هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد شدن مشکل ، بدون هیچ تغییری
با سلام و تبریک سال نو
بنده امروز که وارد انجمنم شدم با خطایی در بالای انجمن مواجه شدم
MyBB Internal: One or more warnings occured. Please contact your administrator for assistance.
MyBB Internal: One or more warnings occured. Please contact your administrator for assistance.

و شکل ظاهری نوشته ها در هم ریخته و ناخوانا شده
در صورتیکه بنده از دیروز تا الان هیچ تغییری در مدیریت ندادم

و دوم اینکه هیچ کدوم از تاپیک ها باز نمیشه ( 4 خط خطای فوق نمایش داده میشود)
یعنی فقط صفحه اول دارم

اگه ممکنه با دو مرئر گر کروم و فایرفاکس مشاهده کنید چون تو فایر فاکس نوشته قابل خوندن هستند ولی در کروم مثل تصویر ضمیمه شده دیده میشوند

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
درود

فابل eror log را بررسی کنید ببینید درونش چیزی ثبت شد؟
پاسخ
نمیتونم وارد کنترل پنل مدیر بشم وارد میشه هر گزینه رو می زنم خارج میشه دیگه وارد نمیشه
از سی پنل رفتم یکی از پلاگین ها رو تو لاگ تذکر داده بود
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
با درود
ایراد شما را فایل class_error.php داره فریاد میزنه .Big Grin در اینجا و در خط 215 می تونید ببینید .
یک یا چند پلاگین شروع به ناسازگاری کرده اند . تمام پلاگین ها را غیر فعال و تک به تک فعال و اثرها را بررسی کنید تا به پلاگین خرابکار برسید . Angry
توصیه به دوستان : بجای پلاگین تا جایی که امکان دارد از روش دستی استفاده کنید . چون پلاگین ها کدهای از پیش تعریف شده را در جای از پیش تعریف شده قرار می دهند و با پوسته های ما که ویژه سازی هم شده اند و ساده نیستند گاهی وقت ها هماهنگی ندارند .
برای نمونه (یک نمونه ی ساده) من بیشتر فایل هایم را فشرده سازی و بیشترشان را ویژه کاری کرده ام و اگر پلاگینی نصب کنم ابتدا پلاگین برای تزریق کدهایش باید محل تزریق را شناسایی کند و چون محل را نمی یابد در جایی که ممکن است کدهای من را قطع کند قرار می گیرد و ممکن است کار آن بخش را مختل کند به همین سادگی , ناسازگاری های دیگر هم بسیار هستند (کدنویسی اشتباه , پارسی سازی اشتباه و ....) .
مطلب دیگر اینکه از آخرین نگارش پلاگین ها استفاده شود و پلاگین های با ایراد و متروکِ ایراد دار را به هیچ وجه استفاده نکنید و قبل از هر نصبی حاشیه های پلاگین را بخوانید و نظر کاربران را دنبال کنید . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۱، ۱۰:۵۹:۲۵ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۲۱، ۱۲:۰۳:۰۱ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۲۲، ۲۱:۲۹:۱۹ عصر)
الان مشکلم عدم ورود هسبعد کلیل روی یک گزینه خارج میشه
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
امروز برای منم دقیقا همین اتفاق افتاده
به هیچ عنوان نمیتونم وارد پنل مدیریت بشم تا پلاگینا رو غیر فعال کنم
پاسخ
لطفا یه نفر بررسی کنه.مشکل خیلی حاده.به جز صفحه اصلی هیچی باز نمیشه
پاسخ
باز هم ارور لست پست.

پلاگین یادداشت کاربری رو فعال دارید؟؟؟؟
این مشکل از اون ناشی میتونه بشه.

متاسفانه این پلاگین رو من مساوی نابودی کامل میدونم.چون خیلی مشکل داره.

جداگانه: یه چیز دیگه.قالب شما طراحش رو من تائید نمیکنم.قالب رو برمیداره یه کوچولو تغییر میده بعد به اسم اختصاصی میفروشه.
بحث این رو ادامه ندید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۲۱، ۱۲:۰۶:۲۶ عصر) ، میدوری (۱۳۹۳/۱/۲۱، ۱۳:۴۶:۵۴ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۲۱، ۲۱:۳۱:۲۲ عصر)
دوستان راهی رو برای رفع مشکل ورود به کنترل پنل دارند ؟
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
درود از طریق هاست و ادمین پی اچ پی تمام پلاگین ها را غیر فعال کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۱، ۲۲:۳۸:۰۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان