هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک شدن کاربران سایتم خود به خود
سلام
من بعضی مواقع دقت میکنم که کاربران سایتم کم میشن نمیدونم دلیلش چیه مثلا یک یوزر خودم ساخته بودم الان میخوام وارد شم ارور میده با مدیریت رفتم دیدم اون یوزر هم توی لیستم نیست
چطوری میشه این یوزر ها پاک میشن ؟؟
چطروی میشه برطرفش کرد؟؟
ممنون میشم
پاسخ
مشکل باید از سرورتون باشه
پاسخ
سلام

فكر نمي كنم مشكل از سرور يا ماي بي بي باشه شايد كسي دسترسي داشته باشه !

ضمنا نسخه ماي بي بي خود را بروز كنيد Exclamation
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
ربطی به سرور نداره و اینکه هیچ کس دسترسی نداره تا حالا چندین بار این انتقال افتاده نمیدونم میشکل از چیه چند دفعه که همیشه این مشکل هستش هر چند وقت یک باری چند تا از یوزر هام پاک میشن
حالا میگم نکنه یک قابلیت توی مای بی بی باشه که مثلا 1 ماه کاربری کار نکنه با سایت از سایت پاک بشه یوزرش چنین چیزی داره؟
پاسخ
البه اینم بگم که کاربر هایی که ارسال ندارن پاک میشن کسی دلیلش رو نمیدونه؟؟
پاسخ
اصلا ربطی به سرور نداره !

هیچ ربطی هم به دسترسی نداره

کاربران شما طی مدت معینی دارند هرس میشند !

بنده هم همین مشکل رو داشتم

برای حل شدن اینکار ابتدا به قسمت ابزار تعمیر و نکهداری برید سپس به قسمت مدیریت وظایف و سپس وظیفه User Pruning رو غیر فعال کنید ! تمام Wink

در صورتی که این مطلب به دردت خورد اعتبار یادت نره Smile

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۹/۳، ۰۰:۵۶:۳۵ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۹/۳، ۰۰:۵۹:۴۴ صبح) ، dvb_ss2 (۱۳۹۲/۹/۲۸، ۱۵:۳۷:۴۱ عصر) ، poozhan (۱۳۹۲/۱۰/۱۰، ۰۲:۱۵:۵۱ صبح) ، محمد تی ام (۱۳۹۲/۱۰/۱۰، ۱۱:۳۵:۱۵ صبح) ، K@Z3M (۱۳۹۲/۱۰/۱۰، ۱۵:۰۸:۴۵ عصر)
(۱۳۹۲/۹/۳، ۰۰:۰۴:۰۶ صبح)SAEED.M نوشته است: اصلا ربطی به سرور نداره !

هیچ ربطی هم به دسترسی نداره

کاربران شما طی مدت معینی دارند هرس میشند !

بنده هم همین مشکل رو داشتم

برای حل شدن اینکار ابتدا به قسمت ابزار تعمیر و نکهداری برید سپس به قسمت مدیریت وظایف و سپس وظیفه User Pruning رو غیر فعال کنید ! تمام Wink

در صورتی که این مطلب به دردت خورد اعتبار یادت نره Smile
اره به دردم خورد ولی بادم رفته بود تشکر کنم
ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۲/۱۰/۱۰، ۰۳:۲۶:۳۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۵۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۳۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۲۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان