هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود ایمیل های اعضا
با سلام به شما . بنده می خواستم ایمی های اعضای انجمنم را از دیتابس دانلود کنم و آنها را در گروه های یاهو اد کنم ولی کپی تک تک ایمیل ها کار بسیار سختی است مخصوصا وقتی روزانه اعضای زیادی عضو شوند . چگونه می توانم به صورت یک جا به ایمیل اعضا دسترسی داشته باشم و یا اینکه آنها را دانلود کنم و در اکسل وارد کنم ؟

آیا از طریق دانلود دیتابیس می شود ؟

ایا می شود دیتابیس را دانلود کنم و بعد با چه برنامه ای ایمیل ها را از دیتابیس استخراج کنم ؟

مرسی
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
درود
می توانید در پیام خصوصی بعد از ثبت نام از کاربر ها بخواهید آی دی شما را اد کنند.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۲/۲۷، ۲۲:۵۸:۵۸ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۲/۲۷، ۲۳:۱۳:۱۰ عصر)
منظور من آی دی یاهو نبود .
من می خواهم ایمیل های اعضا را خسلس سریع و یک جا بدست آورم . یعنی مثلا ایمیل 3000 عضو انجمن خود را سریع در یک فایل اکسل بدست آورم .
اگر بخوام اون کارو بکنم هیچ سودی ندارد و کلی هم طول م یکشد و همه ایمیل ها را هم ندارم .

خوب فکر کنم راهی نباشد
اگر راهی پیدا کردم در vip خودم می فروشم ( حرفه ای ها می فهمند من چی میگم Big Grin)
پاسخ
فهمیدم .
خوب فکر می کنم این را رایگان بگم بهتره چون هدف ما پیشرفت سایت های مای بی بی در ایران است .

برای استخراج ایمیل های اعضا و آماده سازی آن به صورت فایل اکسل برای وارد کردن در گروه های یاهو و گوگل باید به دیتابیس سایت خود در phpmyadmin بروید و روی دیتابیس انجمن خود کلیک کنید سپس روی جدول mybb_users کلیک کنید و در پایین صفحه روی Export کلیک کنید و از لیست مربوطه Microsoft Excel 2000 را علامت بزنید . البته Put fields names in the first row را علامت بزنید و جدول مربوطه را دانلود کنید .

سپس فایل اکسل را باز کرده . کلیه اعضا و اطلاعات و حتی پسورد آنها را به صورت کد شده مشاهده کنید ! سپس روی ستون ایمیل ها کلیک کرده و آنها را کپی کنید و در گروه مربوطه در یاهو ویا گوگل وارد کنید .

برید حالشو ببرید .( این آموزش هیچ جا نیست !)
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۲/۲۹، ۱۳:۱۵:۰۰ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۱۲:۳۶:۱۷ عصر) ، s@hand (۱۳۹۱/۷/۱۵، ۲۲:۰۹:۴۳ عصر)
پس یک آموزش جامع تر آماده کنید و در قسمت آموزش ها مطرح کنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۵۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۴۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۲۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارسال ایمیل به همه اعضا K@Z3M 1 2,580 ۱۳۹۰/۶/۲۶، ۲۳:۰۲:۱۶ عصر
آخرین ارسال: ahmadb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان