هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب های Mybb
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان
یکی از کاربران سایت من یه پیشنهاد داده که متوجه منظورش نمیشم. میشه شما راهنماییم بفرمایید ؟
این مطالب را پیشنهاد داده :
چند تا نکترو خواستم ذکر کنم
اول اینکه کاش جای MyBB از vbulletin استفاده می کردید
و چند تا مشکل من دیدم
1- محدودیت حجمی پیوست فایل خیلی کمه حتی یه فایل زیپ کم حجم هم نمیشه پیوست کرد
2- طول و عرض BBcode تصویر رو محدود کنید تا ریسایز بشه الان نا محدوده و تصاویر بزرگ و اپلود می کنیم استایل رو به هم میریزه و از کادر میزنه بیرون

و یک پیشنهاد هم دارم
اونم اینه که یک آپلود سنتر هم میزدید رو ساب دامین که بشه حد اقل اونجا فایل های با حجم بالارو اپلود کرد و از لینک مستقیم خود سایت استفاده می کردیم
در مورد تبدیل به ویبولتین راه کار ساده ای هست که خودمتتون عرض می کنم
اگه مایل بودید تبدیل کنید هر چی زود تر این کارو کنید به نفعتونه چون تعداد ایندکس های گوگلتون کمه بعدا که زیاد شد ممکنه به مشکل بخورید و تمامی لینک هاتون 404 بشه
پاسخ
خب اولین مشکل که قابل حل هست.خودتون میرید ویرایش میکنید.
دومین مشکل هم میشه بی بی کد تصویر منظورت چی هست؟
میتونید از پلاگین کوچک کننده تصویر استفاده کنید تا دیگه بیرون نزنه به همین سادگی.وی بولتین هم همینطوره.

برای آپلود سنتر هم که باید بگم ربطی به وی بولتین نداره دوست من.هرجایی رو که بخوای میتونی روش آپلود سنتر بزنی. یه چیز چرتی گفته بهت.

بقیش هم بازم چرت گفته.ایندکس شدن توی گوگل به اسکریپت ربطی نداره.مثل اینجا به این بزرگی یعنی توی سرچ گوگل مشکل داره؟
به هیچ عنوان.
حالا نمیدونم کی این حرفو بهت زده اما به نظر خودم خواسته یه پولی بذاره به جیب برای تبدیلش و اینجور چیزا.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
محمد عزیز دوست گلم اینارو یکی از کاربرها تو سایتمون تو قسمت پیشنهادات و انتقادات گفته، اگه بری تو سایت خودت میبینی.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۲۰:۳۴:۴۷ عصر)
(۱۳۹۲/۹/۲۹، ۱۹:۱۰:۰۲ عصر)firstboy000 نوشته است: خب اولین مشکل که قابل حل هست.خودتون میرید ویرایش میکنید.
دومین مشکل هم میشه بی بی کد تصویر منظورت چی هست؟
میتونید از پلاگین کوچک کننده تصویر استفاده کنید تا دیگه بیرون نزنه به همین سادگی.وی بولتین هم همینطوره.

برای آپلود سنتر هم که باید بگم ربطی به وی بولتین نداره دوست من.هرجایی رو که بخوای میتونی روش آپلود سنتر بزنی. یه چیز چرتی گفته بهت.

بقیش هم بازم چرت گفته.ایندکس شدن توی گوگل به اسکریپت ربطی نداره.مثل اینجا به این بزرگی یعنی توی سرچ گوگل مشکل داره؟
به هیچ عنوان.
حالا نمیدونم کی این حرفو بهت زده اما به نظر خودم خواسته یه پولی بذاره به جیب برای تبدیلش و اینجور چیزا.

اتفاقا کسی که این حرف رو زده خوب چیزی هم گفته !

پیشنهاد میکنم زودتر به وی بی تبدیل کنید !
پاسخ
 سپاس شده توسطptfz (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۱۹:۳۹:۰۶ عصر)
دوست عزیز چرا باید زودتر به وی بی تبدیل کنم ؟
اصلا وی بی چی هست ؟ میشه یه کم توضیح بدید، من اصلا نمیدونم وی بی چیه.
توی سایتم تو قسمت پیشنهادات و انتقادات یکی از کاربران گفته که هنوزم پستش هست.
پاسخ
1-ویبولتین بسیار عالی است البته به شرطی که لایسنس آن را خریداری کنید!
وی بی دائما در حال پیشرفت و در هر اپدیت امکانات جدیدتری هم اضافه میشود و مانند مای بی بی فقط بر طرف کردن باگ ها نیست.

در مورد پیوست فایل ، مای بی بی خیلی خیلی ضعیف است و بسیار دیر اپلود میکند و در صورت بالا بودن حجم فایل ارور میدهد حتی اگر مقدار پیوست به 10000 افزایش بدهید.
اپلودسنتر و ایندکس گوگل کاملاً مربوط میشود به خود وبمستر و ربطی به سیستم مدیریت محتوا ندارد.

اما در مورد قالب ها ! درست که طراحی های بسیار زیبایی دارد اما دلیل بر این نیست که نمیشود چنین طرح هایی را روی مای بی بی به اجرا در اورد.
اگر استایلر واقعاً استایلر باشد میتواند هر قالبی را بسازد. البته متاسفانه مدتی است در مای بی بی ایران فقط رنگ تغییر میدهند.

در کل اگر قصد دارید ویبولتین نال شده را استفاده کنید بهتره بچسبید به همین مای بی بی و از ان نهایت لذت را ببرید. Heart
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطptfz (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۲۰:۰۷:۲۵ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۲۰:۳۵:۰۷ عصر)
دوستان فرق vbulletin با smf چیه ؟
من یه کم سرچ کردم وی بی که پولیه.
من میخوام رایگان باشه.
smf فارسیه ؟
خوب من اگه همیشه از همین mybbiran استفاده کنم چی میشه ؟
پاسخ
اس ام اف نسبت به همه انجمن ساز ها قوی تر و امن تر هستش.امکاناتش نسبت به بقیه بهتر هست.
باید هم رایگان باشه چون قبلا ازش یه سری استفاده کردم.چیز جالبه اما برای اینکارش نه افراد عادی.
دیسکوز هم جدیدا اومده اما پولی و رایگان داره که پولیش فوق العادس.

برای این اس ام اف نسخه فارسی من ندیدم انجمن پشتیبانی فارسی هم ندیدم.اما شاید داشته باشه.یه سرچ توی گوگل به این سوالتون پاسخ میده.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطptfz (۱۳۹۲/۹/۲۹، ۲۱:۰۷:۴۹ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۵۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۱۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان