هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل بک آپ.کمک کنین لطفا!!!!
Sad 
سلام.من از داخل خود انجمن مای بی بی بک آپ گرفتم.الان میخوام برش گردونم.چیکار کنم؟

با phpadmin امتحان کرد.ارور میده.

از خود phpadmin قبلا بک آپ گرفتم از دیتابیس ولی بازم بر نمیگردونه.ارور میده

بهترین راه بک آپ گرفتن از انجمن مای بی بی چیه؟لطفا کامل بگین تا اینقدر مشکل نیافتم.

بهترین راه بر گردوندن بک آپ چیه؟
پاسخ
سلام

فايل بكاپ اگر به صورت فايل zip هست از حالت فشرده خارج كنيد و از طريق phpmyadmin اقدام به بازگرداني نماييد.

به نظر من بكاپ ديتابيس را اگر از phpmyadmin تهيه نماييد بهتر هست

آموزش هاي زيادي در مورد تهيه بكاپ هست مي تونيد جستجو كنيد
باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطsirafnet (۱۳۹۲/۶/۲۱، ۱۱:۴۶:۵۴ صبح)
دوست عزیز من از خود phpadmin بک آپ گرفتم.الان ارور زیر رو میده.چرا؟

- -- Dumping data for table `mybb_forumadminoptions` -- INSERT INTO `mybb_forumadminoptions` (`uid`, `cpstyle`, `codepress`, `notes`, `permissions`, `defaultviews`, `loginattempts`, `loginlockoutexpiry`) VALUES (0, '', 1, '', 'a:5:{s:6:"config";a:17:{s:3:"tab";s:1:"0";s:8:"settings";s:1:"0";s:7:"banning";s:1:"0";s:14:"profile_fields";s:1:"0";s:7:"smilies";s:1:"0";s:8:"badwords";s:1:"0";s:6:"mycode";s:1:"0";s:9:"languages";s:1:"0";s:10:"post_icons";s:1:"0";s:14:"help_documents";s:1:"0";s:7:"plugins";s:1:"0";s:16:"attachment_types";s:1:"0";s:9:"mod_tools";s:1:"0";s:7:"spiders";s:1:"0";s:9:"calendars";s:1:"0";s:7:"warning";s:1:"0";s:15:"thread_prefixes";s:1:"0";}s:5:"forum";a:8:{s:3:"tab";s:1:"0";s:10:"management";s:1:"0";s:13:"announcements";s:1:"0";s:16:"moderation_queue";s:1:"0";s:11:"attachments";s:1:"0";s:9:"sg_status";i:0;s:9:"sg_create";i:0;s:7:"sg_ping";i:0;}s:5:"style";a:3:{s:3:"tab";s:1:"0";s:6:"themes";s:1:"0";s:9:"templates";s:1:"0";}s:5:"tools";a:15:{s:3:"tab";s:1:"0";s:1[...]

MySQL said: Documentation
#1062 - Duplicate entry '0' for key 'PRIMARY'
پاسخ
با مدیریت سرور در تماس باشید.
برای بکاپ هم با توجه به گفته ی دوستمون لازمه که طبق اموزش پیش برید.
پیروز باشید
پاسخ
با پشتیبانی هاست تماس گرفتم میگن ما بک آپ نداریم.من خودم بک آپ دارم از دیتابایسم.میگم برام برش گردونین ولی جواب نمیدن.منم بیخیال شدم و از اول روش کار میکنم..یکم با این هاستینگ کار میکنم و به یه شرکت دیگه انتقال میدم.چون پشتیبانی نمیکنن و کمکی انجام نمیدن
پاسخ
انتخاب هاستینگ خوب خیلی مهم هست.متاسفانه خیلی از هاستینگا خصوصی هستن و مجوز ندارن و هیچ مسئولیتی در قبال کار ندارن.
پاسخ
برای بهترین پشتیبانی همراه با آموزش و قیمت هایی باورنکردنی به هاست نت افراز مراجعه کنید.
من هم در ابتدا مشکل شمارو داشتم ولی بعد از انتقال به این هاست خیلی راضی هستم از هر لحاظ.
پاسخ
این سرور هاستینگ مورد انتقاد خیلی از دوستان هست و پیگیریهایی مبنی بر اینکه هاست فیری رو داره عرضه میکنه داره انجام میشه.پشتیبانی اون هم طبق قوائد خاصی هست.
ضمن اینکه هاستشون دایرکت هست.
پاسخ
به نظرتون بهترین هاستینگ برای سایت کدوم هست.

هاستی باشه که بک آپ داشته باشه و مخصوصا از نظر قیمت و پشتیبانی عالی باشه؟
پاسخ
نقل‌قول: به نظرتون بهترین هاستینگ برای سایت کدوم هست.

هاستی باشه که بک آپ داشته باشه و مخصوصا از نظر قیمت و پشتیبانی عالی باشه؟

من نت افراز رو پيشنهاد مي كنم ولي قيمت هاي اون زياد هست .
http://www.netafraz.com/
هاست طلایی!
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطsirafnet (۱۳۹۲/۶/۲۱، ۱۳:۱۰:۲۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لطفا راهنماییم کنین mohammad.s 10 4,251 ۱۳۹۱/۵/۲۱، ۱۲:۱۰:۲۸ عصر
آخرین ارسال: mohammad.s

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان