هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: نظر شما راجبه این پیشنهاد چیه؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
موافقم
100.00%
8 100.00%
مخالفم
0%
0 0%
رای ممتنع!
0%
0 0%
در کل 8 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میتینگ گروهی وبمسترهای مای بی بی
Star 
سلام دوستان، خسته نباشیدHeart
این فقط یه پشنهاده و بنده منتظر نظرات شما دوستان چه بصورت ارسال و چه بصورت شرکت در نظرسنجی بالا هستمWink
یه میتینگ (گردهمایی) برگزار کنیم تا به اهداف زیر برسیم، ابن روزها هم نمایشگاه کتاب بهترین جا و بهونه برای این کارهIdea

اهداف:
1. آشنایی اعضای مای بی بی با یکدیگر که هرکدام یکی از وبمسترهای موفق ایران میباشند
2. طرح پیشنهادات، انتقادات و افکار دوستان در مورد این سایت که ممکنه در این انجمن مجالی برای آن نباشد
3. استحکام بیشتر دوستی میان اعضا و از همه مهمتر رفع برخی کدورت ها
4. طرح پیشنهادات، انتقادات و افکار دوستان در مورد سیستم مای بی بی که ممکنه در این انجمن مجالی برای آن نباشد

به نظر من 2-3 ساعت وقت گذاشتن برای این اهداف جای دوری نمیره...Wink

اگه جسارت کردم و در پیشگاه شما بزرگان این تاپیک رو ایجاد کردم خالصانه عذرخواهی بنده رو پذیرا باشیدHeart
به امید روزهایی بهتر...
[تصویر:  1293436101.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۲/۱۴، ۱۲:۴۳:۳۴ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۲/۱۴، ۱۳:۰۴:۴۵ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۲/۱۴، ۱۳:۳۳:۰۶ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۲/۱۴، ۱۶:۴۵:۲۵ عصر) ، s.moein.h (۱۳۸۹/۲/۱۴، ۱۹:۴۰:۲۲ عصر) ، sahiyan (۱۳۸۹/۲/۱۴، ۲۰:۴۳:۰۱ عصر)
درود
من روز پنج شنبه یا جمعه همین هفته می تونم.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۹/۲/۱۴، ۱۳:۳۷:۳۳ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۲/۱۴، ۱۶:۴۵:۴۰ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۲/۱۴، ۱۹:۲۱:۱۵ عصر)
سام.منم پايم اگه دوستان بيان من هم ميام.خيلي دوست دارم مديران و اعضاي ماي بي بي ايران رو از نزديك ببينم و به اهدافي كه دوستمون در بالا گفت برسيم.به نظرم كار خوبيه ! Wink
ZUNKED, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

انجمن بحث آزاد زانكد
پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۹/۲/۱۴، ۱۶:۴۵:۴۹ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۲/۱۴، ۱۹:۲۱:۲۸ عصر)
روز جمعه خیلی خوبه، فقط ساعتش مهمه که به نظرم حدودای ساعت 11 عالیه، نه؟Idea
پاسخ
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۹/۲/۱۴، ۱۹:۵۷:۱۲ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۲/۱۴، ۲۱:۳۱:۵۹ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۲/۱۵، ۱۵:۲۹:۲۱ عصر)
ساعت و مکان:

روز جمعه، 17/2/89، ساعت 11 صبح، مصلی امام خمینی (توی تصویر زیر مشخص کردم)

[تصویر:  o57pw8zw425jpak4y356.jpg]

فقط دوستان دیر نکننIdea
پاسخ
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۹/۲/۱۵، ۱۵:۰۳:۲۸ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۲/۱۵، ۱۵:۲۹:۰۶ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۲/۱۵، ۱۵:۴۱:۱۸ عصر)
بهتر نبود يكم بيشتر بشيم ؟ Big Grin تنها 3 نفر قطعي اعلام آمادگي كردن !!!Exclamation

در ضمن توي اون شلوغي نمايشگاه بهتر نبود زير تير پرچم در سمت راست يا در يكي از ضلع ها و گوشه هاي محوطه قرار ميزاشتيم ؟‌ Rolleyes گم ميشيما ! Wink
ZUNKED, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

انجمن بحث آزاد زانكد
پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۹/۲/۱۵، ۱۵:۲۹:۰۴ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۲/۱۵، ۱۵:۴۱:۱۷ عصر)
درود
فکر می کنم باید برای چنین برنامه ای از خیلی زود تر برنامه ریزی بشه.
این تعدادی که هستیم هم خیلی کم هست.
من خودم امروز تاریخ بن کتاب را دیدم و استفاده آن از شنبه شروع می شود. بنابر این فکر نمی کنم بتوانم به این قرار بیایم. Sad

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۹/۲/۱۵، ۱۵:۲۹:۰۳ عصر)
پس با این اوصاف کنســـــــــــــــــــل!UndecidedSleepy

ولی بیایم واسه بعده ها درس بگیریم، از چند روز قبل از هر مناسبت خوبی مثل همین نمایشگاه کتاب یا الکامپ جناب پارس یا هرکدوم از دوستان علاقمند وقت بذارن و برای میتینگ مکان و زمان مناسبی رو تعیین کننIdeaWink
پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۹/۲/۱۵، ۱۵:۲۹:۰۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۲/۱۵، ۱۵:۴۱:۰۱ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۲/۱۵، ۲۰:۵۵:۱۳ عصر)
دوستان پیشنهاد می کنم 24 بزارید که افراد بیشتری بیاند . درضمن کنکور ارشد آزاد هم هست و از شهرستان ها هم می آیند تهران و ...

روز جمعه 24 اردیبهشت ساعت 18 الی 20 که هوا هم خوب باشه و همه بتونند بیاند
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۹/۲/۱۷، ۱۲:۲۲:۴۸ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۲/۱۷، ۲۰:۳۰:۲۸ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۲/۱۸، ۱۵:۳۸:۵۹ عصر)
من قصد داشتم با همکاری چندتا سایت بزرگ کنفرانس بزرگی رو توی یاهو انجام بدم که البته داشت روش کار میشدAngel
این بحث شما که هدف دار هم هست خیلی خوبه فقط اگه قراره توی یاهو باشه بهتره که پارس عزیز همه رو join کنه ، البته کسایی که تمایل دارن به هر حال آیدیش از همه ماها بیشتر وب مستر دارهBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطWebmaster (۱۳۸۹/۲/۲۷، ۱۴:۴۲:۵۰ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۲/۲۷، ۱۷:۱۳:۲۳ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۴۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۲۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۰۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [اطلاعیه] میتینگ گروهی اعضای مای بی بی ایران در تهران و شهرستان ها Pars 51 35,803 ۱۳۹۰/۴/۲۴، ۱۲:۲۶:۴۰ عصر
آخرین ارسال: REZAFH

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان