هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه طراحی آرم رسمی مای بی بی ایران
(۱۳۹۰/۹/۲۲، ۱۰:۱۸:۲۳ صبح)kayvanhendi نوشته است:
امیدوارم رضایتمندانه باشد ! در غیر این صورت مشکلات و ضعف هاشو بگین تا اصلاح کنم یا بیشتر توضیح بدین در مورد طرح مورد نظرتون که بیشتر رو اون مانور بدم
درود زیباست فونت ایران را عوض کنید بهتر میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۲:۲۴:۳۸ صبح)
سلام

طرح هاي خوبي هستند ولي

دوستان بيخودي دارند خودشون را خسته مي كنند چون اين تاپيك براي خيلي وقت پيش بوده و فكر نكنم سرانجام جالبي داشته باشه

1389/01/13 كجا الان كجا ConfusedConfusedConfusedConfused

ضمنا پارس هم به نظر ميرسه اصلا به اين تاپيك سر نزدند پس دوستان وقت شون را جاي ديگه اي صرف كنند

چون به نتيجه اي نميرسه

موفق باشيد
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۲:۵۴:۳۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۲:۵۵:۳۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۴:۱۷:۲۸ صبح)
سلام به همه

بنده یک آرم درست کردم که از کلمه مای بی بی و my bb در ست شده :
این آرم رو سه روز ه ساختمش .

[تصویر:  13240293461.gif]
[تصویر:  25a0kvzowrq7c3fvb0as.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۹/۲۵، ۰۴:۱۹:۴۷ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲۵، ۰۴:۵۲:۵۷ صبح) ، adv baran (۱۳۹۰/۹/۲۵، ۱۵:۵۹:۵۷ عصر)
باسلام وعرض ادب
طرحتون خوبه اما مشکلاتی هم داره که اگه رسیدگی بشه بهتر میشه
اول اینکه لازم نیست هم فارسی وهم لاتین باشه
دوم اینکه اون آرم خارجیش یادتون رفت که اصل وفاداری بود
سوم اینکه رنگ اصلی مای بی بی اصولا آبی بوده وهست وشما نمیتوانید از رنگهایی مثل قرمز وامثال اون استفاده کنید چون مثل یخ میمونند درمقابل آتش بعدش مفهوم خواصی نداره وبعد اینکه فونت مناسبی نداره وخیلی پیچیده شده ودر ضمن هیچ تکنیک خواصی برای طراحی لوگوتون استفاده نکردید یامن نمیبینم
ولی بازم ممنون
پاسخ
نمیدونم سرانجام این بحث چیشد....
نبود FavIcon برای سایتی به این بزرگی به نظرم کاملا احساس میشه .... مخصوصا وقتی بین Tab مرورگرم میبینم که در بین 20-30 bookmark فقط سایت اینجا بدون آیکون هست.
Civil Engineering Association
http://forum.civilea.com
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۱۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۸:۵۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۷:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان