هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش قرار دادن دکمه ی ذخیره ی تاپیک ها به صورت pdf
درود با این کار یک گزینه به بالای هر تاپیک اضافه میشه و کاربران شما میتوانند با کلیک بر روی آن تاپیک مورد نظر را به صورت pdf ذخیره کنند.

برید به مسیر زیر:

کنترول پنل مدیر کل >>> قالب ها و پوسته ها >>> قالب ها >>> قالب مورد نظر >>> Show Thread Templates >>> سپس showthread

کد زیر را پیدا کنید:

کد php:
{$ratethread

اکنون این کد را زیر کد بالا اضافه کنید :

کد php:
<div style="float:right;"> <!-- PDF Converter Button BEGIN By Sgwgo --> <script type="text/javascript"> var pdfbuttonlabel="Save page as PDF" </script> <script src="images/pdfbutton2.js" id="Web2PDF" type="text/javascript"></script> <!-- PDF Converter Button END By Sgwgo --> </div

سپس این فایل را در سیستم خود اکسترت کرده و محتوای آن را به پوشه ی images انجمن خود منتقل کنید :

http://community.mybbiran.com/attachment.php?aid=8221

نمونه پیوست شد.

موفق باشیدBlush

مدیران لطفا انتقال بدید جای تاپیک را اشتباه زدم ظاهرا پوذش میخوام

با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطK@Z3M (۱۳۹۲/۹/۴، ۱۶:۲۹:۴۹ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۲/۹/۴، ۲۱:۱۵:۰۶ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۱، ۱۲:۰۰:۴۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱، ۱۴:۰۰:۱۳ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۱، ۱۵:۲۸:۳۲ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۴:۰۹:۱۷ عصر) ، elisa (۱۳۹۳/۱/۲۵، ۲۲:۵۰:۵۳ عصر)
سلام
دوست عزیز میشه کاملا توضیع بدید چه کار کنیم چون من ان را اضافه کردم ولی این طوری اود
>
div
style = "float:right;" > < script type =
"text/ javascript" > var pdfbuttonlabel =
"Save page as PDF
[url=www.irantreasureforum2.com][/url]
پاسخ
(۱۳۹۳/۱/۱، ۰۹:۵۰:۳۸ صبح)anvaryy نوشته است: سلام
دوست عزیز میشه کاملا توضیع بدید چه کار کنیم چون من ان را اضافه کردم ولی این طوری اود
>
div
style = "float:right;" > < script type =
"text/ javascript" > var pdfbuttonlabel =
"Save page as PDF

سلام

چون فایل js. لود نمیشه دکمه هم نمایش داده نمیشه Rolleyes
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۱:۵۷:۴۷ صبح)
سلام
دوست عزیز میشه بیشتر توضیع دهید.
[url=www.irantreasureforum2.com][/url]
پاسخ
درود کجاشو متوجه نشدید؟ از این ساده تر نمیتونستم توضیح بدهم

قبلش کد ها را در نت پد قرار دهید
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۱:۵۷:۵۶ صبح)
سلام

آقا صالح کد js. مشکل داره و لود نمیشه ، کلیک کنید: http://www.web2pdfconvert.com/pdfbutton2.js
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۲:۱۲:۲۷ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۴، ۰۲:۲۹:۳۷ صبح)
الآن تست کردم برای بنده لود شد حال شاید آن زمان لود نمی شد فکر کنم ایشون کد را درست قرار ندادند
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۱:۵۸:۰۸ صبح)
لود نمیشه صالح جان ، اگر برای شما لود میشه لطفا فایل رو save کنید و برای دانلود قرار دهید .
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۵:۱۴:۵۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۵:۲۳:۴۸ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۳، ۲۰:۰۲:۲۴ عصر)
درود پیوست شد

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   pdfbutton2.zip (اندازه: 1.25 KB / تعداد دفعات دریافت: 63)
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۵:۱۹:۴۸ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۵:۴۱:۱۰ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۳، ۲۰:۰۲:۱۲ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۴:۰۹:۵۸ عصر)
این لود نشدن ممکنه از دوجا باشه.یکی اینکه مرورگر شما فایل های جاوا رو برای بالا آوردن ممنوع کرده باشه(یه تدبیر امنیتیه)
یا اینکه اون سرور مقابل براتون بسته باشه که با قند شکن میتونید وارد بشید و فایروالشو دور بزنید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۵:۴۱:۲۹ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۳، ۲۰:۰۲:۰۸ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۴:۱۰:۱۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان