هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست هدر زیبا برای پرشین فان استار
به نظر من بهتره لوگو رو راست چین کنین Smile
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
چشم آقا Adminn

[تصویر:  39274103132938168127.png]
[تصویر:  25a0kvzowrq7c3fvb0as.gif]
پاسخ
نه استاد با شما نبودم با آقای عمیدی بودم که بهتره به راست انجمن انتقال بدن تا بهتر دیده بشه وگرنه کار شما صحیحه و با چپ چین کردن زیبایی خودش رو از دست میده

بنرتون رو هم یه کم ویرایش کردم تا ترکیب رنگ خوبی داشته باشه

[تصویر:  attachment.php?aid=7786]

[attachment=7786]
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطmashogh.man (۱۳۹۲/۴/۲۷، ۲۳:۴۲:۰۶ عصر)
(۱۳۹۲/۴/۲۶، ۱۹:۵۸:۵۵ عصر)Doodoo نوشته است: درود
از دوستان تقاضا دارم یک هدر سیار زیبا همراه با یک بنر زیبا برای بنده درست کنند ممنون میشم هرچه سریع تر بهتر
HeartHeartBlush
Hnvs hk[lk
http://persianfunstar.com/index.php

سلام.
میشه بگین اون قسمت ساید بار کنار شامل "با سلام خدمت شما مهمان عزیز لطفا برای استفاده هرچه بهتر از سایت عضو شوید عضویت برای ورود به چت روم ما هم کلیک کنید" را چطوری ساختین؟
ممنون.
خیلی خوشگله همه جاش.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۳۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۴۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان