هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاهده‌ی ارسال‌های تازه‌ | مشاهده‌ی ارسال‌های امروز حذف شده است !
سلام به همه طبق معمول گشتم بخدا نبود!!

مشاهده‌ی ارسال‌های تازه‌ | مشاهده‌ی ارسال‌های امروز |

از بالای سایت من حذف شده است نمیدونم باید چه کنم ممنون راهنمایی کنید
[تصویر:  anjoman.gif]
پاسخ
(۱۳۹۲/۵/۲۰، ۱۸:۰۸:۰۳ عصر)istgah51 نوشته است: سلام به همه طبق معمول گشتم بخدا نبود!!

مشاهده‌ی ارسال‌های تازه‌ | مشاهده‌ی ارسال‌های امروز |

از بالای سایت من حذف شده است نمیدونم باید چه کنم ممنون راهنمایی کنید

کنترل پنل مدیرکل »» قالب‌ها و پوسته‌ها »» قالب‌ها »» قالب مورد نظر »» Header Templates »» قالب header_welcomeblock_member

خط زیر را بیابید:
کد:
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/private.php">{$lang->welcome_pms}</a> {$lang->welcome_pms_usage}

و به شکل زیر تغییر دهید و ذخیره کنید:
کد:
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getnew">{$lang->welcome_newposts}</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getdaily">{$lang->welcome_todaysposts}</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/private.php">{$lang->welcome_pms}</a> {$lang->welcome_pms_usage}
پاسخ
 سپاس شده توسطRezakashefi (۱۳۹۲/۵/۲۰، ۱۸:۱۹:۴۴ عصر) ، istgah51 (۱۳۹۲/۵/۲۰، ۲۰:۲۴:۰۹ عصر)
مرسی دوست عزیز درست شدفقط اومده پایین پشت پیام خصوصی و سردر و بهم زده قبلا بالا پشت حالت من بود
عکس هم گذاشتم مرسی راهنمایی کنید

در ضمن رنگش و اگه بخوا عوض کنم چه جوریه ؟

[تصویر:  rjqd_untitled33.gif]
[تصویر:  anjoman.gif]
پاسخ
(۱۳۹۲/۵/۲۰، ۲۱:۰۶:۴۷ عصر)istgah51 نوشته است: مرسی دوست عزیز درست شدفقط اومده پایین پشت پیام خصوصی و سردر و بهم زده قبلا بالا پشت حالت من بود
عکس هم گذاشتم مرسی راهنمایی کنید

در ضمن رنگش و اگه بخوا عوض کنم چه جوریه ؟

[تصویر:  fa22_untitled33.gif]

دو خط‌های زیر، خطوط مربوط به دو لینک ذکر شده می‌باشند. شما می‌توانید آن‌ها را هر کجا که می‌خواهید، قرار دهید.

کد:
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getnew">{$lang->welcome_newposts}</a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getdaily">{$lang->welcome_todaysposts}</a>

برای تغییر رنگ، کافی است از کدهای HTML استفاده کنید:
<font color="Color">Text</font>
برای تغییر رنگ یک متن لینک‌دار مانند خطوط بالا، کافی است عنوان لینک را رنگ-دار کنید. مثلاً من دو لینک بالا را سرخ رنگ می‌کنم:
کد:
[code]<a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getnew"><font color="red">{$lang->welcome_newposts}</font></a> | <a href="{$mybb->settings['bburl']}/search.php?action=getdaily"><font color="red">{$lang->welcome_todaysposts}</font></a>
[/code]
پاسخ
 سپاس شده توسطistgah51 (۱۳۹۲/۵/۲۰، ۲۳:۰۱:۱۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۰۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۲۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۰۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل ارسال پیام خصوصی به کاربران تازه ثبت نام کرده reza-m 2 2,193 ۱۳۹۲/۵/۷، ۱۹:۱۰:۰۰ عصر
آخرین ارسال: reza-m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان