هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین ایجاد لینک اتوماتیک autolink
[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: ایجاد لینک اتوماتیک
[تصویر:  info.png] عملکرد: ساختن لینک های داخلی برای بهبود سئو
توضیحات :با وارد کردن کلمه و لینک های مورد نظر در این پلاگین، هر جا در پست هایتان از کلمه مورد نظر استفاده شده باشد این کلمه به آدرسی که داده اید لینک می شود. اگر از این پلاگین به درستی استفاده شود سبب بهبود سئوی سایت شما می شود زیرا باعث افزایش لینک های داخلی می شود. همچنین کار در سایت را آسان می کند. به عنوان مثال شما با نوشتن کلمه قوانین در سایت خود می توانید به صورت اتوماتیک لینک به صفحه قوانین را داشته باشید.تا امروز این پلاگین برای وی بی ، وردپرس و خیلی از سیستم ها موجود بود اما مای بی بی از وجود آن بی بهره بود.
[تصویر:  user.png] نویسنده: amhf - همایون قاسمی
منبع: http://www.iran-spe.com
دمو: http://mybb.gigblog.ir/showthread.php?tid=1
لینک سایت اصلی: به زودی
توجه : فعال / غیر فعال کردن پلاگین بی تاثیر است. در صورت حذف پلاگین جدول ایجاد شده حذف و لینکهای شما از بین می رود. این پلاگین با پلاگین ؛عدم نمایش لینک برای مهمانان؛ تداخل ندارد یعنی مهمانان هم می توانند لینک ها را ببینند. بنابراین برای نمایش لینک ها به موتور های جستجو بهترین گزینه است.
شات و دریافت:
پیوست شد !

لینک غیر مستقیم :

http://up.1mobilez.ir/do.php?id=370

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   5faf-autolink.zip (اندازه: 2.56 KB / تعداد دفعات دریافت: 62)
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Mo (۱۳۹۲/۵/۳، ۱۲:۴۲:۴۷ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۵/۳، ۱۳:۳۵:۱۸ عصر) ، وحشی (۱۳۹۲/۵/۳، ۱۳:۳۵:۵۲ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۲/۵/۳، ۲۱:۰۷:۱۲ عصر) ، navidahanj (۱۳۹۲/۵/۴، ۰۴:۳۰:۱۵ صبح) ، number-one (۱۳۹۲/۵/۵، ۰۶:۱۰:۲۰ صبح) ، mehr@ban (۱۳۹۲/۵/۱۱، ۰۴:۳۸:۵۵ صبح) ، info260 (۱۳۹۲/۶/۱۵، ۲۳:۰۴:۰۵ عصر) ، میدوری (۱۳۹۲/۶/۱۶، ۰۱:۱۳:۲۶ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۹/۲۷، ۱۲:۵۸:۰۹ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۰/۵، ۱۱:۳۲:۰۹ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۴، ۱۵:۳۴:۵۳ عصر) ، mellat (۱۳۹۳/۶/۳۱، ۱۸:۵۰:۲۶ عصر)
موضوع منتقل شد

با سپاس از شماHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۵/۳، ۱۳:۳۵:۱۵ عصر)
Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ')' in /home/u592688457/public_html/forum/inc/plugins/autolink.php on line 22

چنین اروری میدهد
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۵/۳، ۱۳:۳۵:۱۰ عصر)
نقل‌قول: این پلاگین به صورت دستی باید لینک هارو وارد کنید.پلاگینی هست که بدون اینکه معرفی کرده باشیم وقتی لینکی رو توی مطلب میذاریم به صورت اتوماتیک اسم سایت یا اون مطلبی که لینکش رو گذاشتیم رو بیاره؟
بله اون یک پلاگین دیگه است و کاربردش با این متفاوته
نقل‌قول: Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ')' in /home/u592688457/public_html/forum/inc/plugins/autolink.php on line 22
اصلاح شد.
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۵/۳، ۱۳:۳۵:۰۹ عصر) ، mehr@ban (۱۳۹۲/۵/۱۱، ۰۴:۳۹:۲۸ صبح)
اصلاح گردید.

پلاگین درست شدWink
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۵/۳، ۱۳:۲۲:۴۵ عصر)
بالاخره این پلاگینو برای مای بی بی گذاشتن
واقعا ممنونمHeart
پاسخ
دوستان در فایلی که قرار دادید پوشه ای به اسم languages وجود داره که داخل این پوشه باز پوشه ای به نام admin وجود داره ولی در روت من در پوشه inc پوشه languages وجود داره ولی آنجا دیگر پوشه ای به نام admin وجود نداره که فایل های زبان را قرار بدم.

همچنین در روت در پوشه admin نیز پوشه ای به نام languages قرار ندارهHuh

الان چیکار باید کنمHuh

فکر کنم دست بندی فایل ها درست انجام نشده ممنون میشم دقیق تر بگیدHeart

با تشکر
من نصب کردم همان طور که گفتم جای پوشه ها اشتباه بود.

ظاهران نیاز به utf هم دارد نام جدولشم بفرمایید لطفا.Blush

utf هم کردم ولی در نهایت پلاگین کار نکرد ...
پاسخ
دوستان لطفا خودتون رو درگیر پوشه ها نکنید! فقط فایل زیپ رو در روت اکسترکت کنید.
این هم تست پلاگین به صورت آنلاین:
http://mybb.gigblog.ir/showthread.php?tid=1
در مورد utf کردن هم خیلی از پلاگینا این مشکل رو دارند.اگر در phpmyadmin در دیتابیس در Operations (از منو های بالا)
از قسمت Collation:
utf8_general_ci
را انتخاب کنید...
از این پس پلاگین هایی که نصب می کنید اینکد جداولشون درست میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۵/۳، ۱۹:۴۷:۲۹ عصر)
فکر کنم با یکی از پلاگینام تداخل داره چون برای من کار نمیکنه دوباره هم تست کردم Sad
پاسخ
الان شما فعال کردین پلاگین رو ؟
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۵/۳، ۲۰:۴۰:۰۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان