هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طلب حلالیت وتبریک
با سلام
دوستان عازم سفر حج هستم و ازهمه شما دوستا طلب حلالیت دارم.انشالله نائب زیاره همه شما باشیم و پیشاپیش سال نو برشما مبارک

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۲۳، ۲۳:۰۸:۱۳ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۱۲/۲۳، ۲۳:۱۹:۲۸ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۲/۱۲/۲۳، ۲۳:۴۳:۲۴ عصر) ، Shahin X2 (۱۳۹۲/۱۲/۲۳، ۲۳:۵۳:۵۷ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۰۰:۱۲:۴۰ صبح) ، ofpersia (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۰۰:۱۲:۵۰ صبح) ، jvd (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۰۰:۲۵:۴۴ صبح) ، Rezakashefi (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۰۰:۳۱:۳۲ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۰۱:۴۵:۱۳ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۰۱:۴۵:۳۰ صبح) ، K@Z3M (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۰۴:۱۹:۳۵ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۱۱:۳۲:۲۷ صبح) ، Pishro (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۱۴:۳۴:۲۳ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۱۶:۳۰:۱۱ عصر) ، mohammadprh (۱۳۹۲/۱۲/۲۸، ۲۰:۱۸:۰۵ عصر) ، adnan (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۱۲:۰۸:۰۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۱۴:۳۳:۴۷ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۳:۲۹:۴۰ عصر) ، Aqua141 (۱۳۹۳/۱/۷، ۱۳:۲۴:۰۶ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۱:۰۷:۳۲ عصر)
خوشا به سعادتون جناب محمد پیشاپیش زیارت قبول نایب الزیاره باشید

التماس دعاBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۰۱:۴۵:۳۳ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۰۱:۴۵:۴۲ صبح) ، adnan (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۱۲:۴۵:۲۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۱۴:۳۳:۳۳ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۰:۲۵:۲۳ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۳:۲۹:۳۸ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۱:۰۷:۴۷ عصر)
سلام آقا محمد

اول از همه تبریک میگم این سفر مقدس نوش جان و گوارای وجودتان باد ، دوم اینکه به سلامت بروید و به سلامت برگردید و سوم چیز زیادی نمیخوام فقط محتاج دعا هستم Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطK@Z3M (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۰۴:۲۰:۰۵ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۱۰:۴۳:۲۳ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۱۱:۴۸:۲۱ صبح) ، adnan (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۱۲:۴۵:۲۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۱۴:۳۳:۲۵ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۰:۲۵:۳۷ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۳:۲۹:۳۷ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۱:۰۷:۴۸ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۱:۰۷:۴۸ عصر)
درود

اونجا اگر یادتون موند "یک بار سوره حمد و سه بار سوره توحید و سه تا صلوات" به نیت همه کاربران مای بی بی ایران بفرستید

ان شاءالله قبول باشه.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطK@Z3M (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۰۴:۲۰:۰۴ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۱۰:۴۳:۲۷ صبح) ، jvd (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۱۱:۳۸:۴۶ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۱۱:۴۸:۳۹ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۱۲:۰۰:۴۱ عصر) ، Pishro (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۱۴:۳۴:۴۴ عصر) ، ali5866 (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۱۸:۲۷:۰۹ عصر) ، adnan (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۱۲:۴۵:۲۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۱۴:۳۳:۱۷ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۰:۲۵:۵۲ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۳:۲۹:۳۵ عصر)
خوشا به سعادت که در چنین روزهای پایانی سال کنار مرقد پیامبر وبقیع هستیSad
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۱۱:۴۸:۴۵ صبح) ، K@Z3M (۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۱۲:۰۱:۰۷ عصر) ، adnan (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۱۲:۴۵:۱۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۱۴:۳۳:۰۴ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۰:۲۵:۵۸ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۳:۲۹:۳۳ عصر)
درود
آقا محمد التماس دعا داریم
انشالله مورد قبول واقع بشه
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۱۴:۳۲:۵۹ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۰:۲۶:۰۷ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۲:۰۰:۰۹ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۳:۲۹:۳۱ عصر)
من بازگشتم دوستان.مرسی از الطافتون و دعاگوی همه شما عزیزان بودم.

با امید سالی پر از موفقیت...
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۰:۲۸:۱۳ عصر) ، geo (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۰:۲۸:۴۷ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۲:۰۰:۲۰ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۳:۲۸:۵۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۰۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۴۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۳۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان