هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 تا مشکل کوچیک
خوب دوست من هر سه تا مشکل همچنان هست.
سایت مپ
عکس های کناری نقل قول که تغییر نکرده (این عکس با همین نام برای ارسال های جدید هم هست و من فقط میخوام از نقل قول تغییر کنه)
و عکس اول هم که اصلا حل نشد.
پاسخ
با درود
دوست خوب من rezandy در انجمن توفیقی و یا reza.t.gh بعنوان پاسخگو در اینجا و شاید با سمت و نام دیگر در جای دیگر !!!!!!! , تا اونجایی که من دیدم در دو انجمن به همین شکل پرسش هاتون رو مطرح کرده اید . با مراجعه من به پروفایلتون و رفتن به آدرس انجمن شما به جایی هم نرسیدم چون انجمنتون باز نشد .
عرض شود خدمت شما که این پرسش ها باید تک تک مطرح شوند و بصورت فله ای کسی قادر به پاسخگویی نخواهد بود هر پرسشی باید به پاسخ خودش برسد تا برای همگان قابل مصرف هم باشد ( از شما که در اینجا پاسخگو هستید بعید است ) . Heart
پاسخ
این کار رو کرده بودم ولی همچنان با برخورد مدیران مواجه شدیم ولی نه الان.اما بازم هم ممنون چشم حتما به سه تا تایپیک تبدیلش میکنم.
پاسخ
شما آدرس سایتتون http://hamechikade.com/forum/ هست که ماشا.. همه جی رو خودتون طراحی کردین انگار

[تصویر:  13729693871.png]

واقعا بعضیا خیلی ادعاشون میشه ، هیچی هم بلد نیستن متاسفم
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۳۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۰۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان