هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[محصول MyBBIran] [مشکلات حل شد] پوسته ی فوق العاده حرفه ای و زیبای 1Mobilez-Pro
کجا پر شده؟
توی تصویر مشخصه
[تصویر:  do.php?imgf=139428404604951.jpg]
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۱۷، ۱۸:۲۴:۲۸ عصر)
من متوجه نمیشم تا جایی که من میبینم هم کلمه و لینک به سایت MyBB سر جاشه و هم MyBBIran ما بخاطر حفظ کپی رایت مال خودمونو بهش اضافه کردیم و لینکاشو حذف نکردیم. اگه مشکلی دارین کاملا واضح مطرح کنید.
قرمز نوشتم.پوسته ای که الان ازش استفاده میکنید تهش یه کپی رایت طراح پوسته داره که مال همون مستر امین خودمونه و شما حذفیدیش.
(۱۳۹۲/۱۲/۱۷، ۱۸:۱۴:۱۴ عصر)ramzanpour نوشته است: من متوجه نمیشم تا جایی که من میبینم هم کلمه و لینک به سایت MyBB سر جاشه و هم MyBBIran ما بخاطر حفظ کپی رایت مال خودمونو بهش اضافه کردیم و لینکاشو حذف نکردیم. اگه مشکلی دارین کاملا واضح مطرح کنید.

تشکر از دوست عزیزمون firestboy....
البته مکان کپی رایت تغییر کرده در ورژن جدید
----------------------------------------------------

دوست عزیز شما کپی رایت رو رعایت نکردید ، پس پشتیبانی نخواهید شد !

سپاس شده توسطramzanpour (۱۳۹۲/۱۲/۱۷، ۱۹:۰۳:۰۷ عصر)
درود امین جان.پست اول رو ویرایش کن و تاکید کن که این کپی رایت طراح محسوب میشه و حذفش همچنان مانند بقیه کپی رایت ها مانع از ارائه پشتیبانی میشه.

به نظرم به خاطر اینکه نمیدونستن و به عنوان لینک حذفش کردن کد اون قسمت رو قرار بدید اینجا تا درستش کنن.

موفق باشی.Heart
 سپاس شده توسطramzanpour (۱۳۹۲/۱۲/۱۷، ۱۹:۰۲:۵۴ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۱۷، ۲۰:۰۰:۵۷ عصر)
Smile 
این قسمت دیگه کار من نیس! من چون گفته بودم حذف نکنند که دیدین نکردند باید از طراح سایتمون بپرسم شاید ایشون پاک کرده اون قسمتو...
در هر حال کدش چی بوده بزارین تا خودم اضافه کنم، اگه من میخواستم که کپی رایت پاک شه کلا حذف میکردم چرا نصفه پاک کنم!
تازه من یوزر و پسوردمو دیروز به آقا امین دادم ایشون اگه لطف کنه خودشم میتونه بزاره سر جاش، آبرومو برد این نوید (طراح سایتمو میگم) Dodgy
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۱۷، ۲۰:۰۱:۲۵ عصر)
(۱۳۹۲/۱۲/۱۷، ۱۹:۰۱:۴۰ عصر)ramzanpour نوشته است: این قسمت دیگه کار من نیس! من چون گفته بودم حذف نکنند که دیدین نکردند باید از طراح سایتمون بپرسم شاید ایشون پاک کرده اون قسمتو...
در هر حال کدش چی بوده بزارین تا خودم اضافه کنم، اگه من میخواستم که کپی رایت پاک شه کلا حذف میکردم چرا نصفه پاک کنم!
تازه من یوزر و پسوردمو دیروز به آقا امین دادم ایشون اگه لطف کنه خودشم میتونه بزاره سر جاش، آبرومو برد این نوید (طراح سایتمو میگم) Dodgy

درود

مشکلات حل شد .

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سپاس شده توسطramzanpour (۱۳۹۲/۱۲/۱۸، ۱۰:۵۸:۲۸ صبح)
خیلی ممنون، یعنی باور میکنی من زیر انجمن تعریف نکرده بودم!!! خب تازه کاریه دیگه من با سیستم forum کار نکرده بودم Big Grin مرسی امین جان
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۲/۱۸، ۱۵:۱۳:۳۲ عصر)
من این قالب رو از مالتی دیزاینر یعنی از همونجایی که گفتین دانلود کردم فقط چرا هدر فرق میکنه؟
من میخوام هدرم مثل اسکرین شاتی که اینجا گذاشتین باشه یعنی لوگو سمت راست و دوتا بنر در سمت چپ باشه ممنون میشم کمک کنینHeart

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue [محصول MyBBIran] پوسته ی فوق العاده زیبای vbiran ! Amin Yaghubi 32 21,151 ۱۳۹۳/۶/۸، ۱۳:۲۸:۳۷ عصر
آخرین ارسال: a.armaney

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان