هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نشان دادن آمار انجمن در سایت {ورد پرس}
با سلام خدمت شما عزیزان که همیشه منو یاری کردید

من دارم یه قالب ورد پرس طراحی میکنم که اولین بارمه و نمیدونم کدهاش از چه قراره یعنی یه آشنایی کوچولو دارم اما بصورت کلی نمیدونم فعلا دارم به صورت html و css مینویسم که بعدا php بشه..

این یه مقدمه چینی بود اما اصل مطلب:
میخوام* آخرین عناوین ارسالی های تالار مثل عکس زیر رو داخل سایت اصلیم بگذارم و نمیدونم به چه صورته کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه یعنی کد خاصی داره یا باید یه پلاگین روی مای بی بی نصب بشه یا وردپرس؟

*عکس چیزی که میخوام توی سایت وردپرسم جا بدم:
[تصویر:  13733692862906718891.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۰:۰۸:۵۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۰:۱۳:۴۰ عصر) ، geo (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۰:۴۴:۲۵ عصر)
با دروذ
کاری که من کردم استفاده از آیفریم بوده یعنی پستی ایجاد کردم و در حالت html کدهایی که حاوی فایل مورد هدف (فایل نهایی که آمار مورد نظر را نشانه می گیرد) هست را آدرس دهی کردم و در نهایت پست را سنجاق کردم تا بالای همه در صفحه ی یکم قرار بگیرد .

نمونه
کد php:
<center><iframe name="midori" width="500" height="287" src="http://" frameborder="0" scrolling="no"></iframe></center

نمونه ی زنده
http://wordpress.midorinco.ir/

نوجه داشته باشید آیفریم چون از سایت خودتان است از نظر گوگل ایرادی نخواهد داشت .
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۰:۴۴:۴۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۰:۵۶:۰۱ صبح)
متشکرم از راهنماییتون ..متاسفانه من بلد نیستم این کاری که شما کردید رو انجام بدم یه راهنمایی کنید دقیقا متوجه میشمHuh
پاسخ
نقل‌قول: متشکرم از راهنماییتون ..متاسفانه من بلد نیستم این کاری که شما کردید رو انجام بدم یه راهنمایی کنید دقیقا متوجه میشمHuh
این آماری که تصویرش را گذاشتید چطور فراخوانی میشود؟ اگر یک فایل جاوا و یا اچ تی ام ال است آدرس آن را در داخل کدی که دادم قرار دهید و باقی ماجرا Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۰:۵۶:۰۳ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۰۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۱۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۰۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان