هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش گرو های کاربری در صفحه نخست بدون پلاگین
Heart 
با درود
نمایش گروه های کاربری در صفحه ی نخست انجمن بوسیله ی پلاگین انجام می شود و شاید کسانی باشند که با پلاگین میانه ی خوبی نداشته باشند (مانند خودم) و شاید هم انجمنشان دچار مشکل شود . برای همین منظور روش بدون افزونه را برای دوستان قرار میدهم امید که بکار بیاید .
نخست تصویر زیر را ببینید و اگر علاقه مند شدید کارهای زیر را انجام دهید .

===================

=================

گام نخست : به مسیر زیر بروید
کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته > قالب ها > قالب مورد نظر > Index Page Templates > بخش index_boardstats
و متغیر زیر را پیدا کنید

کد php:
{$whosonline

و کدهای زیر را پس از آن اضافه کنید

کد php:
<tr><td colspan="7"><span ><strong>گروه های  کاربری</strong></span></td></tr>
<
tr><td  colspan="7"><span>عنوان گروه  کاربری در سایت شما</span></td></tr

گام دوم : به مسیر زیر بروید
کنترل پنل مدیریت > کاربران و گروه ها > گروه ها > گروه مورد نظر > ویرایش گروه > سبک نام کاربری

و تمام کدهای آن بخش را کپی و در کدهای بالا به جای "عنوان کاربری در سایت شما" قرار دهید و بین کدها هم از " , " استفاده کنید نتیجه کدها باید مانند زیر شود . (در نمونه ی زیر دو عنوان آمده برای گروه های بیشتر از " , " استفاده کنید)

کد php:
<tr><td colspan="7"><span ><strong>گروه های  کاربری</strong></span></td> </tr>
<
tr><td  colspan="7"><span style="color:  green;"><strong><em>مدیر  کل</em></strong></span> , <span style="color:  red;"><strong><em>معاون</em></strong></span></td></tr

کار تمام است .
منبع: تالار میدوری
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۲۲، ۱۲:۳۸:۳۶ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۲/۲۲، ۱۳:۵۰:۵۶ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۲/۲۲، ۱۴:۴۹:۳۶ عصر) ، garichi (۱۳۹۳/۲/۲۲، ۲۱:۵۳:۳۲ عصر) ، navidahanj (۱۳۹۳/۲/۲۲، ۲۲:۴۷:۲۰ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۰، ۱۱:۱۵:۵۵ صبح) ، MISTER (۱۳۹۸/۵/۲۴، ۱۴:۱۲:۵۹ عصر)
با سلام و احترام

من موارد گفته شده رو انجام دادم و حالا گروه های کاربری به بخش آمار انجمن اضافه شده اما به این شکل:

لطفا راهنمایی بفرمایید کادر رنگی رو چطوری با بقیه هماهنگ کنم.

متشکرم
پاسخ
شما چون قالبتون رنگش سبزه برای همینه.

از این کد استفاده کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

کد:
<tr><td colspan="7"><span ><strong>گروه های  کاربری</strong></span></td></tr>
<tr><td  colspan="7"><span style="background-color:white"><span>محل قرار گیری کد های گروه های کاربری شما</span></span></td></tr>
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطnedaariania (۱۳۹۸/۵/۲۴، ۱۴:۴۴:۵۱ عصر)
ممنونم ازتون [تصویر:  rose.gif]

اون بخش سفید شد اما کاش میشد الگوی رنگی که در بخش کاربرهای آنلاین هست دراون بخش تکرار بشه. در هر حال الان خیلی بهتر شد. قابل خوندن هست.

سپاس
پاسخ
در صورت امکان دسترسی بفرمایید تا یه سری تغییرات هم بنده اعمال کنم.

چون قالب سایت شما رو در دسترس ندارم که رو انجمن خودم تست کنم
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
پاسخ
ارسال شد.
ممنون
پاسخ
(۱۳۹۸/۵/۲۴، ۱۵:۰۷:۴۹ عصر)nedaariania نوشته است: ارسال شد.
ممنون
چیزی دریافت نشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطnedaariania (۱۳۹۸/۵/۲۴، ۱۵:۲۱:۲۲ عصر)
تغییرات اعمال شد.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطnedaariania (۱۳۹۸/۵/۲۴، ۱۵:۳۴:۴۰ عصر)
خیلی ممنونم خیلی لطف کردید

ببخشید میشه اون کادر سبز برداشته بشه؟ کادر سبز گروه های کاربری دیگه نیازی نیست.

ممنون میشم
پاسخ
برداشته شد.
پاسخ
 سپاس شده توسطnedaariania (۱۳۹۸/۵/۲۴، ۱۵:۳۹:۰۲ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۸/۵/۲۴، ۱۵:۴۶:۴۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart نمایش آواتار درصفحه ی اصلی بدون پلاگین میدوری 2 3,335 ۱۳۹۳/۸/۱۱، ۱۹:۱۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
Heart نمایش آواتار در لیست موضوع ها بدون پلاگین میدوری 2 2,568 ۱۳۹۳/۱/۲۴، ۱۷:۲۴:۳۷ عصر
آخرین ارسال: Gh-Moradi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان