هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و درخواست های من
سلام

من چند وقتی میشه که نسخه ی ما ی بی بی رو آپدیت کردم به 1.6.11

اینجا اول قرار بود برام رایگان انجام بدن اما بعد که درخواست رفت بالا گفتن 15 تومن میگیرن و اینکارو انجام میدن !البته من خودم عجله کردم و خواستم زود آپدیت کنم والا رفیق خودم از دانشگاه برمیگشت اوکی میکرد !

بعد رفتم تو ی سایت دیگه که خدمات ارائه میده.my-bb
اونجام یکی از مدیران برام این کاارو رایگان امجام داد..تا اینکه امروز یکی از سایت مای بی بی ا س ک ی ن اومد و گفت شما پارسی ساز اونارو قرار دادی در حالی که کلاهبردارن !چجور کلاهبردارین که رایگان انجام دادن ؟ولی اینجا 15 تومن ازم خواستن !الانم حاضرم اگه هر کدوم از مدیرا خواستن دسترسی بدم تا نسخمو عوض کنن و ماله اینجارو قرار بدن تا دیگه مشکلی نباشه منم خیالم راحت میشه که کلاهبرداری نیست و ...

میخواستم ببینم شماهام این حرفارو تایید میکنید یا اشکالی نداره که اون سایت برام اپدیتو انجام داده ؟

چند تا درخواستم داشتم اول اینکه
1-میخواستم چند تا از متغیر هارو داخل این کد ببرم..اما نتونستم که درست کنم..
کد php:
<fieldset>
<
legend><strong>اطلاعات من</strong></legend>
{
$post['uid']}
{
$post['userregdate']}
{
$post['postnum']}
{
$post['replink']}
</
fieldset
این کده با متغیر هایی که میخوام داخل این کادر باشن..میشه یکی درستش کنه و من تو پست بیت بزارم ؟؟

این عکسم شاید نمونه خوبی باشه..

[تصویر:  62817283447368787816.jpg]

2-من صفحه ی اول انجمنم شکلایی که کنار انجمنا هست پروانس..میخواستم اونارو تغییر بدم ولی نشد..عکس دیگه ام جایگزینشون کردم الانم اون عکسای جدید تو سی پنل گذاشتم قسمت images اما باز فرقی نکرد..Confused
البته این فقط برای من اینطوریه..بقیه کاربرا میگن که شکل عوض شده..خودمم فقط شکل onرو میبینم offهمون قبلیه برام !

3-چرا هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم تا بک گراند انجمنو عوض کنم ؟؟

تصویرای مختلفی میخوام که جایگزین کنم و پس زمینه انجمن تغییر کنه..

مثلا واسه ی قالب دیگه رو من جایزگین کردم..اما سفید شد صفحه طوری که چشم ادمو اذیت میکنه..ولی والسه خود قالبمو که میزارم درست میشه و طوسی رنگ میشه

4-میخواستم بدونم چرا ایمیل فعال سازی برای همه ارسال نمیشه..که من خیلی وقته کار کردم بدون نیاز به ایمیل فعال سازی بلافاصله وارد انجمن بشن..الانم ایمیل حساب کاربری که وقتی رمز یادشون میره ارسال نمیشه بهشون..
ی مورد که فک کنم بی ربط نباشه
دامنه من توی سرور پارس فعاله..اما دی ان اس های پارس وب سرور که هاستم از اونجاس روی ایرنیک هستش..این اشکالی نداره ؟؟

5-هدری که قرار میدم وقتی با کامپیوتر وارد میشم اندازه و درسته از قالبم نزده بیرون..ولی با لپ تاپ که میام انگار هدر کوچیکه و کناراش خالی میموونه..عرض قالب رو کم کنم بهتر نیس ؟؟اینطوری تو همه صفحه های نمایش ی مدل میمونه..اگه کار خوبیه چطور باید عرضو کم کرد؟

6-خواستم جای گوگل عکس بزارم که نشد..از وقتی اون کد عکسو با لینکو جای عنوان موتور جستجو گذاشتم دیگه گوگل نیومده سایت..بازم اسمشو کردم گوگل ولی فرقی نکرد..زیر عنوان قسمت عامل اتصال کاربر رو هم ویرایش کردم ولی درس نشد..الانم یادم رفته که چی میشدعبارتی که تو این قسمت میزاشتن !

حالا ممنون میشم که کمک کنید و این مشکلات منو حل کنید !Undecided
پاسخ
نقل‌قول: 2-من صفحه ی اول انجمنم شکلایی که کنار انجمنا هست پروانس..میخواستم اونارو تغییر بدم ولی نشد..عکس دیگه ام جایگزینشون کردم الانم اون عکسای جدید تو سی پنل گذاشتم قسمت images اما باز فرقی نکرد..Confused
البته این فقط برای من اینطوریه..بقیه کاربرا میگن که شکل عوض شده..خودمم فقط شکل onرو میبینم offهمون قبلیه برام !

یک بار کنترول Ctrl +F5 را فشار دهید در صفحه ی مربوطه تا کش مرورگر پاک شود انشاالله مشکل حل میشه داداشBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطgentelman (۱۳۹۲/۸/۲۷، ۱۲:۰۴:۲۳ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۸/۲۷، ۲۰:۱۳:۴۰ عصر)
نه امتحان کردم ولی نشد..با مرورگر دیگه ام اومدم درست نشد.فقط واسه من اینطوره..چون به هر کی میگم نگا میکنه و میگه درسته !

قسمت 6 ام اضافه کردم توی تاپیک. !بعد اینکه ادرس انجمنم توی امضام و پروفایلم هست !

دوتا مدیر تااینجا اومدن و برگشتن بدون جواب موندم..Dodgy

مرسی کمک
پاسخ
درود

برای مشکل شماره 4

پیكربندی >>تنظیمات >> User Registration and Profile Options

قسمت » Registration Method

رو به send email verification

با توجه به این اگر مشکل باقی ماند:
http://community.mybbiran.com/thread-1394.html

اگر باز هم حل نشد اینجا:

http://community.mybbiran.com/thread-6975.html

اگر باز هم باقی ماند با پشتیبانی سرور خود تماس بگیرید

----------------

در مورد سایر موارد هم در صورت تمایل دسترسی ارسال کنید بررسی کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسطgentelman (۱۳۹۲/۸/۲۷، ۱۴:۱۰:۴۰ عصر)
خب مشکل شماره دو حل شد..الان یهو عوض شد عکسای کنار انجمن..اونم بعد 2 روز !Confused

در مورد اینم خب این برای ارسال ایمیل فعال سازیه نه حساب کاربری..من دیشب درخواست داده بودم برای رمز جدید الان ایمیلش بهم رسشید دقیقا 12 ساعت بعد !Confused
پاسخ
(۱۳۹۲/۸/۲۷، ۱۴:۱۳:۱۹ عصر)gentelman نوشته است: در مورد اینم خب این برای ارسال ایمیل فعال سازیه نه حساب کاربری..من دیشب درخواست داده بودم برای رمز جدید الان ایمیلش بهم رسشید دقیقا 12 ساعت بعد !Confused

مشکل از سرور است با پشتیبانی سرور تماس بگیرید
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۲/۸/۲۷، ۲۰:۱۳:۴۳ عصر) ، gentelman (۱۳۹۲/۸/۲۷، ۲۱:۵۰:۱۲ عصر)
1 - بهتر است از پشتیبانی هایی که مدیریت کل آنها 13 سال دارند استفاده نکنید ! چون با سو استفاده مواجه خواهید شد !

2 - ctrl +f5 را بزنید .

3- آیا میخواهید عکس را به عنوان بک گراند قرار دهید ؟

4 - مشکل سرور

5 - سرچ کنید آموزش تغییر عرض قالب
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۸/۲۷، ۲۰:۲۹:۲۶ عصر) ، gentelman (۱۳۹۲/۸/۲۷، ۲۱:۵۰:۱۵ عصر)
مشکل اولم که در مورد کد بود خودم اوکی کردم..مورد دومم امروز صبح درس شد خود ب خود

میمونه باقیش

اره میخوام بک گراندو عوض کنم..
پاسخ
برای قرار دادن متغییر از کدهای زیر استفاده کنید :
کد php:
<fieldset>
<
legend><strong>نوشته ی سردر کادر</strong></legend>
محل قرار گیری متغییر شما
</fieldset
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۸/۲۸، ۱۰:۳۹:۵۱ صبح) ، gentelman (۱۳۹۲/۸/۲۸، ۱۲:۰۷:۲۰ عصر)
اینو خودم درس کردم

ممنون

بک گراندو چجوری عوض کنم..تنها توی هاست عکس دیگه قرار بدم نمیشه ؟؟کار اضافی باید انجام داد ؟

موقع تبدیل کردن به utf8 از پنل مدیریت این ارور میاد

از توی هاست نگا میکنم نوشته تبدیل شده..اما تو پنل میبینم نوشته تبدیل کنید

وقتی میزنم ااین ارورم میاد

کد php:
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:

1064 You have an error in your SQL syntaxcheck the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'NULL، CHANGE `date_given` `date_given` blob NOT NULL' at line 1
Query
:

ALTER TABLE mybb_awards_given CHANGE `reason` `reasonblob NOT NULL، CHANGE `date_given` `date_givenblob NOT NULL 
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان