هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست پلاگین برای محدود کردن دسترسی برای یک انجمن بر اساس تعداد ارسال ها
سلام بنده دنبال یک پلاگین هستم که پیدا نکردم.

من میخوام یک بخش vip برای انجمن ایجاد کنم کنم که هر کاربری که ارسال هاش مثلا به 100 تا رسید بتونه به اون بخش دسترسی داشته باشه

از دوستان اگه کسی پلاگینی میشناسه معرفی کنه همچنین دوستان پلاگین نویس که میتونن این پلاگین رو بنویسن به من پ خ بدن.

تشکرHeart
پاسخ
پلاگین نمیخواد از ترفیع های گروه استفاده کنید.
نخستین پشتیبانی دیسکاز در ایران discuz.ir

نخستین انجمن شطرنج ایرانیان Irchess.ir

انجمن پیشرو Pishroforum.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۲۷، ۱۱:۵۶:۵۳ صبح)
درود...
من نمیخوام گروه کاربری کاربرا عوض بشه میخوام تو همون گروه خودشون بمونن ولی ارسالشون که به صدتا رسید بتونن وارد انجمن vip بشن.
پاسخ
شما باید یه گروه کاربری وی آی پی بسازی و هر کسی که ارسالاش شد 100 تا از کنترل پنل خودت گروه کاربریش رو تغییر بدی به وی آی پی تا بتونه وارد بشه وگرنه چیزی که شما میخوای امکانپذیر نیست ...
چون شما وقتی یه انجمن رو مخصوص یه گروه کاربری میکنی چه خودت بخوای یا نه فقط اون گروه یا گروه های کاربری ای که مشخص کردی میتونه ببنش ...
ما که رفتیم ... اینجا مال ما نیست ...
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۲۷، ۱۳:۴۶:۱۹ عصر)
خوب مشکل اینجاست که مثلا من الان 5 تا مدیر ارشد دارم اگه اونا پستشون به صد تا برسه انتقال پیدا میکنن به گروه وی آی پی پس در نتیجه استایل گروه کاربری شون هم تغییر میکنه به گروه وی آی پی و معلوم نممیشه که مدیر هستن اگر هم گروه کاربری فرعی شون رو انتقال بدم باز معلوم نمیشه که عضو وی آی پی هستنHuh
اینو چیکار کنمHuh
پاسخ
آها الان گرفتم ...

شما در قسمتی که میخوای گروه کاربری ای رو تغییر بدی 3 تا گزینه میبینی :

1.گروه کاربری اصلی ((یعنی در هر صورت این گروه کاربری اصلی میشه))

2.گروه کاربری فرعی ((وقتی میخوای مثلا هم وی آی پی کُنی هم مدیر ارشد))

3.گروه کاربری نمایشی ((یعنی گروه کاربری ای که مشخص کردی رو توی همه جا نشون میده))

شما نمیتونی 2 نوع گروه کاربری رو روی یه نفر پیاده کُنی و همزمان نشون داده بشه هم مدیره و هم وی آی پی !

در نتیجه شما بهترین کار اینه که گروه کاربری اصلی رو بزاری روی مدیر ارشد - گروه فرعی رو هم بزاری روی وی آی پی و گروه کاربری نمایشی رو روی مدیر ارشد بزاری تا نشون بده مُدیر ارشدن و در اصل امکان وی آی پی شدن هم داشته باشن ... !

یه کار دیگه هم که میتونی بکنی اینه که اول همه ی 3 تا گزینه ی گروه کاربری رو بزاری روی مدیر ارشد - بعدش بری توی انجمنی که میگی و سطوح دسترسی مدیر ارشد رو ارتقا بدی و براش همه رو باز کنی ...
کاربری هم که میخوای وی آی پی باشه معلومه دیه ...
ما که رفتیم ... اینجا مال ما نیست ...
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۲۷، ۱۶:۵۱:۵۵ عصر) ، Pishro (۱۳۹۲/۴/۲۸، ۱۰:۲۶:۳۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۵۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در خواست پلاگین سپاس برای 1.8 mahdikafshgar 1 2,189 ۱۳۹۵/۲/۱۳، ۰۹:۰۰:۰۶ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  تعداد ارسال برای ارسال پ.خ MISTER 6 3,783 ۱۳۹۴/۱۲/۲۴، ۰۰:۰۱:۴۸ صبح
آخرین ارسال: MISTER
  پلاگین ارسال پیام برای غایب ها salondaran 1 1,913 ۱۳۹۴/۳/۱۸، ۰۸:۴۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: AVACSCHAT
  درخواست پلاگین محدود کردن پست ها mosafershop 3 1,760 ۱۳۹۳/۱۱/۱۲، ۰۲:۴۱:۰۲ صبح
آخرین ارسال: R. Najafi
  محدود کردن تعداد دفعات ورود با پسوورد اشتباه barbod_cigari 1 1,531 ۱۳۹۲/۱۰/۴، ۲۰:۳۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: K@Z3M

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان