هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ویژه نوروز 93] مای بی بی ایران پوست انداخت!
سلام سال نو مبارک
قالب خیلی زیبایی شده
در عین سادگی کاربر پسند هم هست
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۴، ۰۱:۳۱:۰۷ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۱۴:۴۳ عصر)
چه عجب!!!Sleepy
دکمه سپاس مشکل دارهDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۴، ۰۱:۳۱:۰۲ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۴، ۰۲:۰۴:۵۶ صبح)
سلام دوستان ، سال نو شما مبارک .
با تشکر از مدیر محترم .
میخواستم بگم که اگر امکانش هست یکم شیک ترش کنید ، قالبش خیلی سادست ، درسته پر سرعته ولی اگر امکان داره یکم رنگ بندی های زنده تری رو به کار ببرید ، خیلی رنگ دل مرده ای به کار برده شده ، البته توهین نشه ، ممنون ، خیلی زحمت میکشید برای سایت . ولی گفتین نظر من هم گفتم نظری داده باشم . رنگ آبی و سفید و سبز همیشه خیلی به کار برده شده توی جاهای مختلف ، تازه رنگ سفید سفید هم نیست . گوشه های قالب هم یکم تیزه ، به نظرم یکم خودتون روی ادیتور ارسال کار کنید . بنر بالای سایت به نظرم مناسب انجمن نیست . بازم شرمنده چیزایی که به نظرم باید میگفتم و گفتم ، خسته نباشید .
ممنون .
پاسخ
ارسال ها و پاسخ های کاربران منو یاد "نقل قول" میندازه...
آخه قبلاً رنگ زمینه نقل قول رو بیشتر همینجوری دیده بودم...
در کل خوبه...
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۰۱:۳۸:۲۳ صبح)
حذف شدن بعضی قسمت های سایت در رزولیشن های کوچیک برای بارگذاری سریعتر سایت هست
مثلا کس که با موبایل میاد براش زیاد زیبایی سایت اهمیت نداره و همچنین مصرف بالای دیتا رو به همراه خواهد داشت

پس بهتره گرافیک های اضافی حذف بشن و لینک های مفید سایت قابل دسترس تر باشند
و این مبحث برای Responive هست .

برای ترکیب رنگ هم لطف کنید از صفحه زیر برای بخش های thead . tcat . tborder رنگ بندی مورد نظر خودتون رو اعلام کنید تا با یه جمع بندی کلی رنگ سایت ویرایش بشه و کاربر پسند تر باشه . Smile

http://www.colorhexa.com/color-names

موفق باشید
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۱۴:۳۷ عصر) ، quester (۱۳۹۳/۴/۹، ۱۳:۵۰:۴۹ عصر)
دکمه ی نقل قول و نقل قول سریع عمل نمیکند.
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۲:۴۳:۰۰ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۱۴:۳۴ عصر)
ببینید فقط با ترکیب رنگ مشکل حل نمیشه!

الان تو این قالب 5 تا عنصر فیکس داریم! منوی بالا، دکمه دانلود سمت راست، کادر جستجو سمت چپ، 2 تا تبلیغ گوشه پایین. این تعداد خیلی زیاده و صفحه شلوغ دیده میشه. اگه مطلبی دارای چند تا تصویر باشه هم که دیگه ...
علاوه بر اینها boarder های ضخیم هم که اکثر عناصر دارن ضرافت قالب رو از بین میبرن
رنگ بندی هم که چند بار گفتم و دوستان هم گقتن رنگ زنده نیست

این 3 مورد که دور هم جمع میشن باعث خستگی کاربر میشه

درسته که از ایده های طراحی نوین استفاده کردید ولی مواردی که به کار بردید ی جایی باید با هم مچ باشن! نه اینکه باعث آزار کاربر بشن

تو یک فروم آموزشی و مرجع قالب مهمترین مسئله است. اگه قالب چشم کاربر رو اذیت کنه باعث سررفتن حوصله کاربر بشه مطمئن باشید باعث افت رنک سایت میشه!

یک مشکل دیگه قالب به نظر من اندازه بنرها هست که درصدی هستن. رزولیشن من 1366x768 هست احساس میکنم بنرها خیلی بزرگ دیده میشن حالا رزولیشنهای بیشتر از این چی فکر میکنن خدا داند!
پاسخ
 سپاس شده توسطnavidahanj (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۳:۲۴:۲۵ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۱۴:۳۲ عصر)
تو سایت یاهو هم عناصر با اسکرول فیکس میشن ،
وجود عناصر فیکس دلیلی بر وجود مشکل برای قالب نیست Smile

boarder ! بله ! border ها فقط در بخش show thread برای تفکیک شدن ارسال ها از هم با پیشنهاد آقای Pars ضخیم شدند و فقط توسط شما ایراد گرفته میشه ، چرا که قالب سبک metro هست و همین borderها با تصویر هدر هم ست میشه.

این که شما احساس می کنید که چشم اذیت میشه به دلیل تعویض قالب هست و با گذشت یک هفته خواهید دید که نه تنها چشم کاربر اذیت نمیشه بلکه از لحاظ روانشناسی رنگ ها تمایل به حضور در سایت بالا میره .

اندازه تبلیغ ها هم با یک کد max-width:520px حل میشه ... Smile
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۱۴:۳۰ عصر)
من trow2 رو که بک گراند ارسال هاست روشن تر کردم.
فکر می کنم بهتر باشه

نظر شما؟

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطR. Najafi (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۴:۴۹:۴۴ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۱۴:۲۸ عصر) ، quester (۱۳۹۳/۴/۹، ۱۳:۵۳:۳۰ عصر)
برای بک گراند thead هم کد رنگ زیر رو استفاده کنید #6495ed
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۴:۵۳:۲۷ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۱۴:۲۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان