هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا هیچ کس نمیتونه این مشکل را حل کنه؟
در این 3 ماه اخیر بیشترین مدتی که گوگل از سایت ایراد این کد را نگرفت 20 روز بوده است در صورتی که بیش از این مدت اتفاق بیافتد هزینه به حساب آقای میدوری واریز میشود.
البته در سایتی دیگر هم اعلام شده که دقیقا همین مشکل را یکی از مدیران سایت حل کرده که منتظر جواب هستم.
http://www.webhostingtalk.ir/f59/80898/index2.html
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
سلام
متاسفانه دوباره هم گوگل از همین کد ایراد گرفته و سایت را آلوده تشخیص داد.
پاسخ
کلا گوگل و موتور های جستجوی ویروس با iframe مشکل دارن ، شما فایل index.php و فایل های js خودتون رو از لحاظ دارا بودن این فایل چک کنید و هر چه سریعتر اقدام به رفع آن کنید

در غیر این صورت با بلاک شدن دامنه ی شما ، حتی با حذف کد مخرب باز هم سایت شما ویروسی نمایش داده میشود و به سرنوشت سایت من دچار میشین Exclamation
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
(۱۳۹۲/۴/۲۸، ۱۲:۱۸:۵۲ عصر)adminn نوشته است: کلا گوگل و موتور های جستجوی ویروس با iframe مشکل دارن ، شما فایل index.php و فایل های js خودتون رو از لحاظ دارا بودن این فایل چک کنید و هر چه سریعتر اقدام به رفع آن کنید

در غیر این صورت با بلاک شدن دامنه ی شما ، حتی با حذف کد مخرب باز هم سایت شما ویروسی نمایش داده میشود و به سرنوشت سایت من دچار میشین Exclamation
البته iframe در این چند تا بود ولی فقط کلمه iframe بود.
1-prototype
2-editor
3-jquery-ui.min
4-controls
پاسخ
Heart 
با درود
بالاخره از اون سر جهنم سر درآوردین .Big Grin سایتتون کاملا مسدود و خطرناک اعلام شده . در سایت شما هیچ تروجانی نیست مطمئن باشید ولی اگردر صفحه ای که بجای سایت شما باز میشود دکمه "Why was this page blocked " را کلیک کنید توضیحاتی که میدهد میتواند راهنمای شما باشد . اینطور که معلومه هاست شما از سایت و یا سایت هایی پشتیبانی میکند که آلوده به تروجان است و این بلا گریبانگیر همه شما خواهد شد . متن اخطار این است
نقل‌قول: What happened when Google visited this site?
Of the 34 pages we tested on the site over the past 90 days, 1 page(s) resulted in malicious software being downloaded and installed without user consent. The last time Google visited this site was on 2013-07-18, and the last time suspicious content was found on this site was on 2013-06-26.
Malicious software includes 27 trojan(s).
Malicious software is hosted on 1 domain(s), including tek2games.com/.
This site was hosted on 2 network(s) including AS18450 (WEBNX), AS8972 (PLUSSERVER).

دو گزینه ی AS18450 (WEBNX), AS8972 (PLUSSERVER). را هم کلیک کنید تا مطلب بازتر شود .
فکر کنم گوگل هاستتون رو داره قرنطینه میکنه با تمام سایت هایی که توش هستند .خدا به فریاد ش برسه . Big Grin Heart
پاسخ
(۱۳۹۲/۴/۲۸، ۱۶:۵۴:۵۲ عصر)میدوری نوشته است: با درود
بالاخره از اون سر جهنم سر درآوردین .Big Grin سایتتون کاملا مسدود و خطرناک اعلام شده . در سایت شما هیچ تروجانی نیست مطمئن باشید ولی اگردر صفحه ای که بجای سایت شما باز میشود دکمه "Why was this page blocked " را کلیک کنید توضیحاتی که میدهد میتواند راهنمای شما باشد . اینطور که معلومه هاست شما از سایت و یا سایت هایی پشتیبانی میکند که آلوده به تروجان است و این بلا گریبانگیر همه شما خواهد شد . متن اخطار این است
نقل‌قول: What happened when Google visited this site?
Of the 34 pages we tested on the site over the past 90 days, 1 page(s) resulted in malicious software being downloaded and installed without user consent. The last time Google visited this site was on 2013-07-18, and the last time suspicious content was found on this site was on 2013-06-26.
Malicious software includes 27 trojan(s).
Malicious software is hosted on 1 domain(s), including tek2games.com/.
This site was hosted on 2 network(s) including AS18450 (WEBNX), AS8972 (PLUSSERVER).

دو گزینه ی AS18450 (WEBNX), AS8972 (PLUSSERVER). را هم کلیک کنید تا مطلب بازتر شود .
فکر کنم گوگل هاستتون رو داره قرنطینه میکنه با تمام سایت هایی که توش هستند .خدا به فریاد ش برسه . Big Grin Heart
سلام
بله این مشکل از حدود 5 ماه قبل بوجود آمده و این صفحه هم همیشه وجود دارد و بعد از درخواست باز میشود.فقط این کد که اصلا مشخص نیست کجاست را نمیتوان پیدا کرد.
پاسخ
با هاستینگ خودتون مطرح کردین ؟؟؟ با اونا مطرح کنید احتمالا خودشون یه کاری براتون انجام بدن
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
متاسفانه هیچ کاری از دستشون بر نمی یاد نه اونها بلکه تقریبا هیچ کسی از متخصصین در کشورمون
با خیلی ها در این چند ماه مذاکره کردم ولی هنوز نتیجه ای نگرفتم.
پاسخ
اگر میخواهید راه ارتباطی با خودتان را بگویید تا به چند تا از دوستان اطلاع بدم
پاسخ
لطفا پیام خصوصی کنید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان