هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین گرفتن خروجی pdf از تاپیک
درود
دوستان آیا همچین پلاگینی وجود داره من در یک انجمن وی بی اینو دیدم خیلی جالب و کار آمد هستش

[تصویر:  q7rt_capture.png]

بعد از کلیک بر روی گزینه به یک صفجه ی دیگه هدایت میشیم

[تصویر:  js5x_capture_2.png]

این پلاگین از سایت http://www.web2pdfconvert.com استفاده میکنه!

آیا میشود این پلاگین را برای مای بولتین برد نوشت؟

با تشکر
پاسخ
کسی نبود ؟Undecided
پاسخ
فكر نكنم پلاگينِ سنگيني باشه كه نشه نوشتش Wink
پاسخ
(۱۳۹۲/۹/۲، ۲۳:۰۰:۳۰ عصر)funset 2 نوشته است: فكر نكنم پلاگینِ سنگینی باشه كه نشه نوشتش Wink

درود
شما میتونید بنویسید؟
پاسخ
بنده تخصصي ندارم

به دوستانِ پلاگين ساز بگين به احتمال زياد تواناييِ ساختنش رو دارن ..
پاسخ
با درود
ازین طرفا رد میشدم دیدم اگه پاسخ ندهم خوب نیست بویژه دوست خوبم آقا صالح غلامیان . Big Grin پلاگین برای این مورد هست ولی نویسنده , سایتش رو برای ایرانیها مسدود کرده به هر حال از جاده کمربندی بروید به مقصد می رسید یعنی اینجا .
این پلاگین کار زیاد برده اگر سورسش را ببینید متوجه خواهید شد . البته طبق معمول با زبان شیرین پارسی هم کار نمیکند و خروجی فقط یک برگ سپید است و بس شایدم چندتا کاراکتر بی معنی داخلش ایجاد شود . Big Grin تا گذری دیگر بدرود Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۹/۳، ۱۵:۳۹:۴۲ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۹/۳، ۱۶:۲۲:۵۷ عصر)
درود میدوری جان من هرچی میخوام دانلود کنم به زور یک فایل دیگه میده میگه دانلود کن اونو هم دانلود کردم یک فایل exe بود که نصبش کردم ولی فایده ای نداشت نتونستم دانلود کنم اگه میشه جای دیگه آپلود کنید یا بگید چطوری از این سایت میشه دانلود کرد؟

با تشکر
پاسخ
این که راحت بود که !!!! به هرحال گرفتم و تو سایت خودم آپلود کردم براتون ( چون پلاگین پولی هست خوبیت نداره تو اینجا آپلود بشه ) . تو سایت خودم هم موقت میزارم باشه , فعلا کار شما راه بیوفته تا بعد پاکش کنم . قبل از اجرا فایل راهنمایش را بخوانید و از روی آن اجرا کنید .Heart
http://dl.midorinco.ir/mybb2pdf_v1.zip
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۹/۳، ۱۸:۰۷:۱۱ عصر)
ممنون ولی Not Found Sad
پاسخ
با پوزش فایر فاکس من تو ویرایش غش کرد با کروم اومدم درستش کردم , دوباره دانلود کنید . HeartBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۹/۳، ۱۸:۱۶:۳۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان