هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک پیشنهاد مخصوص نوروز
سلام
اول خسته نباشید میگم خدمت مسئولای تلاشگر mybbiran ،و پیشاپیش فرارسیدن چهارشنبه سوری و نوروز را به همه شما عزیزان و کاربران سایت تبریک میگم. نمیدونم آیا به فکرش هستید یا نه ولی مطرح میکنم . پیشنهادم اینه که لوگو تونو متناسب با ایام نوروز تغییر بدید (من خودمم اینکارو میکنم) دلیل اولش اینه که این عید باستانی کشورمونه و باید آنطور که شایسته اونه ارج نهاده بشه و دلیل دومشه اینه که ما ایرانی ها باید در این امر پیشقدم بشیم تا سایت هایی مثل گوگل هم در چنین روزی لوگو خودشونو به لوگو نوروز تغییر بدن (کاری که فکر نمیکنم گوگل دیگه امسال بکنه با توجه به حرف و حدیثایی که در این زمینه وجود داره ) بهر حال فکر میکنم کار ارزشمند و خوبیه که باید تو سایت هامون پایه گذاری بشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۲/۲۵، ۱۰:۳۹:۰۷ صبح)
مرسی از لطف شما
این مورد بستگی به نظر مدیریت کل دارد . و پیشنهاد خوبیه Smile
پاسخ
درود
یک نمونه بسازید تا ما جایگزین کنیم.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
(۱۳۸۸/۱۲/۲۵، ۱۰:۴۱:۳۷ صبح)Pars نوشته است: درود
یک نمونه بسازید تا ما جایگزین کنیم.
سلام بنده در زمینه فوتوشاب و ... تخصصی ندارم ولی یک نمونه تهیه کردم (شما که گرافیست دارید بدید اون تهیه کنه) البته خود logo رو هم گذاشتم اگه فایل فوتوشاپ هدر سایتتون مونده باشه میتونید رنگ پس زمینه آرمتون رو که من نتونستم تغییر بدم با رنگ پس زمینه هدری که درست کردم یکسان کنید

البته عکس هارو ضمیمه هم میکنم

[تصویر:  1268802028.jpg]

[تصویر:  1268795785.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   mybb.zip (اندازه: 39.25 KB / تعداد دفعات دریافت: 1)
پاسخ
درود
البته به نظر ما 1389 سال پیش مبدا شروع تاریخ کشور ایران نیست. اگر سن کشور ما 1389 سال است پس چه طوری می گوییم یک کشور تاریخی هستیم؟ Tongue
تاریخ ایران را می توان از زمان شروع حکومت سراسری در کشور در نظر گرفت که باز می گردد به زمان هخامنشیان یعنی 2569 سال قبل.
بهتر است خودمان به تاریخ خودمان احترام بگزاریم.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۸/۱۲/۲۵، ۱۴:۵۵:۵۳ عصر) ، chelseafc1 (۱۳۸۸/۱۲/۲۸، ۱۸:۰۱:۲۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۵۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۱۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان