هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 مشکل در رابطه با قالب
سلام اساتید 2 تا مشکل دارم اگر کمک کنید 1 دنیا ممنون میشم

1. داخل سایتم روی دکمه home که کلیک میکنم به portal.php وصل میشه من میخوام بره و به ادرس هوم وصل شه یعنی به http://infected.com

هر کاری هم بگین کردم سرچ کردم همیجا اعمال هم شد کارهای پیشنهاد شده اما جواب نداد

2. یک پنجره پایین صفحه سمت چپ مشاهده میکنید که نوشته Modern warfare 3 ترکر هست میخوام اینو حرکت بدم بیاد بالا بفل شوت باکس ولی خارج از بادی

تو عکس مشخص کردم

یک دنیا ممنون از کمک
پاسخ
درود

آدرس انجمن؟
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۲۰، ۱۵:۵۰:۳۱ عصر)
برای سوال اولت باید بگم که کد هدرت رو باید بگردی دنبالش و جایی که نوشته portal.php به index.php تغییرش بدی.

درمورد سوال دومت باید بگم که زیاد جالب نیست که بیاریش خارج از بادی چون ممکنه بهم بریزه از طرفی هم کوچیک میکنه و ضمنا این توی تمام صفحات قابل مشاهده میشه تا جایی که من میدونم.
شاید پلاگین جعبه کناری یا همون sidebox بهت بتونه کمک کنه.

موفق باشی.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۰/۲۰، ۲۳:۵۵:۴۷ عصر)
استاد من 2 بار ادرس انجمن رو زدم تو پستم ندیدی شما ؟!

جناب این که میگین داخل کدهای هدر دنبالش باشم والا داخل هدر من چیزی به اسم portal.php ندیدم کنترل اف کردم یعنی

این کارو در روت هاست انجام داده بودم قبلا اما زمانی که اسمو عوض میکنم سایت به کل بالا نمیاد
پاسخ
من نمیگم چه چیزی درست یا غلط اما احتمال این وجود دارد که در فایل .htaccess تغییری ایجاد کرده باشید.

چک کنید ولی تا وقتی مطمئن نشدید تغییری ایجاد نکنید یا از فایل حتما نسخه پشتیبان داشته باشید. Smile
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۲۰، ۲۰:۰۷:۳۸ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۰/۲۰، ۲۳:۵۵:۴۱ عصر)
(۱۳۹۲/۱۰/۲۰، ۱۹:۵۴:۲۹ عصر)abedinam نوشته است: استاد من 2 بار ادرس انجمن رو زدم تو پستم ندیدی شما ؟!

جناب این که میگین داخل کدهای هدر دنبالش باشم والا داخل هدر من چیزی به اسم portal.php ندیدم کنترل اف کردم یعنی

این کارو در روت هاست انجام داده بودم قبلا اما زمانی که اسمو عوض میکنم سایت به کل بالا نمیاد

دوست عزیز روت هاست رو چکار داریم ما؟میگیم قالب ها.توی پنل مدیریتی قسمت قالب ها و پوسته ها بعدش از منو کناری قالب ها بعد قالب مورد نظرو انتخاب میکنی بعد میری سراغ header template بعد دوباره توی اون header.
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۲/۱۰/۲۰، ۲۱:۰۲:۱۳ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۰/۲۰، ۲۳:۵۵:۳۹ عصر)
دز هز دو حالت هوم و فروم به این http://www.infected.com/forums/index.php وصل میشه کاری که گفتین انجام شد

من میخوام هوم به این http://infected.com وصل شه
پاسخ
خب اگر میخوای هوم تغییر کنه کد مربوطش رو پیدا کنید آدرسی که مشابه هست(اینو راحت تر میشه پیدا کرد)
داخل " " رو به آدرسی که میخوای قرار بده اگر نشد یا جابجا شد باهم جاشونو عوض کن آدرسا رو.
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۰/۲۰، ۲۳:۵۵:۳۶ عصر)
<li><a id="homenav" href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php">home</a></li>
<li><a id="forumnav" href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php" >forums</a></li>
<li><a id="memnav" href="{$mybb->settings['bburl']}/memberlist.php" >members</a></li>
<li><a id="searchnav" href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php">search</a></li>
<li><a id="calnav" href="{$mybb->settings['bburl']}/calendar.php">calendar</a></li>
<li><a id="helpnav" href="{$mybb->settings['bburl']}/misc.php?action=help">help</a></li>

اون خط اول همون پورتال هست الان شما میگی من چیو تغییر بدم که وقتی رو هوم کلیک میکنم به این ادرس وصل شه http://www.infectedg.com
پاسخ
کد:
<li><a id="homenav" href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php">home</a></li>
بجا{$mybb->settings['bburl']}/index.php این که بین همون دوتا علامته گفتم آدرس جایی که میخوای باشه رو بذار.
پاسخ
 سپاس شده توسطabedinam (۱۳۹۲/۱۰/۲۰، ۲۱:۱۲:۱۳ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۰/۲۰، ۲۳:۵۵:۳۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان