هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین تنظیمات بیشتر برای ویرایش ارسال توسط مدیر Admin Post Editing
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: تنظیمات بیشتر برای ویرایش ارسال توسط مدیر Admin Post Editing
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0

[تصویر:  info.png] عملکرد: با استفاده از این پلاگین تنظیمات بیشتری هنگام ویرایش پیشرفته در اختیار مدیر قرار می گیرد. شامل:
ویرایش زمان ارسال، نام ارسال کننده، آی پی ارسال کننده، ویرایش قسمت آخرین ویرایش.

[تصویر:  user.png] نویسنده: Yumi
[تصویر:  d.png] معرفی: 13th July 2008
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: ---
[تصویر:  user.png] مترجم: Mr.Amin

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل پلاگین و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png] نمونه:

دانلود مجموعه کامل به همراه زبان فارسی:

.zip   admin-post-edit.zip (اندازه: 5.96 KB / تعداد دفعات دریافت: 40)
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۱، ۱۹:۳۰:۲۱ عصر) ، سموجک (۱۳۹۲/۱۱/۱۱، ۲۱:۵۴:۰۵ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۱۱/۱۲، ۰۱:۵۱:۵۱ صبح) ، emir.yanliz (۱۳۹۲/۱۱/۱۲، ۱۹:۵۲:۴۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۵:۱۵:۱۱ عصر)
مرسی.Heart

مدیرمون این پلاگین رو گذاشته بود ولی انگار مشکل داشته!
خودم اون روز سایت نبودم ولی پیام بقیه رو که خوندم فهمیدم دکمه سپاس کار نمیکرده و مشکلات لود صفحه هم بوده (اگه ربطی داشته باشه)
من انجمن ندارم ، فقط وبلاگ دارم Big Grin
وبلاگ وروجک ها
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۴، ۱۷:۱۱:۵۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۵:۱۵:۵۰ عصر)
درود

ربطی به این پلاگین نداره .شما یک بار پلاگین تشکر رو غیر فعال و دوباره فعل کن درست میشه .
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۵، ۰۰:۳۴:۴۸ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۵:۱۵:۴۶ عصر)
Exclamation 
سوال : 

1- ميشه بيزحمت توضيح بديد وقتي كه درست شد (انشاالله) اون عكس نمونه اي كه گذاشتيد از كجا قابل دسترسي هست؟ از پنل مديريت ؟ يا ويرايش پست؟

2- اگه از طريق ويرايش پست هست بيزحمت اينو هم بگيد كه چه كساني به اين نوع ويرايش دسترسي دارند؟ آيا از قسمت كاربران و گروه ها قابل تنظيم هست كه كدوم گروه ها دسترسي داشته باشن؟

3- تاريخ ارسال ها شمسي هستند (مانند : 92-11-10 12:55 ق.ظ) آيا بايد باز هم از همان فرمتي كه گفتيد استفاده كنيم؟!

بازم مرسي!Heart
من انجمن ندارم ، فقط وبلاگ دارم Big Grin
وبلاگ وروجک ها
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۵:۱۵:۴۰ عصر)
(۱۳۹۲/۱۱/۱۶، ۲۱:۴۹:۰۰ عصر)سموجک نوشته است: وقتی پلاگین فعال میشه انجمن :

[تصویر:  error1.png]

پنل مدیریت :

[تصویر:  error2.png]

سوال :

1- میشه بیزحمت توضیح بدید وقتی كه درست شد (انشاالله) اون عكس نمونه ای كه گذاشتید از كجا قابل دسترسی هست؟ از پنل مدیریت ؟ یا ویرایش پست؟

2- اگه از طریق ویرایش پست هست بیزحمت اینو هم بگید كه چه كسانی به این نوع ویرایش دسترسی دارند؟ آیا از قسمت كاربران و گروه ها قابل تنظیم هست كه كدوم گروه ها دسترسی داشته باشن؟

3- تاریخ ارسال ها شمسی هستند (مانند : 92-11-10 12:55 ق.ظ) آیا باید باز هم از همان فرمتی كه گفتید استفاده كنیم؟!

بازم مرسی!Heart

درود

آدرس انجمنتون ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۰۰:۲۳:۱۳ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۵:۱۵:۳۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۵۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۴۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۰۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6.5] پلاگین تبلیغ بین ارسال ها Ads after first post Pars 40 27,104 ۱۴۰۰/۱۱/۶، ۱۶:۵۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: MISTER
  [برای 1.6] پلاگین پیوست های ارسال Attachments on Post Pars 12 14,658 ۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۲:۰۸:۳۰ صبح
آخرین ارسال: mhy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان