هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکل ارور 1030 got error - 28-
سلام دوستان.

مشکلی برام پیش اومده اینه که از امشب تا حالا انجمنم بالا نمیاد یعنی بعضی وقتا میاد بعضی وقتا هم نمیاد ارور زیر رو میده کسی میدونه این ارور برای چی هستش؟

الان هم که دیگه چند ساعته سایتم لود نمیشهSad
با سپاس.
[تصویر:  69711578851714905456.jpg]
پاسخ
قبل از آخرین باری که اینطوری بشه چه پلاگین هایی نصب کردی ؟

یا چه تغییراتی انجام دادی روش ؟
ما که رفتیم ... اینجا مال ما نیست ...
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۲۴، ۲۳:۵۴:۱۳ عصر)
من حدس میزنم مشکل از طرف هاستینگ باشه ، قبل از اینکه هر کاری بکنی از هاستینگ بپرس که در حال تغییرات یا آپدیت هستند و یا اخیرا بوده اند یا خیر .

مشکل مشابه این برای من بوجود اومد که دلیلش بخاطر آپدیت از طرف هاستینگ بود و بعد از چند ساعت رفع شد
انجمن روزهای شادی = http://www.happydays.ir

[تصویر:  1407544361.jpg]

[تصویر:  mohammad_za_sig.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۲۴، ۲۳:۵۱:۲۵ عصر)
مرسی دوستان فعلا که چند دقیقه ای میشه سایت بالا اومد ولی باز دوباره همون شد آخرین پلاگینی که نصب کردم دو هفته پیش بود پلاگین مشاهده ی ارسال های خوانده نشده بودConfused
پاسخ
با درود
چند بار توضیح داده ام . اگر در همین جا جستجو می کردید بهتر بود . لُپ کلام , پارتیشن شما پر شده . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۲۵، ۰۰:۱۵:۵۸ صبح)
درود سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردمConfused
پارتیشن چیه؟مشکل رو چه طوری حل کنم؟Huh
پاسخ
اینم برای بار چندم
Error 28 means you don't have any free space on the MySQL server. Contact your host.

لینک صفحه در سایت مادر
http://community.mybb.com/thread-125181-...#pid904743
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۲۶، ۲۲:۱۱:۴۴ عصر)
دوست عزیز بنده که گفتم سرچ کردم ولی چیزی برای حل مشکل نیافتم به همه ی کسانی که این مشکل رو داشتند گفته شده پارتیشنشون پر شده اگه منظورتون از پارتیشن فضای هاست هستش بنده 1 گیگ فضا دارم که 10 مگش پره پس این نمیتونه باشه.
به حر حال ببخشید اگه موجب رنجش خاطرتون شدمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۲/۴/۲۵، ۰۰:۳۹:۳۳ صبح)
هیچ رنجشی نیست دوست گل من . من خوشحال میشوم که کاری انجام بدهم . ایراد از هاست ها است و هیچگونه جای نگرانی برای شما نیست . فقط با هاست خودتون تماس بگیرید امید که مشکل شما حل شود . نمونه از سایت مادر دادم و می بینید که در خارج هم این مشکلات هست و فقط مختص هاست های ما نیست . به هر حال در حد دانش و آگاهی خودم در خدمت هم میهن های خوبم هستم . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۲۵، ۰۰:۴۷:۴۵ صبح)
ممنون دوست عزیز اگه از هاست باشه جای شکرش باقیه چون من فکر میکردم از پلاگین ارسالهای خوانده نشده باشه آخه با خودم فکر میکردم این پلاگین اطلاعات این همه ارسال که خونده نشده رو چه طوری و در کجا زخیره میکنه برای این همه کاربر و چون تو سایت های دیگه هم نمیبینم که از این پلاگین استفاده کنند همون موقع که میخواستم نصب کنم مشکوک شدم.
این هاست هم به سایتم خیلی لطمه زده یک هفته بود سایتم نیم ساعت میکشید بالا بیاد حالا هم اینجوری شده باید هاست رو عوض کنم راحت بشم.

ممنون از پاسخ همه ی عزیزان.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۲/۴/۲۵، ۰۱:۱۱:۳۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۱۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۳۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۱۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل با ارور 1030 king92 0 1,097 ۱۳۹۲/۱/۲۲، ۱۰:۳۹:۴۳ صبح
آخرین ارسال: king92

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان