هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وارد نشدن به جایی که در آن بودید
Information 
با سلام
فرض کنید در یکی از صفحات انجمنم به عنوان مهمان هستم حالا می خواهم با کاربری ام وارد شوم و در همان صفحه کاری انجام دهم. با کاربری وارد می شوم گفته می شود شما به همان جایی بر می گردید که در آن بودید ولی به آنجا بر نمی گردد و به صفحه اول سایت می رود!
این مشکل را چگونه حل کنم؟
خدایا! یک چشم بهم زدن هم، مرا به خودم وامگذار
[تصویر:  ze2.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۴، ۰۸:۰۳:۱۱ صبح) ، SAEED.M (۱۳۹۳/۲/۱۴، ۱۵:۰۵:۲۹ عصر)
سلام دوستان ... منم همین مشکل رو دارم و دیدم دوستان دیگه ای هم همین مشکل رو داشتن ... به نظر کلا مشکل داره Sad
لطفا یکی راهنمایی کنه ... Heart

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۴، ۱۵:۱۲:۵۱ عصر)
با درود
این پلاگین را سبک سنگین کنید و در صورت مناسب بودن استفاده کنید یک ایراد کوچک در ویرایش ارسال ها دارد اگر متوجه شدید و دلچسب نبود استفاده نکنید ولی بصورت کلی همان کاری که می خواهید را انجام می دهد . (نگارش بتا هست) . در ضمن در نگارش های جدید مای بی بی این مورد وجود دارد و نیازی به این پلاگین نیست .
http://mods.mybb.com/view/auto-redirect
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۳/۲/۱۵، ۰۱:۴۶:۳۵ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۵، ۰۸:۱۲:۰۲ صبح)
یه پیشنهاد هم بنده دارم که شاید جواب بده
اول از محتویات headinclouad یک کپی بگیرید و بعد اون قالب را برگشت بزنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۵، ۰۸:۱۲:۱۵ صبح)
سلام آقای میدوری ... من طبق تحقیقاتی که توی سایت مادر انجام دادم قبلا این مشکل رو تعدادی داشتن که بهشون گفته شده بود در هسته فایل member.php رو باز کنند و فکر کنم خط 1080 بودو گفته بودن ویرایش کنن که من اونم امتحان کردم و جواب نداد.

البته از mybb 1.6.13 استفاده میکنم که آخرین ورژن هست و به نظر نباید بعد از 1.6.9 این مشکل دیگه باشه ولی من هنوز این مشکل رو دارم حتی از زمان 1.6.12 هم داشتم.

من در بعضی از انجمن ها امتحان کردم و مشکلی نبود. بنظرم این مشکل میتونه فقط برای بعضی از انجمن ها باشه که دلیلش هم شاید اختلال یک پلاگین باشه ...

توصیه میکنم دوستمون هم لیست پلاگین هاشو بگه شاید یک پلاگین مشترک بود و این مشکل رو داشت.

این پلاگین هم برای همون زمان هست فکر کنم که اون مشکل وجود داشت و برای بقیه حل شد.
البته یک مشکل هم داره که بعد از نصب به نظر با جستجوی تشکر مشکل داره Sad

سپاس از شما.

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۵، ۰۸:۱۲:۴۹ صبح) ، میدوری (۱۳۹۳/۲/۱۵، ۱۶:۵۱:۳۵ عصر)
با درود
من خودم از راه حل زیر استفاده میکنم و در انجمن من بخوبی کار میکند شما هم آزمایش کنید اگر شد که مشکل حل شده در اینجا (مرکز توسعه ی مای بی بی) هم راه حلی هست که راه حل اساسی هست و از نظر بزرگان مای بی بی فن آخر است این کار را هم در صورتی که روش من جواب نداد انجام دهید .
راه کار من : به مسیر زیر بروید
کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته > قالب ها > قالب مورد نظر > Member Templates > بخش member_login
و کدهای زیر را پیدا کنید
کد php:
<input type="hidden" name="action" value="do_login" /> 

کدهای زیر را پس از کدهای بالا قرار دهید و نتیجه را آزمایش کنید
کد php:
<input type="hidden" name="url" value="{$redirect_url}/>
<
input type="hidden" name="url" value="$HTTP_REFERER"
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۵، ۱۷:۲۷:۵۸ عصر) ، SAEED.M (۱۳۹۳/۲/۱۵، ۱۹:۳۰:۵۷ عصر)
سپاس آقای میدوری ... اما بازم کار نکرد ... اون صفحه رو هم قبلا خونده بودم ... اونم عمل نکرد ... ولی دیگه مطمئنم از قالبه ... چون دیفالت درست کار میکنه Sad

کد های این صفحه رو با دیفالت مقایسه کردم و هیچ مشکلی نبود ...

کد های صفحه redirect رو هم مقایسه کردم و عین هم بودن Sad ...

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۵، ۱۹:۴۴:۳۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۱۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان