هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور 1054 - مشکل ورود و ثبت نام
با سلام خدمت شما دوستان.
شخصی اومد و ازم پرسید که ازم پرسید که چرا این ارور میده موقع ثبت نام و ورود:
کد:
SQL Error:
1054 - Unknown column 'remember' in 'field list'
Query:
SELECT uid,username,password,salt,loginkey,remember,coppauser,usergroup FROM mybb_users WHERE username='admin' LIMIT 1

چیزی که به ذهنم رسید مشکل از پلاگین و اینا میتونه باشه.وقتی رفتم توی دیتابیس دیدم این فیلد موجود نیست.

جستوجوی زیادی کردم و به این تاپیک رسیدم:
http://community.mybbiran.com/thread-8350.html
خوب بود به خیلیا کمک کرده بود.حتی توی پست دوم گفته شده بود این اما متاسفانه راه عملیشو نگفتن و گفتن باید ستون ایجاد کنید نه فیلد.

حالا من این فیلد رو با توجه به کد داده شده ایجاد کردم ولی بازم ارور میده.(بلد نبودم ستون درست کنم خب)

حالا از شما درخواست دارم راهنمایی کامل درمورد این ارور کنید.

چطور این فیلد رو حذف کنم و عمل صحیح رو چطور انجام بدم؟

سرور هم کلکسو هستش.(البته فکر نکنم ربطی به این موضوع داشته باشه اما گفتم که کامل باشه)و اینکه فکر کنم ورژن مورد استفادش 1.6.5 هستش.بازم دقیق نمیدونم.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۵:۵۱:۰۶ عصر) ، javan88 (۱۳۹۳/۱/۲۳، ۰۹:۵۰:۱۱ صبح) ، anvaryy (۱۳۹۳/۴/۱۴، ۱۴:۵۵:۰۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۶، ۱۷:۰۶:۳۰ عصر)
درود

لینک انجمن رو قرار بدید لطفا
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۷:۱۵:۲۵ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۹:۰۷:۰۹ عصر) ، anvaryy (۱۳۹۳/۴/۱۴، ۱۵:۰۰:۴۹ عصر)
خدمت شما
forum.rubiker.ir

به نظرم با به روز رسانی ورژن این مشکل برطرف بشه اینطور نیست؟
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۲۰:۰۹:۵۱ عصر)
یک بار بروزرسانی کنید به احتمال زیاد مشکل حل میشه [با بروز رسانی دیتابس ترمیم میشه]
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۱۷:۱۰:۴۹ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۲۰:۰۹:۴۹ عصر)
درود بر شما

اگه با اپگرید مشکلتون حل نشد برنامه را از لینک زیر دانلود کنید
http://www.mybb.com/downloads/merge-system
توی سیستم انزیپ کنید تا فایل loginconvert.php استخراج بشه سپس فایل را در مسیر inc/plugins اپلود کنید احتمال زیاد مشکلتون حل میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۱۷:۱۰:۴۴ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۲۰:۰۹:۴۷ عصر)
تشکر دوستان.برای آپدیت که فکر کردم دقیق دیدم نمیشه.چون این کار نیاز به ورود ادمین داره که برای ورود کاربر کلا ارور میده.

دیتابیس رو هم ریپیر کردم و همچنین آپتیمایز کردم ولی باز هم ارور میده.

الان دقیقا این چه کاری انجام میده؟آپلود کردن اون فایل به تنهایی کافیه؟بقیش لازم نیست؟
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۲۰:۰۹:۴۵ عصر)
درود بر شما

من این موضوع را توی سایت مادر دیدم که فقط در همین حدی که گفتم نوشته شده بود نه بیشتر

فقط همون فایل را باید توی مسیر داده شده اپلود کنید . احتمالا بعد از اینکار بشه به پنل لاگین کرد . اگه هم جواب نده که فقط یه فایل بوده و براحتی میشه حذفش کرد

لینک منبع :
http://community.mybb.com/thread-74956-p...#pid547665
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۲۰:۰۹:۴۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۲۱:۱۵:۰۸ عصر)
دوست عزیز ربطی به ورود ادمین نداره ! یوزر و پسوردی که هنگام بروز رسانی میخاد با یه فایل دیگه ست شده !
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۲۰:۰۹:۴۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۲۱:۱۵:۲۶ عصر)
سلام به همه دوستان و ممنون از همه بویژه firstboy000 بسیار عزیز که بسیار زحمت کشید
من صرفا فایل های ورژن جدید رو جایگزین کردیم و خواستم آپگرید کنم که باز یه خطای MySql داد وقتی سرچ کردم گفته بودند با ریپایر دیتابیس حل میشه ولی بازم نشد و نتونستم آپگرید کنم ولی صرفا با همین جایگزینی فایل ها مشکل من (مشکل ورود و ثبت نام) حل شد
بازم ممنون از همگی
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۳، ۱۷:۱۲:۳۲ عصر) ، anvaryy (۱۳۹۳/۴/۱۴، ۱۴:۵۶:۳۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۳۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۱۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۵۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان