هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست آموزش ویکی
اگه کسی میدونه که چطور میشه یه سایتی شبیه به سایت ویکی صدا ساخت رو لطفا بگه و یا لینگ سایتی که آموزشش هست رو قرار بده از دوستان خواهش می کنم که اسپم هایی مانند: اینجا پشتیبانی مای بی بیه و نمیدونم نمیشه درباره ی سایت ساز ها و انجمن سازهای غیره و اینا بحث کرد، رو نزنند..
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۸/۱۶، ۰۰:۱۰:۰۳ صبح)
(۱۳۹۲/۸/۱۵، ۱۴:۰۵:۲۷ عصر)abarkosh نوشته است: اگه کسی میدونه که چطور میشه یه سایتی شبیه به سایت ویکی صدا ساخت رو لطفا بگه و یا لینگ سایتی که آموزشش هست رو قرار بده از دوستان خواهش می کنم که اسپم هایی مانند: اینجا پشتیبانی مای بی بیه و نمیدونم نمیشه درباره ی سایت ساز ها و انجمن سازهای غیره و اینا بحث کرد، رو نزنند..

خب دوست عزیز تنها چیزی که به ذهنم میاد اینه که فکر کنم سایت ویکی صدا فکر کنم با وردپرس یا نیوک درست شده بود و فقط عنوان ویکی رو در آدرسش یدک میکشید ...
myavarahmadi سابق
پاسخ
خوب داشم تو همین فروم درباره ی ویکی توضیح داده شده و بطور کلی ویکی یعنی سهیم بودن عموم و قابلیت ویرایش و تنظیم یک چیز توسط همه ..
اگه درباره ی این مطلب اطلاعاتی دارید ممنون میشم که در اختیارمون بزارید
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۸/۱۶، ۲۲:۰۵:۵۰ عصر)
http://www.opensourcecms.com/scripts/sho...egory=Wiki
تو این لیست 6 برنامه اپن سورس هست که میتونید دانلود و نصب کنید و یک سایت ویکی راه اندازی کنید
ویکی پدیا (و تمامی زیر مجموعه هاش مثل wikibooks و wikidata و ...) از MediaWiki استفاده میکنن که نوشته خودشون هست و برنامه رو به صورت اپن سورس گذاشتن تا همه استفاده کنن
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۸/۱۶، ۲۲:۰۵:۴۸ عصر) ، number-one (۱۳۹۲/۸/۱۷، ۰۰:۳۳:۵۵ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۲/۸/۱۷، ۰۱:۱۲:۰۷ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۱۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۲۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۱۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان