هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابلیّت اطلاع‌رسانی از طریق SMS سیستم بــانــکــ
سلام و درود بر کاربران گرامیِ MyBBIran.

با توجه به این‌که قابلیّت اطلاع‌رسانی تراکنش‌های سیستم بــانــکــ از طریق SMS برای کاربران فراهم شده‌است، از کاربران محترمی که تمایل به دریافت اطلاعیه‌های تراکنش‌های مربوط به خود در سیستم بــانــکــ، از طریق SMS دارند، می‌توانند با مراجعه به بخش:

کنترل پنل کاربر --> (منوی سمت راست) ویرایش تنظیمات --> بــانــکــ و ...

1- فعال‌سازی گزینه‌ی "تمایل دارم تراکنش‌هایی که مربوط به من است، پس از انجام، از طریق SMS به من اطلاع رسانی شود." (این گزینه در حالت پیش‌فرض فعال است)

2- وارد کردن شماره‌ی تلفن همراه در بخش "شماره‌ی موبایل:(مثال: 09123456789)"

(مانند تصویر زیر)

[تصویر:  bank_sms.png]

هنگام خرید، فروش، افزایش موجودی، از طریق SMS از انجام تراکنش‌هایشان مطلع شوند.

این یک قابلیّت رایگان است و بابت آن، هزینه‌ای از کاربر دریافت نمی‌شود.

شماره‌ی تلفن همراه شما توسط هیچ‌کس قابل مشاهده نخواهد بود. (به‌جز مدیرکل و آن هم از طریق دسترسی به دیتابیس)

با سپاس،
تیم مدیریت MyBBIran
پاسخ
 سپاس شده توسطsalehkhan (۱۳۹۲/۵/۸، ۰۴:۳۵:۱۴ صبح) ، M A H D I (۱۳۹۲/۵/۸، ۱۴:۱۵:۰۲ عصر) ، the wolf (۱۳۹۲/۵/۸، ۱۴:۱۹:۴۹ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۲/۵/۸، ۱۴:۳۸:۲۴ عصر) ، وحشی (۱۳۹۲/۵/۸، ۱۵:۱۷:۳۳ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۵/۸، ۱۶:۱۳:۳۸ عصر) ، Pars (۱۳۹۲/۵/۸، ۲۱:۵۲:۴۴ عصر) ، mellat (۱۳۹۲/۵/۸، ۲۲:۰۷:۲۰ عصر) ، geo (۱۳۹۲/۵/۸، ۲۳:۲۸:۴۳ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۲/۵/۸، ۲۳:۳۴:۰۱ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۲/۵/۹، ۰۰:۱۲:۳۲ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۲/۵/۹، ۱۶:۱۶:۵۳ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۲/۵/۱۲، ۱۶:۱۰:۴۹ عصر) ، mrramin (۱۳۹۲/۵/۱۴، ۱۲:۴۱:۱۹ عصر) ، K@Z3M (۱۳۹۲/۵/۱۴، ۱۴:۰۰:۲۹ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۵/۱۸، ۱۴:۳۰:۵۵ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۲/۵/۱۸، ۱۵:۰۰:۱۰ عصر) ، oracle140 (۱۳۹۲/۵/۲۵، ۱۳:۴۱:۴۸ عصر) ، mansour1 (۱۳۹۲/۵/۲۶، ۱۱:۰۶:۳۲ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۲/۵/۳۰، ۱۶:۰۹:۵۳ عصر) ، saman10016 (۱۳۹۲/۶/۲۶، ۰۲:۰۶:۲۰ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۲/۶/۲۶، ۱۸:۳۱:۴۱ عصر) ، golforosh (۱۳۹۲/۶/۳۱، ۱۲:۱۹:۴۵ عصر)
بسیار قابلیت جالبی هست . و دیگر اینکه رایگانه Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۲/۵/۸، ۱۱:۴۱:۴۸ صبح) ، M A H D I (۱۳۹۲/۵/۸، ۱۴:۱۵:۱۷ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۵/۸، ۱۶:۱۳:۴۰ عصر)
سلام ، عجیبه چون مگه میشه بدون ارتقاء به نسخه جدید امکانات جدید اضافه بشه ؟
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
(۱۳۹۲/۵/۸، ۱۵:۰۳:۱۶ عصر)salondaran نوشته است: سلام ، عجیبه چون مگه میشه بدون ارتقاء به نسخه جدید امکانات جدید اضافه بشه ؟

همان‌طور که قبلاً در تاپیک پلاگین بــانــکــ ذکر شده‌است، نسخه‌ی جدید پلاگین آماده شده‌است و برروی این انجمن نصب شده‌است.
پاسخ
آهان ، من فکر کردم برای خودمون ! دست شما درد نکنه من متوجه نشدم اولش . کی ایشالا منتشر میشه ؟
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
عالیه ، لحظه شماریم تا شاهد منتشر شدن این پلاگین 20 باشیم Smile
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطMrBatista76v (۱۳۹۲/۵/۱۰، ۲۲:۱۰:۲۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۰۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۲۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاع رسانی در مورد اختلالات روزهای اخیر IACbook 0 2,204 ۱۳۸۹/۱/۱۴، ۱۸:۴۸:۴۵ عصر
آخرین ارسال: IACbook

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان