هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ویژه نوروز 93] مای بی بی ایران پوست انداخت!
والله چه عرض کنم اکثر کاربرها دارن همین هایی که من میگم رو ایراد میگیرن و در مورد رنگ بندی انتقاد میکنن. رنگی که استفاده کردید رنگ مرده اس!
دقیقا من هم همین سایتهایی مثل یاهو رو دیدم که میگم شما بیش از حد عنصر فیکس گذاشتید!

اگه قرار باشه لینک بالا فیکس باشه باید تبلیغ پایین حذف بشه، نه اگه میخواید منوی بالا حتما باشه باید تبلیغ های پایین حذف بشه!

من نمیدونم معنی ایجاد تاپیک و نوشتن جمله "لطفا نظرات و پیشنهاد‌های خود را در همین تاپیک مطرح کنید" چه معنی داره وقتی قرار هست کاربرها پیشنهاد بدن و طراح فقط دفاع کنه و ایرادهای تایپی بگیره!؟
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۴:۵۱:۵۵ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۵:۴۸:۰۶ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۱۴:۱۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۹:۲۳:۲۲ عصر) ، navidahanj (۱۳۹۳/۳/۲۱، ۰۰:۵۷:۵۹ صبح)
نه آقای نجفی ! دفاع نیست ، بنده در مورد رنگ بندی سایتی رو معرفی کردم تا رنگ های مورد نظر ارائه بشه .

و اتفاقا بنده هم گفتم که این تبلیغات پایین نباید وجود داشته باشه و براشون دکمه بستن گذاشتم .

برخی از نظرات کاملا غیر معقولانه و بدون منطق و علم ارائه میشه ، خب حتما کسی که این قالب رو طراحی کرده قبل شما به عوامل گوناگون فکرکرده Smile .
بعد هم بالغ بر 50 بار ویرایش شده و نظرات بیش از 30 نفر درش اعمال شده
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۵:۰۹:۲۸ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۱۴:۱۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۹:۲۲:۵۹ عصر)
مشکل بنر ها مشکلی بود که من دیروز فهمیدم

توی رزولوش های مختلف تغییر می کنه و حتی کیفیت بنر هم عوض میشه

اینو یکی از تبلیغ دهندگان گفت

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۵:۰۸:۴۲ عصر) ، R. Najafi (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۵:۱۴:۳۲ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۵:۴۷:۵۷ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۵:۴۹:۰۶ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۱۴:۰۶ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۹:۲۲:۳۸ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۳/۱/۱۲، ۱۱:۰۳:۴۷ صبح)
غیرمعقولانه و بدون منطق و علم! تا اونجایی که میدونم روانشناسی علم و منطق نیست. تجربی هست

1- وقتی کاربری حوصله اش سر میره ی مسپله روانشناسی هست که روانشناسی رنگها میگه اگه میخوای کاربری تو سایت وقت زیادی طلف کنه باید بهش احساس آرامش و امنیت بدی! عرض کردم علم نیست و هیچ فرمولی هم نداره

2- وقتی کاربر حوصله اش سر میره به جای 10 دقیقه موندن تو سایت مثلا 5 دقیقه میمونه و از سایت خارج میشه. رتبه الکسا میاد پایین! این علمیه و فرمول هم داره alexa.com

اینکه رنگبندی رو کاربرها بدن یکی میگه قرمز، یکی میگه صورتی، من میگم قهوه ای و ... شدنی نیست
شما باید ی رنگ بیطرف انتخاب کنی. ولی نه رنگ مرده! الان trow2 خوبه چون رنگ پیشفرض mybb هست
رنگهایی مثل thead رو هم باید رنگ وب سیف انتخاب کنید نه هر کدی که دلتون بخواد چون رنگی که کدشو گذاشتید از این رنگی که فعلا هست هم بدتره!

مشکل اینجاست که شما فکر میکنی من وقتی میگمن فلان جا ایراد داره به کارتون توهین کردم، خیر اگه مشکل نداشته باشه چکار دارم دری وری بگم
همین که نمونه کار چند ماه پیشتون رو دیده بودم و الان این کارو انجام دادین نشون میده چقدر پیشرفت داشتید و قابل تقدیره

همین مسائل دقیقا تو بخش مدیران هم اتفاق افتاد که شما باز اومدی دفاع کردی و گفتی هیچ کس اندازه شما نمیدونه

من علاوه بر این سیستم 10 نوع سیستم دیگه هم طراحی میکنم چون سالهاس که تو این کارم و نونمو از این راه در میارم چون درسشو خودندم. دیگه شما بیای به خاطر ی انتقاد به من بگی بدون علم و منطق حرف میزنی جایی واسه حرف نمیذاره!

البته قالب پر از ایرادهای کوچک css ای هست که من اول نگفتم تا رفته رفته خودتون پی ببرید و اصلاح کنید. حالا که صحبت از علم شده باید گفت. البته مشکلات ریز هستن و هیچ کدوم به بزرگی رنگبندی اشتباه و عناصر مزاحم نیست!

- بنر باید به اندازه واقعی خودش باشه یعنی 468 در 60 پیکسل چون ی استاندارد هست
- به بنر ها نباید opacity بدید و باید 100٪ واضح باشن
- تبلیغات دو گوشه پایین z-index کمتری نسبت به بنرهای فوتر دارن و بنرهای فوتر میرن رو این دو تا تبلیغ گوشه!
- دکمه ای که برای بستن 2 تا تبلیغ پایین قرار دادین اولا نوشته هستن و بهتره از نوع تصویری باشن و ثانیا نوشته شون دیده نمیشه و بکگراند سفید دارن که ی جورایی بد دیده میشه border هم که چرا 4 پیکسلیه خدا داند
- دکمه سپاس/حذف سپاس با سایر دکمه ها هماهنگ نیست

اینا مشکلات ریزی بود که تاحالا من دیدم
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۵:۳۹:۳۶ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۵:۴۴:۲۴ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۵:۴۷:۵۲ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۱۳:۵۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۹:۲۲:۲۲ عصر) ، navidahanj (۱۳۹۳/۳/۲۱، ۰۱:۰۱:۳۶ صبح)
این کد برای بک گراند thead Blush

کد:
background: #1fabde;
  background: -moz-linear-gradient(top, #1fabde 0%, #1989b1 100%);
  background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%, #1fabde), color-stop(100%, #1989b1));
  background: -webkit-linear-gradient(top, #1fabde 0%, #1989b1 100%);
  background: linear-gradient(top, #1fabde 0%, #1989b1 100%);
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۱۴:۰۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۹:۲۱:۱۳ عصر)
من به هیچ عنوان به هیچ کاربری اهانت نکردم و اگر برداشت بدی شده عذر میخام .
متاسفانه به عنوان طراح دسترسی کامل برای من داده نمیشه تا مشکلات رو حل کنم و اون چیزهایی هم که توسط Gw ذکر شد اکثرشون رو قبلا من خدمت علیرضا نجفی پور ذکر کردم . حالا یک هقته ای رو صبر خواهیم کرد تا قالب جا بیفته و نظرات اعمال شده و مشکلات حل بشه Smile

استفاده از border هم زیبایی های خاص خودش رو داره آقا رامین ...
منتظر رنگ بندی ها ارائه شده توسط دوستان هستم تا زیباتر بشه سایت Smile
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۹:۰۵:۲۸ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۹:۲۱:۰۷ عصر)
درود
والله چه عرض کنم من قالبمو تغییر دادم به قالب قبلی مای بی بی ایران
قالب جدید رنگش کدر هستش و زیاد دلنشین نیست!
البته این نظر من هستش
شاید خیلی هم خوب باشه
ولی از کد نویسی جدیدش خوشم اومد یعنی دیگه تکراری نشده بود Big GrinHeart

و اما نظراتمو راجع به قالب در زیر درج کردم و اینا رو به آقای نجفی هم گفتم:
با بعضی مانیتور ها مشکل داره
به عنوان مثال
پنل بالایی
البته برا من نه
یه پست رو دیدم که گزارش مشکل کرده بود
چون داینامیک نکردید
باید اندازه فونت و تصویر رو بر حسب درصد میزدید
تا با هر مانیتوری ست بشه
و نرو تو هم دیگه
حالا باز هم اگه کمکی از دست من بر میاد انجام میدم
چون من به مای بی بی ایران مدیونم
و دوم
بهتره
از فونت
B Yekan
استفاده بشه
و در مورد استاتیک بودن بعضی جا ها که داینامیک هستش به خوبی استفاده نشده
مثلا الان تبلیغات خیلی ضمخت شده
باید اینا رو بر حسب درصد نمی زدند
و در مورد هدر!
هدر کدر شده به خاطر اینکه بر حسب درصد زده شده و برای مانیتور هایی با رزولیشن بالا خوب نشون داده نمیشه مثل تبلیغات!
و تو هدر سعی شده مثل ویندوز هشت بشه ولی زیاد خوب از آب در نیومده

حالا اگه بازم تند گفتم گفتم منو ببخشید
ولی خواستم کمک کنم
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۹:۲۰:۲۷ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۹:۳۵:۵۳ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۶، ۰۰:۱۴:۱۱ صبح) ، navidahanj (۱۳۹۳/۳/۲۱، ۰۱:۰۲:۴۴ صبح)
قسمت "نقل قول" مشکل نداره برای شما؟

برای من بعضی وقت ها درست کار نمی کنه.
پاسخ
پوسته ای بس زیبا و حرفه ای....
پاسخ
منوی بالا قسمت " پنل ویرایش پروفایل" وقتی کلیک میکنی در قسمت نمایش مشخصات میره به پروفایل پارس
http://community.mybbiran.com/member.php...file&uid=1

اینم اصلاح کنید
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۳:۳۳:۰۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان