هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال نشدن ایمیل
من نسخه 1.6 را با موفقیت نصب کردم تنظیمات مربوط به ارسال ایمیل رو هم مطابق با آنچه هاست اعلام کرده بود در سایت انجام دادم ولی هیچ ایمیلی ارسال نمیشه لطفا راهنمایی فرمایید
پاسخ
سلام و درود دوست من
میشه بیشتر توضیح بدین متوجه نشدم
منظورتون اینه که وقتی کاربر عضو میشه لینک به ایمیل کاربر نمیره و کاربر عضو اصلی میشه؟
یا
وقتی که شما برای اولین بار انجمن رو نصب کردید ایمیل ارسال نشده؟
پاسخ
ارسال ایمیل در هیچ حالتی در سایت انجام نمیشه چه درهنگام ثبت نام چه در موقع فراموشی رمز ویا درارسال ایمیل
گروهی
پاسخ
دوست من می تونی وارد قسمت زیر بشی و تغییراتی رو به عمل در بیاری و بعد هم درست میشه
کنترل پنل مدیریت -- پیکربندی -- تنظیمات ثبت نام و پروفایل کاربر -- Registration Method روی instant activation روی send email verification قرار بدی درست میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطreza102050 (۱۳۹۲/۶/۴، ۱۲:۲۰:۰۲ عصر)
سلام

احتمالا سرویس شما در تنظیمات در حالت SMTP قرار گرفته برای حل مشکلتون به ادرس زیر مراجعه کنید.

پنل مدیریت - پیکربندی - تنظیمات انجمن - Mail Settings

و در این قسمت Mail handler رو به PHP MAIL تغییر بدین.

موفق باشید.
زیبایی ویبولتین در برابر کارایی مای بی بی هیچه

برای سپاسگذاری از زحمات دوستان از دکمه تشکر و اعتبار استفاده کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطBeautyStar (۱۳۹۲/۶/۴، ۱۲:۱۶:۴۵ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۶/۴، ۱۲:۱۹:۳۲ عصر) ، reza102050 (۱۳۹۲/۶/۴، ۱۲:۱۹:۵۴ عصر)
ضمن تشکر تنظیمات سایت را به حالت phpMail تغییر دادم باز هم ایمیل ارسال نمیشه کسی از دوستون میتونه زحمت کنترل تنظمیات رو بکشه من پسورد رو دراختیارشون بگذارم
پاسخ
http://community.mybbiran.com/thread-6975.html
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
 سپاس شده توسطreza102050 (۱۳۹۲/۶/۴، ۱۲:۱۹:۴۸ عصر)
(۱۳۹۲/۶/۴، ۱۰:۰۰:۲۷ صبح)ashkanzp نوشته است: دوست من می تونی وارد قسمت زیر بشی و تغییراتی رو به عمل در بیاری و بعد هم درست میشه
کنترل پنل مدیریت -- پیکربندی -- تنظیمات ثبت نام و پروفایل کاربر -- Registration Method روی instant activation روی send email verification قرار بدی درست میشه

دوست عزیز , با این کار هنگام فعالسازی کاربر ایمیلی ارسال نمیشه , پس این راه حل نیست , ماس مالی کردنه Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطCSS (۱۳۹۲/۶/۴، ۱۲:۳۴:۳۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۵۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۳۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۱۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان