزش داره پس فکر نکن قالب رایگانه .

اگه یه کم هوش داری نگا کن ببین مشکلت چیه و چه ربطی به قالب داره !!
من واسه مشکلات قالب پشتیبانی میدم ولی نه برای افرادی مث شما ... هر کسی هم دوس داره براش کار انجام میدم اخرشم مطئنم ازم راضیه .
شما فک کن قالب مشکل داره ، و استفاده نکن ... اون پلاگینی هم که میگی با قالب مشکل داره ترجمه بنده هست عزیز! و مطئنم مشکل نداره
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۴/۱۳، ۰۷:۰۴:۱۶ صبح)
دوست عزیز لطفا حد و حدود خود و انجمن را رعایت کنید وتایپک را منحرف نکنید.

اگر هم از این طراح عزیز ما دلخور بودید باید در پ.خ با خود ایشان مطرح می کردید.

درصورت تکرار چنین مواردی برخورد جدی خواهم کرد.

به هیچ وجه تایپک منحرف نشود*
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۴/۱۲، ۲۳:۳۸:۲۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۴/۱۳، ۰۷:۰۴:۲۹ صبح)
خیلی خوب بود روش زحمت کشیدی ولی متاسفانه به کار من نیومد Heart
پاسخ
ممنون از شما ، نظر لطفتون هست
متاسفانه می بینم کپی رایت پوسته رو حذف کردن و دارن استفاده میکنن.

عزیزان ، کمی فرهنگ داشته باشیم
---------

پاسخ
سلام

باید بگم قالب خیلی خوبیه من برای سایتم انتخابش کردم کار شما در یک کلمه خوب جا نمی گیره به نوع کار و مخصوصا رایگان بودنش باید بگم عالیه . من بین حداقل 20 تا قالب این رو پسندیدم
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۵/۵، ۱۷:۳۵:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان