هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ویژه نوروز 93] مای بی بی ایران پوست انداخت!
نقل‌قول: 5. به نظر در پست بیت, وقتی موس روی دکمه ها میره بغیر از تغییر رنگ دکمه ها حرکت هم میکنند. به نظرم اگر حرکت نکنند بهتره و تنها تغییر رنگ بدن.

1-با ایشون هم عقیده هستم استفاده از عناصر متحرک به خصوص در دکمه های پست بیت زیاد خوب نیست البته از نظر بنده چون باعث حرکت سایر دکمه ها میشود

این امکان بدلیل تفکیک شدن دکمه ها از هم دیگر موقع hover شدن بود.
اگر مشکلی پیش بیاره و باعث نامظنم شدن میشه بزودی برداشته خواهد شد.

[تصویر:  ahs_capture.png]

2. برخی ویرایش ها در مبحث Responisve بودن باقی مونده هنوز .
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۲، ۲۰:۲۶:۴۱ عصر) ، SAEED.M (۱۳۹۳/۱/۲، ۲۱:۲۴:۱۰ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۲، ۲۱:۳۲:۴۵ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۳/۱/۲، ۲۱:۴۹:۳۸ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۲، ۲۱:۵۵:۵۰ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۲، ۲۳:۱۷:۳۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۲:۰۱:۴۳ عصر) ، Pars (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۶:۲۸:۱۷ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۱۴:۵۲ عصر) ، quester (۱۳۹۳/۴/۹، ۱۳:۴۶:۱۸ عصر)
سلام و عرض خسته نباشید و تبریک خدمت تیم مدیریت

قالب بسیار زیبا و همچنین بروز و کاربر پسند است به شخصه پسند میکنم، فقط مشکل هاور دکمه ها رو حل کنید چون وقتی هاور ایجاد میشه کادر موضوعات هم جابجا میشوند

اگر هاور دکمه ها مثل پاسخ جدید یا جستجو در موضوع باشد فکر کنم بهتر باشه Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۲، ۲۲:۲۶:۴۹ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۲، ۲۳:۱۷:۴۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۲:۰۱:۴۹ عصر) ، Pars (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۶:۲۸:۱۵ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۴، ۰۲:۰۵:۱۲ صبح) ، quester (۱۳۹۳/۴/۹، ۱۳:۴۶:۲۱ عصر)
درود

پیشنهاد میکنم در صورت امکان دو رنگ دیگه به قالب اضافه کنید تا همه چی تموم بشه
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۲، ۲۳:۱۷:۵۱ عصر) ، mellat (۱۳۹۳/۱/۲، ۲۳:۳۷:۳۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۲:۰۱:۵۵ عصر) ، Pars (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۶:۲۸:۱۳ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۴، ۰۲:۰۵:۱۸ صبح) ، quester (۱۳۹۳/۴/۹، ۱۳:۴۶:۲۳ عصر)
درود

داخل پ.خ هم دکمه ی تشکر وجود داره ؟Confused !
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۲:۰۲:۰۵ عصر) ، Pars (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۶:۲۸:۱۱ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۳، ۲۰:۱۵:۵۹ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۴، ۰۲:۰۵:۲۰ صبح)
آقا من اجازه دارم از منوی بالای صفحه یه کپی توی انجمن خودم بذارم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۲:۰۲:۱۲ عصر) ، Pars (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۶:۲۸:۰۷ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۴، ۰۲:۰۵:۲۲ صبح)
به عنوان طراح ، اجازه هیچ گونه ریپ و یا استفاده از طرح قالب رو نمیدم
و اینکار شرعا حرام و قانونا مجاز نیست . Wink

رنگ بندی پوسته سازگار با طرح مای بی بی ست شده و رنگ بندی بیشتر در انجمن های تفریحی مناسب میباشد ، و منبعی رسمی مثل مای بی بی ایران خوب نیست (اگر مدیران صلاح بدونن رنگ بندی های جدیدی اضافه میشه) Smile

بزودی نواقص کوچک قالب هم حل خواهد شد ... Smile

باتشکر
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطmohamad62 (۱۳۹۳/۱/۲، ۲۳:۵۷:۳۱ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۳، ۰۰:۰۵:۳۶ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۲:۰۲:۱۹ عصر) ، Pars (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۶:۲۸:۰۲ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۴، ۰۲:۰۵:۲۵ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۳/۱/۱۲، ۱۱:۰۵:۱۳ صبح)
رنگ لینک سپاس گزاری رو هم اگر تغییر بدید بهتر میشه Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۳، ۰۱:۵۳:۳۸ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۲:۰۲:۲۴ عصر) ، Pars (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۶:۲۸:۰۰ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۴، ۰۲:۰۵:۲۹ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۳/۱/۱۲، ۱۱:۰۵:۲۴ صبح)
تصاویر قوانین سایت - لیست اعضا - تماس با ما در کنار هدر خیلی بد زوم میشن انگار داره زور میزنهTongue

ساعت لینک میشه به صفحه ی اصلی! نیاز به لینک نداره.

ناوگیشن مشکل داره این صفحه رو نگاه کنید http://community.mybbiran.com/thread-159...#pid123832

وقتی زوم میکنی رو صفحه باکس تبلیغات و هدر ناپدید میشهConfused
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۲:۰۴:۱۲ عصر) ، Pars (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۶:۲۷:۵۷ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۴، ۰۲:۰۵:۳۱ صبح)
سلام
قالب بسیار خوبی است ولی به نظرم می شد از ترکیب رنگ قشنگ تری هم استفاده کرد.
ولی در کل دستتون درد نکته خوبه.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۶:۲۷:۵۱ عصر) ، R. Najafi (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۷:۱۸:۴۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۷:۵۷:۱۹ عصر) ، mellat (۱۳۹۳/۱/۳، ۲۱:۱۱:۳۰ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۴، ۰۲:۰۵:۳۴ صبح)
این افزونه سوال امنیتی در ابتدا نصب کنید که انجمن پر از اسپمر شد!!
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۱/۳، ۲۱:۱۱:۲۶ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۴، ۰۲:۰۵:۳۵ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان