هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چشمک زن کردن نوشته در مرورگرهای جدید
Heart 
با درود
دوستانی که از دستور <blink></blink> در سایتشون استفاده می کنند باید متوجه شده باشند که دستور Blink در فایر فاکس جدید ( 23 به بعد ) دیگر کارایی ندارد و از رده خارج شده است .
برای جبران این مسئله راه کاری را برای دوستان قرار می دهم تا از لذت نوشته های چشمک زن محروم نمانند . اين کد همه مرورگرها را وادار به نمایش نوشته های چشمک زن ميکند .
کافیست کد اسکریپت زیر را در انتهای فوتر پوسته خودتان قرار دهید همین و بس .
کد php:
<script>
function 
blink() {
  var 
tags document.getElementsByTagName('blink');
  for (var 
0tags.lengthi++) {
    var 
tags[i].style;

b.visibility b.visibility == 'hidden' 'visible' 'hidden';
  };
}
setInterval(blink500);
</
script

کار تمام است .

منبع : تالار میدوری
همین مطلب در سایت مادر
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۲/۵/۳۰، ۲۳:۵۵:۰۰ عصر) ، وحشی (۱۳۹۲/۵/۳۱، ۰۰:۰۱:۴۱ صبح) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۵/۳۱، ۰۲:۲۱:۴۴ صبح) ، mhy (۱۳۹۲/۶/۱، ۰۰:۲۸:۲۷ صبح) ، Ehssan_it (۱۳۹۳/۹/۴، ۰۰:۲۱:۲۹ صبح) ، AzNet (۱۳۹۴/۹/۲۷، ۰۰:۰۶:۳۲ صبح)
سپاس از آموزش خوب ، متوجه شده بودیم.
این کد رم به انتهای global.css اضافه کنند با همان تگ جواب میده.

کد php:
blink { -webkit-animationblink 1s steps(5startinfinite; -moz-animationblink 1s steps(5startinfinite; -o-animationblink 1s steps(5startinfiniteanimationblink 1s steps(5startinfinite; } @-webkit-keyframes blink to visibilityhidden; } } @-moz-keyframes blink to visibilityhidden; } } @-o-keyframes blink to visibilityhidden; } } @keyframes blink to visibilityhidden; } } 

البته این چشمک زن نبودن متن ها ، فکر کنم مختص فایرفاکس نبوده فقط ، در گوگل کروم هم برای بنده متنی چشمک زن نمیشد!
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۲/۵/۳۱، ۱۱:۴۳:۵۶ صبح)
نقل‌قول: سپاس از آموزش خوب ، متوجه شده بودیم.
این کد رم به انتهای global.css اضافه کنند با همان تگ جواب میده.

کد php:
blink { -webkit-animation: blink 1s steps(5, start) infinite; -moz-animation: blink 1s steps(5, start) infinite; -o-animation: blink 1s steps(5, start) infinite; animation: blink 1s steps(5, start) infinite; } @-webkit-keyframes blink { to { visibility: hidden; } } @-moz-keyframes blink { to { visibility: hidden; } } @-o-keyframes blink { to { visibility: hidden; } } @keyframes blink { to { visibility: hidden; } }

البته این چشمک زن نبودن متن ها ، فکر کنم مختص فایرفاکس نبوده فقط ، در گوگل کروم هم برای بنده متنی چشمک زن نمیشد!
ممنون از شما .
دستور چشمک زن ( Blink ) در اکسپلورر و کروم و فکر کنم اپرا عمل نمیکرد و جدیدا فایر فاکس (از سری 23 )هم خودش رو بازنشسته کرد. توسط اسکریپتی که توی اینجا و انجمن خودم معرفی کرده بودم کار چشمک زدن نوشته انجام می شد اما جدیداکد قبلی دیگر کارساز نبود و باید از کدی که معرفی کردم استفاده کنید تا در تمام مرور گرهای جدید نوشته چشمک زن داشته باشید .
خدمتتان عرض شود که در اینگونه موارد باید قاعده کلی را دید از طریق سی اس اس بسیار راحت و زیباتر عمل می شود اما در پوسته های عقب افتاده مانند پوسته انجمن خودم عمل نمی کند اصلا اینگونه پوسته ها خودشان برای خودشان پادشاهی درست می کنند و گوش به حرف گلوبال نمی دهند و باید بزور توسط اسکریپت که مثل نگهبان در عمل میکند کاری را بزور بخوردشون داد من در بعضی جاها استایل را مستقیم اعمال میکنم چون پوسته انجمن من زیاد به گلوبال سر نمی زند بسکه خنگه. Big Grin Big GrinBig Grin Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMyBulletian (۱۳۹۲/۶/۳، ۱۸:۴۵:۲۳ عصر)
زیادم سخت نیست به جای گذاشتن در گلوبال درheaderinclude قرار می دیم مجبورا هم تو همه صفحات لود می شه .
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۵۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۵۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۳۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان