هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین حذف پیام های بسیار قدیمی
با سلام

آیا پلاگینی برای حذف پیام های بسیار قدیمی هست ؟ چونپیام های قدیمی باعث اشغال حجم دیتا بیس شده و باید حذف بشوند اما بعضی کاربر ها که فعالیت نمی کنند پیام های مدیر و ... در پروفیل آنها ذخیره می شود و باقی می ماند . راه حلی هست ؟
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۰، ۰۹:۵۴:۱۱ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۲/۱۱، ۰۰:۴۵:۴۳ صبح)
معمولا حجمی رو اشغال نمیکنن به اون حد.فعالیت اضافه هم نمیکنن که بگیم فشار میارن.
شما چندتا راه حل داری.اول اینکه محدودیت ایجاد کنی برای تعداد پیغام خصوصی
دوم اینکه افرادی که دیر به دیر میان رو از طریق جدول دیتابیس پیاماشون رو پاک کنی.
سوم اینکه پلاگین مشاهده پیغام های خصوصی رو بریزی و از اون طریق کنترل داشته باشی(که با اینکار حریم خصوصی افراد رو زیر پا میذاری)
چهارم اینکه از خود کاربرا درخواست کنید که هر چند وقت یکبار پیغاماشون رو پاک کنن.

چیزی دیگه به ذهنم نمیرسه.پلاگینی من ندیدم درموردش.بازم اگر تونستید سرچ کنید.اینجا و گوگل.اگر جایی دیدید اعلام کنید تا اونایی که میتونن ترجمه کنن پلاگینو استفاده کنیم.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۲/۱۱، ۰۰:۴۵:۳۴ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۱۱، ۰۷:۳۲:۴۴ صبح) ، salondaran (۱۳۹۳/۲/۱۲، ۱۸:۱۰:۳۷ عصر) ، میدوری (۱۳۹۳/۲/۱۲، ۲۰:۳۴:۳۵ عصر)
ممنونم چشم
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
با درود
این کوئری را اجرا کنید
کد php:
DELETE FROM `mybb_privatemessagesWHERE `status` = '1' AND `folder` = '1'
با این دستور همه ی پیام های خوانده شده حذف خواهند شد . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطsalondaran (۱۳۹۳/۲/۱۲، ۲۲:۰۰:۳۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۲/۱۳، ۱۴:۱۰:۰۶ عصر)
پیشنهاد میکنم اصلا با کوئری انجام ندین چون یه بار من این کار رو کردم در نمایش تعداد کل پیام ها و نیز پیام های خوانده نشده اختلال ایجاد میشه در شمارش پیام ها
بهتره از همون پنل کاربری این کار رو انجام بدینHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۲/۱۳، ۱۴:۰۹:۴۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۲۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۰۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان