هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا جاوااسکریپت بهینه شده سایت Gtmetrix را استفاده کنیم ؟
با سلام
آیا می توان کد های اپتیمایز شده سایت gtmetrix.com را بجای کد های جاوااسکریپت سایت خودمان کپی کنیم ؟

بعنوان مثال برای همین سایت مای بی بی ایران در این صفحه اگر لینک Minify JavaScript را کلیک کنید هرکدام از فایل های جاوا اسکریپت که احتیاج به اصلاح داشته را نشان می دهد . آیا تغییر این کدها مشکلی ایجاد نمی کند ؟

با انجام این کار کمی به سرعت لود صفحه اصلی و احتمالا سایر صفحات افزوده می شود .
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
بعضی از امکانات سایتت ممکنه از کار بیفتند،یه کپی بگیر و بعد این کار رو بکن،بعد تمام سایتتو چک کن و اگه خوب نبود برگردون
پاسخ
 سپاس شده توسطsalondaran (۱۳۹۲/۳/۹، ۲۲:۲۷:۲۶ عصر)
این کارو نکنین بهتره
پاسخ
واسه چی استفاده نکنیم بهتره
پاسخ
چون
نقل‌قول: بعضی از امکانات سایتت ممکنه از کار بیفتند،یه کپی بگیر و بعد این کار رو بکن،بعد تمام سایتتو چک کن و اگه خوب نبود برگردون
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
 سپاس شده توسطlab (۱۳۹۲/۷/۲۰، ۱۷:۱۳:۲۴ عصر)
من استفاده کردم

یک بار سپاسم مشکل دار شد
طراحی پروفایلم خراب شد
پاسخ
تو برو تو انجمنت سپاس رو نصب کن بعد کد های جاوا thx.js قبلی رو با کرد هایی که اون سایت بهت میده عوض کن ببین چی میشه
اما اگه بکنی راه بازگشتی نذاره پس بهتره تو لوکال هاست استفاده کنی
پاسخ
اصلی ترینشون prototype.js هستش که تغییرات توش باعث از کار افتادن قسمت های زیادی میشه،بقیه کمتر و بعضی هاشون هم مشکلی ندارن.
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد تی ام (۱۳۹۲/۷/۲۱، ۲۰:۳۸:۴۹ عصر)
حرف lab رو قبول دارم
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۱۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۳۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان