هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل جدی در مورد مای بی بی
Thumbs Down 
با سلام و خسته نباشید ×
من مشکلات جدی با اخرین نسخه مای بی بی ایرن دارم این سیستم اول از این که کاملا فارسی نیست ! توجه کنید
[تصویر:  di-J4NQ.png]

عرض دیگری که خدمت دوستان گل دارم البته ببخشید که پستم را اینگونه میگذارم اخه اولین بار هست !

عرض دیگری که داشتم اینه که من نمیتوانم قالب مای بی بی خودم را عوض کنم با این اموزش های هم که شما زحمت کشیدید پست دادید من نتوانستم اجه مبتدی هستم و پلاگین هامو نمیتوانم نصب کنم !

اگر کسی و یا همکاری که لطف کنه وقت بزاره به من کمک کنه ، خیلیل ممنون میشوم !

من کلا دو تا کارر میخوام دوستان انجامم بدن یک این که قالب انجمنمو عوض کنن دوم اینه که برنامه های پلاگین که استفاده میشه رو برام نصب کنن اخه به خدا نمیتوانم خودم نصب کنم !

اگه میشه پی ام بدید من یاهو هستم ، خیلی ممنون ×

m_xmh@yahoo.com

تشکر از سایت خوبتون ! تو رو خدا منو راه بندازید !

باز هم معذرت میخوام Blush
پاسخ
ادرس انجمن رو در امضا قرار بدهید.
پاسخ
البته به نظر من در درجه اول این مسائل مشکل نیستند و در درجه دوم جدی نیستند .

برای مساله اول به قسمت زیر بروید :

کنترل پنل مدیریت ===> پیکربندی ===> فیلدهای مشخصات اختیاری

حالا هر کدوم از فیلد ها رو که میخواین بر روی گزینه ها کلیک کنید و سپس ویرایش فیلد رو بزنید و به اسم پارسی تغییر بدید .

در مورد مساله دوم هم آموزش های زیادی در این مورد هست که میتونید مطالعه کنید ، منم روز اول هنگم زد ولی کم کم یاد گرفتم ، البته بعضی از دوستان هم نصب پلاگین و پوسته رو رایگان انجام میدن که البته من شدیدا توصیه میکنم خودتون یاد بگیرید .
انجمن روزهای شادی = http://www.happydays.ir

[تصویر:  1407544361.jpg]

[تصویر:  mohammad_za_sig.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطCSS (۱۳۹۲/۶/۸، ۱۴:۰۹:۳۲ عصر)
اقا نوید عزیز طبق فرمایش محمد جان ایشون ادرس انجمن رو قرار ندادن و طبق قوانین تا زمانی که اینکار رو نکردم مشمول پشتیبانی نیستن.در صورت امکان پست رو ویرایش کنید.Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۰۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۴۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان