هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش قرار دادن دکمه ی ذخیره ی تاپیک ها به صورت pdf
بله مشکل همین هست ،بهتر است که از خود سایت لود بشه ، چون این لود نشدن فایل جاوا اسکریپت ممکنه باز شدن صفحه رو خیلی سخت کنه ، به همین دلیل هم بنده گفتم فایل رو پیوست کنند ...

* آموزش آپدیت شد
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۳، ۱۶:۰۲:۲۲ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۴، ۰۰:۱۱:۲۸ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۴:۱۰:۳۹ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۶، ۱۵:۰۷:۵۳ عصر)
Star 
سلام
دوستان میشه کلا راهنمایی کنید یعنی از اول باید چی رو در کجا اپلود کنم و چی را چگونه اضافه کنم( اینتر بزن بعد کد را وارد کن یا بعد از اون کلمه که گذاشتید باید بنویسم)HuhExclamationAngelHeart

[size=large]دوستان من کلا از این قسمت درست نفهمیدم:
سپس این فایل را در سیستم خود اکسترت کرده و محتوای آن را به پوشه ی images انجمن خود منتقل کنید :
[url=www.irantreasureforum2.com][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۶، ۱۵:۱۵:۳۸ عصر)
نقل‌قول: سپس این فایل را در سیستم خود اکسترت کرده و محتوای آن را به پوشه ی images انجمن خود منتقل کنید :

با تشکر از امین عزیز که پست را آپدیت کردندHeart

دوست عزیز شما باید فایل مربوطه را دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید داخلش یک فایل جاوا اسکریپت هست که باید بری داخل هاست اونجا که مای بی بی نصبه بعد داخل پوشه ی images آپلود کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطanvaryy (۱۳۹۳/۱/۶، ۱۴:۴۷:۵۶ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۶، ۱۵:۱۵:۱۸ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۶، ۱۵:۵۷:۵۱ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۶، ۲۲:۰۲:۳۸ عصر)
سلام
خیلی ممنون از راهنمایی هایت دوست عزیز.
[url=www.irantreasureforum2.com][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۵۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۴۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۳۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان