هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست پلاگین VIP
با سلام و درود خدمت اساتید گرامی
بنده گروه کاربری VIP ایجاد کردم و پلاگین زرین پال را نیز نصب کردم. تمام موارد به خوبی کار میکنن . . .و بعد از پرداخت به گروه vip منتقل میشن.. ولی مشکل بزرگ اینجاست . .
من انجمنی برای گروه vip ساختم . . که فقط این گروه بتونه ازش استفاده کنه . . . ولی همه گروهها حتی عضو نشده ها و یا در حال فعالسازی هم میتونن مشاهده کنن و حتی از لینک های داخلش استفاده کنن . ..

سطح دسترسی رو برای انجمن و گروههای کاربری تغییر دادم . . ولی . . .یا نمیتونن ببینن .. کل انجمن رو .. یا میزارم که ببینن . . میتونن ازش استفاده کنن . .فقط نمیتونن پست بدن . . .

من راه حلی میخوام که بتونن انجمن رو ببینن ولی نتونن داخلش برن . . .بخوان برن بگه که شما باید حق عضویت پرداخت کنید . . .

ببخشید سرتون رو درد آوردم . . .

انجمن بنده : www.persian-safety.ir
پاسخ
سلام

انجمن vip و گروهي كه مي خواهند مشاهده كنند را ارسال نماييد براي من به همراه دسترسي ها

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطcity-gsm (۱۳۹۲/۱۱/۲۱، ۱۴:۳۳:۲۷ عصر)
با تشکر از رسیدگی مدیر عزیز . ..

این بخش گروه ویژه :
http://persian-safety.ir/forumdisplay.php?fid=57

و گروههای مدیران و گروه vip باید مشاهده کنند و بتوانند از آن استفاده کنند.
و گروههای ثبت نام نشده و در حال فعالسازی نتوانند داخل پست برن . . .و ازشون درخواست حق عضویت کنه . . .

یوزر و پس ادمین رو خدمتتون پیام خصوصی کردم . .ممنونم ازتون
www.persian-safety.ir
انجمن تخصصی ایمنی ایران
پاسخ
(۱۳۹۲/۱۱/۲۱، ۱۲:۴۱:۲۵ عصر)city-gsm نوشته است: با سلام و درود خدمت اساتید گرامی
بنده گروه کاربری VIP ایجاد کردم و پلاگین زرین پال را نیز نصب کردم. تمام موارد به خوبی کار میکنن . . .و بعد از پرداخت به گروه vip منتقل میشن.. ولی مشکل بزرگ اینجاست . .
من انجمنی برای گروه vip ساختم . . که فقط این گروه بتونه ازش استفاده کنه . . . ولی همه گروهها حتی عضو نشده ها و یا در حال فعالسازی هم میتونن مشاهده کنن و حتی از لینک های داخلش استفاده کنن . ..

سطح دسترسی رو برای انجمن و گروههای کاربری تغییر دادم . . ولی . . .یا نمیتونن ببینن .. کل انجمن رو .. یا میزارم که ببینن . . میتونن ازش استفاده کنن . .فقط نمیتونن پست بدن . . .

من راه حلی میخوام که بتونن انجمن رو ببینن ولی نتونن داخلش برن . . .بخوان برن بگه که شما باید حق عضویت پرداخت کنید . . .

ببخشید سرتون رو درد آوردم . . .

انجمن بنده : www.persian-safety.ir

درود

به پنل مدیریت کل » مدیریت انجمن ها» انجمن مورد نظر » ویرایش » و سطح دسترسی گروه های کاربری خاص را تعیین کنید .
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۲۱، ۱۵:۳۰:۴۰ عصر) ، city-gsm (۱۳۹۲/۱۱/۲۱، ۱۷:۵۰:۵۷ عصر)
ممنون از رسیدگی شما
من به همین روش اقدام کردم به ویرایش سطوح دسترسی ..
برای مثال مهمان و یوز معمولی و یوزر در حال فعالسازی رو فقط گذاشتم مشاهده کنه . . ولی میتونه بره داخل پستهای انجمن و مطالب رو بخونه ..
و وقتی دسترسی های مشاهده رو میبندم . .. اصلا نمیتونن انجمن ویژه رو ببینن . . که بخوان بیان حق عضویت پرداخت کنن . .

الان من یک گروه کاربری vip دارم که سطوح دسترسی دلخواه رو براشون تعریف کردم ..

در کل اینطوری بگم .. .

من میخوام همه چه مهمان و اعضاء بتونن انجمن و عنوان موضوعات رو ببینن . . .ولی نتونن داخل موضوع برن و مطلب رو بخونن

فعلا با کمک شما دوستان دسترسی ها رو طوری تنظیم کردم که انجمن رو ببینن . .ولی داخلش نتونن برن . .

ولی موضوعات مشخص نیست . . .
www.persian-safety.ir
انجمن تخصصی ایمنی ایران
پاسخ
باید اینجوری تنظیم کنید :

.png   Firefox_Screenshot_2014-02-10T14-44-38.793Z.png (اندازه: 1.02 KB / تعداد دفعات دریافت: 40)
بعد از کلیک :

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۲۱، ۱۹:۵۷:۰۰ عصر) ، city-gsm (۱۳۹۲/۱۱/۲۱، ۲۰:۱۵:۴۸ عصر)
ممنون مهندسین . . به همین صورت فعلا تنظیم کردم . ..
موضوع مشخص نیست .. .
ممنون از راهنمایی دو استاد عزیز.
www.persian-safety.ir
انجمن تخصصی ایمنی ایران
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۱/۲۱، ۲۰:۳۳:۴۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۵۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۰۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان