هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین انتقال به انجمن خاص
من بدلیل نوع فعالیت مجبور شدم یک بخش بنام بازداشتگاه درست کنم تا ارسال هایی که احیانا مشکل دارن توسط پلیس های انجمن به اون قسمت منتقل بشه تا بعدا درباره رونا تصمیم بگیریم . حالا نیاز به پلاگینی دارم که یک دکمه ایجاد کنه بغل دکمه ویرایش که هر ارسال یا مطلبی که پلیس تشخیص داده مناسب نیست با زدن اون دکمه به بازداشتگاه منتقل بشه . کسی هست کمک کنه ؟
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
این یه روند کامل کد نویسی رو میخواد در صورتی که شما پلیس انجمنتون اتومات باشه.
ولی در حالت عادی این رو پیشنهاد نمیکنم چون ممکنه کاربر مطلبی رو بذاره که عامل اصلی فیل./تر شدن باشه و انجمن شما چه با پلیس چه بی پلیس تحت حمایت فیل./ترینک ایران قرار میگیره و شما سایتتون رو از دست میدید.اما اگه واسه ارشیو میخواید پلاگین انتقال هست.
پاسخ
وقتی مطلب مشکل دار سریعا توسط پلیس به انجمنی که دسترسی بازدیدش برام اعضاء و کاربران عادی بسته شده چطور مطلبو می بینن که فی . / تر بشه ؟
پاسخ
عزیزم این ربطی به کاربر نداره سیستم فیل/// ایران سریع نسبت به یه سری کلمات واکنش نشون میده و شناسایی میکنه و دامین رو فیل میکنه.
پاسخ
مرسی . پس چکار باید کرد ؟
پاسخ
کار خاصی نمیخواد کنید از افزونه فیلتر لغات مای بی بی استفاد کنید تا کلماتی که به سلامت انجمن لطمه میزنن به صورت اتوماتیک تغییر داده بشن.نیازی به پلیس و ربات هم نیست.
سعی کنید ربات رو واسه ارسال پیامهای اتوماتیک استفاده کنید.
و فراموش نکنید که سرور های امنیتی ایران بسیار قوی هستن و رحم نمیکنن واسه اینکه شما بخواید گروه بازداشت درست کنید یا مطالب رو بررسی کنید و توجهی هم به نیت شما ندارن.
قانونش اینه:
هر مطلبی که مغایرت داشته باشه با نظام جمهوری اسلامی و یا به ضرر ایران باشه و مضامین اخلاقی رو رد کنه اخطار و بستن دامین رو به همراه داره.
یکی از سر سخت ترین مکاتبات وزارت ارشاد هست واسه همینم به هیچ انجمن و چت رومی مجوز نمیدن.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۱۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۵۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان