هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا فقط آخرین پاسخ را می بینم؟
با سلام
جدیدا در انجمنم فقط آخرین پاسخ هر موضوع را می بینم و خود موضوع و پاسخهای ماقبل آخر را نمی توانم ببینم؟!
البته باید بگویم اگر روی حالت "خطی" کلیک کنم قادر به دیدن موضوع و پاسخهایش هستم!!
در ضمن "threaded" چیست که در آدرس اضافه شده و به نظرم این مانعی است که نمی توانم موضوع را ببینم؟!
با تشکر فراوان
پاسخ
درود

با قالبی دیگر تست کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطarabicedu (۱۳۹۳/۱/۴، ۱۹:۴۰:۱۴ عصر)
انجمن شما مشکلی نداشت مرورگرتون رو تغییر بدید با گوگل کروم امتحان کنید.
اون showthread هم که میبینید به معنی اینه که داره این موضوع رو نشون میده.یک فایل اصلی در مای بی بی هست که شناسه اون موضوع رو ردیابی میکنهو به نمایش میذاره.

انجمن شما مشکلی نداشت.با مرورگر دیگه ای چک کنید از گوگل کروم استفاده کنید
اون showthread رو هم که نشون میده به معنی نشون دهنده موضوع هست.یکی از فایل های اصلی مای بی بی هست که شناسه ی موضوع مورد نظر رو ردیابی میکنه و به نمایش میذاره.
پاسخ
 سپاس شده توسطarabicedu (۱۳۹۳/۱/۴، ۱۹:۴۰:۱۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۱:۴۲:۵۱ صبح)
خب درحالت موضوعی قرار داره باید بزارید رو حالت خطی.
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطarabicedu (۱۳۹۳/۱/۴، ۱۹:۴۰:۰۹ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۱:۴۲:۴۷ صبح)
با سلام
از همه دوستانی که پاسخ دادند ممنونم باز هم مشکل دارد
به غیر از فایرفاکس با کروم و IE تست کردم همچنان مشکل دارد
از کجا موضوعی را به خطی تبدیل کنم؟
چرا موضوعی شده؟
خدایا! یک چشم بهم زدن هم، مرا به خودم وامگذار
[تصویر:  ze2.png]
پاسخ
نقل‌قول: از کجا موضوعی را به خطی تبدیل کنم؟
چرا موضوعی شده؟
با درود
به مسیر زیر بروید و بررسی کنید
کنترل پنل مدیریت --> پیکربندی --> Show Thread Options --> گزینه ی Usenet Style Thread View
را پیداکنید و بررسی کنید اگر روی بلی باشد پست ها بصورت تکی (بصورت موضوعی) و اگر روی نه باشد همه ی پست ها را نمایش میدهد (بصورت خطی) . ( توجه کنید که این گزینه برای تمام کاربران است ) . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۴، ۲۰:۱۲:۲۷ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۱/۴، ۲۲:۳۸:۲۳ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۴، ۲۲:۳۸:۳۹ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۱:۴۲:۴۴ صبح)
در ضمن ، لطفا از پارسی ساز همین سایت استفاده کنید Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۴، ۲۲:۳۸:۴۴ عصر) ، arabicedu (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۱:۳۲:۳۸ صبح)
با سلام
ممنون از همه دوستانی که پاسخگو بودند
Mr.Am!n عزیز اینجانب با اینکه از فارسی ساز این انجمن استفاده نکردم ولی از سر عشق در کپی رایت آدرس این سایت را هم بر خلاف نظر بعضی دوستان وارد کرده ام.
خدایا! یک چشم بهم زدن هم، مرا به خودم وامگذار
[تصویر:  ze2.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۱:۴۳:۱۰ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۲:۳۷:۳۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۲:۰۰:۰۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۵۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۳۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان