هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بک آپ گیری
سلام؛من یک سوال در رابطه با بکاپ گیری داشتم؛در قسمت کنترل پنل هاست بنده وقتی وارد Backups میشم یه گزینه به نام Full Backup هست که تعریفش اینه:
کد:
A full backup includes all of the files in your home directory, your MySQL databases, and your email forwarders and filters. You can back up your account to preserve your data, or to move your account to another cPanel server.

میخواستم بدونم اگر با این گزینه از اطلاعاتم بکاپ بگیرم،اونوقت از کل انجمن با اطلاعات و پلاگین ها و قالبها و پوسته ها و تنظیمات و ... بکاپ گرفته میشه؟

یه گزینه دیگه هم به این نام وجود داره: Download a MySQL Database Backup
بکاپ گرفتن با استفاده از این گزینه همون مثل همون بکاپ گیری دستی از دیتابیس هست که اینجا توضیح دادید؟یعنی بطور کامل از همون بخش ها بکاپ گرفته میشه؟ درضمن این بکاپ ها از لحاظ قابل استفاده بودن و ارور ندادن در هنگام بازیابی قابل اعتمادن؟

ممنون
پاسخ
سلام

فول بک آپ شامل تمامی اظلاعات هاست شما شامل دامنه ها , فایل ها و دیتاباس ها می باشد

بک آپ دیتباس هم فقط شامل دیتاباس هست

بله شما میتونید هر موقع که خواستید بک آپ ها تون را بازیابی کنید

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطjvd (۱۳۹۲/۵/۳۱، ۲۳:۱۶:۳۴ عصر)
با تشکر از پاسخ شما؛

کد:
بک آپ دیتباس هم فقط شامل دیتاباس هست

اینو میدونم فقط میخوام بدونم که بکاپ گرفتن با استفاده از این گزینه همون مثل همون بکاپ گیری دستی از دیتابیس هست که اینجا توضیح داده شده؟یعنی بطور کامل از همون بخش ها بکاپ گرفته میشه؟ درضمن این بکاپ ها از لحاظ قابل استفاده بودن و ارور ندادن در هنگام بازیابی قابل اعتمادن؟
پاسخ
همون جور که اقا مهدی گفتن فول بکاپ یعنی از کل اطلاعات هاست اطلاعات رو براتون جمع میکنه و در اختیارتون میذاره و گزینه دومی که شما گفتید مربوط به دیتابیس میشه.
مثلا اگر سایت شما دارای یک انجمن و یک اپلود سنتر و یک شبکه اجتماعی و چت روم هست فول بکاپ همه اینارو در نظر میگیره و جمع میکنه.
ولی دیتابیس مثلا انجمن شما روی دیتابیس 1 نصب شده و شبکه اجتماعی شما روی دیتابیس 2 نصب شده.بکاپ دیتابیس که میگیرید اگر از 1 بگیرید دیگه مربوط به 2 نمیشه و فقط اطلاعات دیتابیس انجمنتون رو در اختیار دارید.و توصیه ای که میشه اینه که از فول بکاپ استفاده کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطjvd (۱۳۹۲/۶/۱، ۱۱:۲۴:۱۴ صبح) ، M A H D I (۱۳۹۲/۶/۱، ۱۶:۵۵:۳۲ عصر)
پس دیگه نیازی نیست از راه های دستی بکاپ گرفتن استفاده کنم؟ بکاپ گیری از داخل انجمن چی؟ دیگه لازم نیست اونطوری هم بکاپ بگیرم؟
پاسخ
از داخل انجمن هم می تونید فقط از دیتابیس بک آپ بگیرید اگه فول بکاپ بگیرید دیگه هیچ بکاپ دیگه ای لازم نیست.
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
 سپاس شده توسطjvd (۱۳۹۲/۶/۱، ۱۴:۲۱:۱۷ عصر)
از داخل انجمن توصیه نمیشه چون در راستای انجمن دارید بکاپ میگیرید و هاست کم اثرتر میشه.ممکنه چیزی از قلم بیوفته.بهترین گزینه برای بکاپ گیری فول هست
پاسخ
 سپاس شده توسطjvd (۱۳۹۲/۶/۱، ۱۴:۲۱:۲۰ عصر) ، M A H D I (۱۳۹۲/۶/۱، ۱۶:۵۵:۲۷ عصر)
سلام

دوستان من یه مشکلی با بک آپ گیری دارم
من میخواستم قالب رو تغییر بدم واسه همین بک آپ گرفتم.
در حین تغییر قالب یه کاربر جدید هم ثبت نام کردش.
بعد قالب ریخت بهم و من بک آپ رو برگردوندم.
اما نه قالب برگشت نه اون کاربره پرید!!!!!!DodgyDodgyDodgy
پس این بک آپ چی کار میکنه؟!؟!!! فول گرفتم...
www.Persian-Lady.com
انجمن بانوی ایرانی
پاسخ
بکاپ کل فایل گرفتی یا بکاپ قالب؟
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۴۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان