هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر آدرس
سلام دوستان من یک دامنه ir خریدم و در سی پنل هاستم پارک کردم بعد در پنل مدیریت > پیکربندی > تنظیمات > تنظیمات General Configuration > قسمت Board URL و Cookie Domain تغییر دادم به آدرس جدید و در هاست در قسمت پارک دامین و در قسمت manage Redirect این آدرس را به جای آدرس قبلی که tkبود قرار دادم تا کاربران از farhang92.tk به farhang92.ir منتقل بشن اما وقتی آدرس قبلی که farhang92.tk بود را وارد میکنم وارد آدرس جدید نمیشه و حتی وقتی آدرس farhang92.ir را وارد میکنم به آدرس با دامنه tk منتقل میشه وتنها در صورتی همه چیز درسته که آخر آدرس index.php بگذارم یعنی وقتی آخر farhang92.ir این را میگذارم به راحتی وارد میشود و مشکلی ندارد اما اگر کلا با دامنه tk وارد بشم فقط تا صفحه ورود میره و بعد از وارد کردن رمز وارد انجمن نمیشه و به این صفحه بر میگرده تصویر
لطفا کمک کنید
پیشاپیش سپاس
پاسخ
نقل‌قول: سلام دوستان من یک دامنه ir خریدم و در سی پنل هاستم پارک کردم

سلام دوست عزيز

شما بايد دومين خود را ADDON Domain كنيد و يا اگر اين قابليت را در هاست خود نداريد از پشتيبان بخواهيد تا دومين خود را به دومين جديد تغيير دهد و بعد مراحلي را كه گفتين دنبال نماييد .

در غير اينصورت در خدمت شما هستيم .

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطerfan-1376 (۱۳۹۲/۷/۱۹، ۲۲:۰۸:۱۷ عصر)
میتونی با ریدارکت کردن اینکارو انجام بدی.از طرفی هم میتونی با تغییر دی ان اس ها که کاربلد میخواد آدرس جدید رو بذاری.اگر دوست داشتی با پیغام خصوصی باهام در ارتباط باش.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۵۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۲۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان