هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نمایش کدها در کنترل پنل مدیریت
سلام

چرا کدهای قالب ها در پنل مدیریت انجمنم، به صورت زیر هست؟

یعنی نه چپ چین هست نه رنگی؟

[تصویر:  ff2cbbcdbf6604811.jpg]

شکل درستش باید اینجوری باشه:

[تصویر:  ff2c73a54ad6b02b2.jpg]

اسم این نوع نمایش دادن کدها چیست؟ (معادل انگلیسی)
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۳:۱۸:۵۹ عصر)
با درود
بررسی کنید ببینید جاوای مرورگرتون فعال هست یا نه . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۰:۳۶:۲۱ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۰:۵۰:۱۰ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۳:۱۸:۵۷ عصر)
نقل‌قول: با درود
بررسی کنید ببینید جاوای مرورگرتون فعال هست یا نه .

سلام

مشکل از مرورگر نیست، جناب میدوری.

2 تا سایت را همزمان باز می کنم، یکی کدهای پنلش درست نمایش داده می شود ولی یکی دیگه نه.

البته با مرورگرهای دیگه هم تست کردم، مشکل وجود داشت.

فکر کنم توی تنظیمات مای بی بی باید یک تغییری داد.
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۰:۵۰:۲۴ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۳:۱۸:۵۵ عصر)
درود

مشکل شما به نظر من یکی از موارد زیر هست:

1.ببینید شما حتما باید با اکانت اصلی ادمین وارد بشید یعنی اگر به یک کاربر دسترسی کامل هم بدهید باز کدها به همین صورت نمایش دادره میشود تنها اکانتی که کدها برایش درست نمایش داده میشود همانی است که در آخرین مرحله نصب مای بی بی به عنوان ادمین سایت ایجاد میکنید. (من هم همین مشکل را دارم و فکر کنم قبلا نداشتم از وقتی که به 1.6.12 ارتقاع دادم اینطور شده)

2. بعضی از هاست های رایگان این مشکل را دارند

3.مشکلی در فایل های مای بی بی وجود دارد
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۰:۵۹:۵۳ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۳:۱۸:۵۳ عصر)
نقل‌قول: درود

1.ببینید شما حتما باید با اکانت اصلی ادمین وارد بشید یعنی اگر به یک کاربر دسترسی کامل هم بدهید باز کدها به همین صورت نمایش دادره میشود تنها اکانتی که کدها برایش درست نمایش داده میشود همانی است که در آخرین مرحله نصب مای بی بی به عنوان ادمین سایت ایجاد میکنید. (من هم همین مشکل را دارم و فکر کنم قبلا نداشتم از وقتی که به 1.6.12 ارتقاع دادم اینطور شده)

سلام

درست حدس زده اید جناب غلامیان.

یک انجمنی را تازه خریداری نموده ام و به صاحب قبلی گفتم ارتقا بده به آخرین نسخه.

همچنین نام کاربری معمولی من را تغییر داد به مدیر کل انجمن.

البته من الان دوباره نام کاربری را تغییر دادم به "admin" ولی باز کدها درست نمایش داده نشد.

شما برای این مشکل راه حلی پیدا نکردید؟ چون اینجوری سخته کارکردن با کدها
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۳:۱۸:۴۹ عصر)
برای رنگی بودنش به مرورگر شما مربوطه.معمولا موزیلا باعث رنگی شدنش میشه.اما کروم نه.

چپ چین نبودنش هم که باید بگم برای همه چپ چین نیست و راست چینه.شاید باز هم به مرورگر شما مربوط باشه.

دوستانی که ورژن 4 و 3 موزیلا رو دارن رو بسپارید چک کنن و همینطور از نسخه 24 و 26 به بعد.

آخرین نسخه پارسی ساز رو چک نکردم اما تا نسخه 4.2 که یادم میاد و دارم استفاده میکنم کد ها راست چین لود میشن.

و راه کاری که بهتون میدم استفاده از نوت پد پلاس پلاس هستش.
کافیه یه کپی پیست کنید و بقیه کاراتون.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۳:۴۵:۱۷ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۵:۰۸:۳۱ عصر)
(۱۳۹۳/۳/۵، ۱۱:۰۶:۱۲ صبح)geo نوشته است:
نقل‌قول: درود

سلام

درست حدس زده اید جناب غلامیان.

یک انجمنی را تازه خریداری نموده ام و به صاحب قبلی گفتم ارتقا بده به آخرین نسخه.

همچنین نام کاربری معمولی من را تغییر داد به مدیر کل انجمن.

البته من الان دوباره نام کاربری را تغییر دادم به "admin" ولی باز کدها درست نمایش داده نشد.

شما برای این مشکل راه حلی پیدا نکردید؟ چون اینجوری سخته کارکردن با کدها

تنها راهش اینه که با همان اکانت ادمین اصلی یعنی همان اکانتی که آی دیش 1 هستش وارد بشید و ویرایش کنید. فکر کنم بهتر باشه دوستان این مشکل را به سایت مادر گذارش دهند تا در بروزرسانی بعدی حل شود.

نقل‌قول: چپ چین نبودنش هم که باید بگم برای همه چپ چین نیست و راست چینه.شاید باز هم به مرورگر شما مربوط باشه.
نقل‌قول: آخرین نسخه پارسی ساز رو چک نکردم اما تا نسخه 4.2 که یادم میاد و دارم استفاده میکنم کد ها راست چین لود میشن.
خیر firstboy000 عزیز اینطور نیست. یکی از هاست های رایگانی که گفتم این مشکل را دارد همینی هست که شما استفاده میکنید یعنی xzn برای همین براتون عادی شده
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۷:۳۵:۱۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۷:۴۰:۳۵ عصر)
در پنل ادمین ، تنظیمات شخصی مدیر ، روشن / خاموش کردن Codepress را روی روشن قرار دهید !
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۵:۴۹:۰۷ عصر) ، میدوری (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۶:۴۵:۲۷ عصر) ، geo (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۷:۳۵:۲۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۷:۴۰:۴۹ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۳/۵، ۲۰:۰۷:۳۸ عصر)
سلام، به مسیر زیر بروید :

یادداشت‌ها و تنظیمات شخصی مدیر > روشن / خاموش کردن Codepress > و در آخر گزینه رو روشن کنید Smile

*ببخشید باهم ارسال شد
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۵:۵۸:۵۴ عصر) ، میدوری (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۶:۴۵:۳۰ عصر) ، geo (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۷:۳۵:۲۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۷:۴۰:۵۳ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۳/۵، ۲۰:۰۷:۳۵ عصر)
با سپاس از "ملت و "مرادی" عزیز

مشکل حل شد.

من تا حالا تنظیمات اون قسمت را ندیده بودمSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۷:۴۲:۱۷ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۳/۵، ۱۹:۰۹:۰۷ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۳/۵، ۲۰:۰۷:۴۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل راست چین شدن قالب ها در کنترل پنل مدیریت afshiin 3 2,964 ۱۳۹۲/۸/۵، ۲۲:۵۱:۴۲ عصر
آخرین ارسال: mellat
Sad مشکل در کنترل پنل مدیریت MYBB groupfa 5 3,733 ۱۳۸۹/۸/۲۸، ۱۵:۳۴:۲۴ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان