هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل ورود اعضل به سایت
سلام دوستان. دیزور برای دقایقی هاست من مشکل داشت ولی از وقتی سایت بالا اومده یه عنوان کاربر مهمان سایت هیچ مشکلی نداره ولی وقتی اعضا می خوان وارد شن با ارور زیر مواجه می شن. خواهش می کنم راهنمایی کنین
[تصویر:  59625031609164167722.png]
پاسخ
به احتمال زیاد مشکل از سمت هاستینگ هست،باهاشون تماس بگیرید،احتمالا دارن آپدیت میکنن یا تغییراتی میدن .
بهتون توصیه میکنم به هیچ عنوان به فایل های سایتتون دست نزنید و فقط با هاستینگ تماس بگیرید چون بنده دقیقا همین مشکل رو چند وقت پیش داشتم که بعد هاستینگ گفت مشکل از سمت ما بوده .
انجمن روزهای شادی = http://www.happydays.ir

[تصویر:  1407544361.jpg]

[تصویر:  mohammad_za_sig.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۷/۲۲، ۱۸:۱۰:۰۸ عصر)
ممنون. دیروز با هاست تماس گرفتم. می گفت مشکل هاست برطرف شده. شما هم دقیقا همین مشکل بوده؟ فقط ورود اعضا مشکل داره.
پاسخ
دوست عزیز این مشکا قطعا از جانب هاستینگ شماست
با مدیریت هاستینگ در تماس باشید در صورت عدم رفع مشکل انجمن را بک آپ نمایید و اگر باز هم به این مشکل برخوردید بفرمایید.
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۷/۲۲، ۱۸:۱۰:۱۸ عصر)
درود
خیلی عذر میخوام دوستان
در حال حاظر اکثر هاستینگ ها ی ما ماستینگ هستیند و ماست بند هم هیچ وقت نمیگه ماستم ترشه اکثرا اصلا دانش کافی رو ندارن و اگه مشکلی پیش بیاد تنها جوابی که دارن اینه که مشکلی وجود نداره.

هزنه ی بیشتر بدید و از هاستینگ های معتبر استفاده کنید تا به همچین مشکلاتی برنخورید الآن هم با هاستینگ خود در تماس باشید هم تماس تلفنی بگیرید هم انقدر تیکت بزنید تا خسته بشن کلا شرکت ماستینگ رو تعطیل کنند برن تو کار دوغ!

موفق باشید
پاسخ
مشکل هاست بود همون طور که دوستان اشاره کردند.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۵۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۴۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۳۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان