هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب پوسته
سلام یه مشکل دارم
هرچی پوسته دانلود میکنم و میذارم ارور میده باید چی کار کنم
میگه: MyBB نتوانست پوسته‌ای درون فایل آپلود شده بیابد. لطفاً از این که فایل سالم است و مشکلی ندارد اطمینان حاصل فرمایید.
من اونارو داخل مرور پوسته ها دان کردم
پاسخ
پوسته های معتبر دیگری آپلود کنید شاید اشکال از پوسته ها تون باشه

Smile
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
امتحان کردم اما نمیشه همش ارور میده
پاسخ
به مدیران انجمن دسترسی بدین تا براتون نصب کنن ، من اجازه ندارم دسترسی بگیرم

Smile
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
DodgyDodgyنسخه مای بی بیتون چنده؟
پاسخ
نسخه‌ی MyBB 1.6.10
پاسخ
با سلام
لطفا ادرس انجمن و پیغام مربوطه را جهت بررسی ارسال فرمایید
پاسخ
www.nocin.zxn.ir
این انجمنمه
پاسخ
دوست من هاست شما رایگان هست و همین جور که دوستان قبلا گفتن بعضی از پوسته ها روی هاست های رایگان دچار مشکل میشه.
پاسخ
SmileSmileSmileتا حالا نشنیدم با هاست رایگان ناسازگار باشه!!بعضی از پوسته ها با نسخه 1.6.10 نازساگاری داره و با عدم در نظر گرفتن تطبیق نسخه هم درست نمیشه!به 1.6.9 تبدیل کنند درست میشه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان