هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست:آموزش گذاشتن عکس در پس زمینه ی ادیتور
سلام دوستان من چند روز پیش یه سایت مای بی بی دیدم که پشت ادیتور (قسمتی که متن خودمون رو می نویسیم)اسم سایت خودش رو قرار داده بود.
از دوستان در خواست دارم که این آموزش رو لطف کنن قرار بدن
با تشکر
موفق باشید
فعلا" local
پاسخ
درود
طبق زمینه پیوست شده
[تصویر:  attachment.php?aid=165]

مسیر
قالبها و پوسته ها پوسته مورد نظر >>>global.css و کلاس text area کادر زمینه (Background) لینک عکس مورد نظر ولی باید کدی به کار بره که تکرار نشه .
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۲۰:۲۶:۵۹ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۲۱:۰۰:۳۰ عصر) ، s.moein.h (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۲۲:۱۰:۰۷ عصر) ، ires (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۲:۵۰:۲۱ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۳:۴۵:۲۹ عصر) ، majidsoftware (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۹:۴۳:۴۱ عصر)
ممنون از پاسخ سریع تون
ولی من درست متوجه نمی شم میشه یه مثال بزنید(یه سری کدglobal.css رو بزارید و توضیح بدید)یا یکم واضح تر توضیح بدید.
با تشکر از شما
موفق باشید
فعلا" local
پاسخ
 سپاس شده توسطAryan (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۷:۲۰:۱۵ عصر)
به :
قالب ها و پوسته ها --> پوسته ها --> بر روی نام پوسته ی مورد نظر کلیک کنید --> بر روی global.css کلیک کنید --> و از منوی کشویی این را انتخاب کنید
کد:
.textarea

سپس این کد را به آخر قسمت "اختصاص دادن CSS ها بیشتر" اضافه کنید.

کد:
    background: url(images/VariablePic.gif) no-repeat 0;

به جای VariablePic.gif تصویر مورد نظر را در پوشه images آپلود کنید و نام آن را به جای VariablePic.gif قرار دهید. مثلا اگر اسم تصویر آپلود شده jump.gif هست باید اینطور شود:

کد:
    background: url(images/jump.gif) no-repeat 0;
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۳:۴۰:۰۵ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۳:۴۵:۲۶ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۳:۴۹:۱۰ عصر) ، s.moein.h (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۴:۳۱:۵۷ عصر) ، Mamal92 (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۴:۳۳:۴۱ عصر) ، RealDream (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۷:۲۲:۴۲ عصر) ، ires (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۷:۲۴:۴۸ عصر) ، SaintAnger (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۹:۰۱:۴۲ عصر) ، jafar1374 (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۱۳:۳۰:۰۰ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۶/۱۰، ۲۱:۵۲:۰۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۰۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۱۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۱۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان