هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند مشکل در پاسخ و ویرایش !
سلام دوستان ... چند تا مشکل دارم ...

یکی اینکه نمیدونم چرا امروز که وارد انجمن شدم متوجه شدم توی موضوع جدید ادیتوری وجود نداره !!!!! اما توی پاسخ سریع و یادداشت در پروفایل ادیتور به کلی وجود داره !!!
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن باید چیکار کنم تا در موضوع جدید هم نمایش داده شه !!

یکی دیگه از مشکلات اینه که نمیدونم چرا وقتی روی دکمه ویرایش کلیک میکنیم دو گزینه ویرایش سریع و ویرایش کامل میاد ...
وقتی روی ویرایش سریع کلیک میکنیم هیچ اتفاقی نمیوفته و دکمه اصلا عمل نمیکنه !!! اما وقتی روی ویرایش کامل کلیک میکنیم به صفحه مورد نظر انتقال پیدا میکنه !!!

یک مورد دیگه هم هست ... قبلا پاسخ سریع بصورت آجاکس بود اما الان اون هم باید حتما رفرش شه صفحه تا پاسخ ارسال شه !

یک توضیحی بدم که من جدیدا ادیتورم رو عوض کردم و به صورت دیفالت نسخه ی 1.6.10 گذاشتم و قبلا از پیشرفته همین ادیتور استفاده میکردم ...

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن ...
پاسخ
 سپاس شده توسطrockstar (۱۳۹۲/۶/۱، ۱۳:۳۴:۰۶ عصر)
با تعویض قالب چک کنید ببینید مشکلات همچنان پا برجاست
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۲/۵/۳۱، ۱۹:۴۸:۳۳ عصر) ، rockstar (۱۳۹۲/۶/۱، ۱۳:۳۴:۰۳ عصر)
بله ... روی سه قالب دیگه هم امتحان کردم اما تفاوتی حاصل نشد ! بازم همونجوریه !!! Confused

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسطrockstar (۱۳۹۲/۶/۱، ۱۳:۳۳:۵۹ عصر)
احتمال داره با ریختن فایل هم نامی در پوشه جاوا اسکریپت فایل جدید با اون جایگزین بشه . ولی اون قابلیت رو نداشته باشه .
می تونید یه فول بکاپ بگیرید . بعدا mybb رو دریافت کرده وفایل های موجود در پوشه جاوا اسکریت اون رو به پوشه جاوا اسکریپت تون بریزید احتمالا مشکل حل شه.
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۲/۵/۳۱، ۲۰:۱۶:۰۵ عصر) ، rockstar (۱۳۹۲/۶/۱، ۱۳:۳۳:۵۶ عصر)
یعنی کاری کنم فایل های هم نام جدید جایگزین فایل های قبلی شه توی فایل جاوا اسکریپت؟؟ آخه این کار 100 درصد جواب میده ؟؟ فایل های خاصی نیستند که فقط اونها رو جایگزین کنم ؟؟

هیچ راه دیگه ای نداره ؟؟؟ Huh

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسطrockstar (۱۳۹۲/۶/۱، ۱۳:۳۳:۵۴ عصر)
کار سختی نیست این کار اول مای بی رو دریافت بعد فایل های موجود درپوشه جاوا اسکریپت رو زیپکنید.بعد در قسمت جاوا اسکریپت هاست آنزیپ کنید. تمام بعدا تست کنید .
اگه راه دیگه ای هم باشه بنده بی خبرم.
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۲/۵/۳۱، ۲۰:۲۸:۳۴ عصر) ، rockstar (۱۳۹۲/۶/۱، ۱۳:۳۳:۵۲ عصر)
درود ,

فایل های جاوا اسکریپت رو دوباره آپلود کنید .
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۲/۶/۳، ۰۱:۱۱:۳۲ صبح)
علاوه بر کارهایی که دوستان گفتن کش مرورگر هم پاک کنید و موقتا کلیه پلاگین هارو غیر فعال کنید.
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطrockstar (۱۳۹۲/۶/۱، ۱۳:۳۳:۴۸ عصر)
با درود
قبلا که خوب بود انقدر دست کاریش کردید تا از اون سر جهنم زد بیرون . Big GrinBig Grin . برای حل این مشکل قدیمی به اینجا بروید و دقیق کارهایی که گفته شده را اجرا کنید و در صورت سرانجام خوب , نتیجه کارهایتان را اینجا هم به اشتراک بگذارید برای سایر دوستان HeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۲/۶/۳، ۰۱:۱۱:۲۷ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۳۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۳۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۱۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان