هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن من انگار جن داره! :دی
با سلام
از عنوان تعجب نکنین! Smile

والا انجمن ما خود به خود دچار تغیرات عجیب میشه

مثال در پنل ناظیم تا یه ماه پیش در بخش کاربران اخراجی اون قسمت دلیل فارسی بود الان میبینیم شده reason
و کلا خیلی از قسمت های انجمن کلمه به کلمه به انگلیسی تبدیل شدن البته کلی فارسین ولی چرا به این صورت شده؟

+
یه سری تالارت خودشون علامت گذاری شدن که بعد تایید موضوع ثبت بشه
یا اینکه مثلا من الان پلاگین هشدار هارو نصب کردم همیشه روش کلیک میکردیم میرفت داخله هشدارها الان بعد یک ماه تازه روش کلیک میکنیم کشویی باز میشه!! علت این تغییرات خود جوش چیه؟
پاسخ
سلام

والا خيلي عجيبه Undecided
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطsirafnet (۱۳۹۲/۶/۲۱، ۱۱:۲۳:۴۴ صبح)
(۱۳۹۲/۲/۲۷، ۱۶:۴۳:۰۵ عصر)ch2012 نوشته است: سلام

والا خیلی عجیبه Undecided

خو این یعنی چی؟ ماهم میدونیم عجیبه دوست عزیزSleepy
پاسخ
(۱۳۹۲/۲/۲۷، ۱۶:۵۲:۰۸ عصر)MyBulletian نوشته است:
(۱۳۹۲/۲/۲۷، ۱۶:۴۳:۰۵ عصر)ch2012 نوشته است: سلام

والا خیلی عجیبه Undecided

خو این یعنی چی؟ ماهم میدونیم عجیبه دوست عزیزSleepy

دوست عزيز من از قديمي هاي ماي بي بي در ايران هستم !

البته كم بودن پست من و يا يوزر من نشون نميده اين رو !

نگاه كنيد داخل هيچ سيستمي نمي تونه جن وارد بشه ولي هكر مي تونه وارد بشه كه با توجه به تجربه من خيلي بعيد مي بينم كسي ما رو هك كرده باشه !

برسي كنيد همه چيز رو از پلاگين ها گرفته تا جداول ديتابيس !

ببينيد چه چيزي غير عادي و هست و يا چه پلاگيني عدم هنماهنگي ايجاد كرده
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطsirafnet (۱۳۹۲/۶/۲۱، ۱۱:۲۳:۵۲ صبح)
پلاگین که زیاد نصب داریم .
جداول دیتابیس هم ردیف اپتایمز هم شدن
در کل همه چیز انجمن ما با 110 پلاگین ردیفه بحرحال واسم جالب بود خود به خود مشکل یکی دوتا پلاگین حل شد همینطور خود به خود ترجمه پنل ناظم انگلیسی شد.

هکر هم امکان نداره بتونه کاری کنه تو سایت من یکی ، اصن با عقل جور درنمیاد کار هکر باشه
مگر یه تختش کم باشه بیاد ترجمه رو عوض کنه و مشکل انجمن مارو حل کنه! در کل نیتش خیره Smile)))
پاسخ
1- ابتدا مطمئن بشید که به جز شما کسی به کنترل پنل ادمین دسترسی نداشته باشه، شاید شخص دوم وجود داره که بدون اطلاع شما این تغییرات رو انجام میده!

2- مطمئن باشید فایل های زبان رو کامل آپلود کردید، البتهخ فایل های سالم رو!! جهت اطمینان یک بار فایل های موجود در همین سایت رو پلود کنید.
mybb طوری طراحی شده که وقتی داخل فولدر زبان مثلا فارسی فایل زبان مورد نظرش رو پیدا نکنه میره سراغ فایل های انگلیسی و کلمه انگلیسی رو در سایت نشون میده، ممکنه مشکل شما هم همین باشه
عدم آپدیت فایل های زبان، تغییرات غیر اصولی در فایل های زبان و ... میتونه دلیل بروز این مشکل بوده باشه

البته من حدس میزنم مشکل شما مورد 2 باشه، چون لینک سایت نداشتید، ما هم جِن نیستیم که بدونیم کدوم دوست جِنّمون وارد سایت شما میشه Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطRezakashefi (۱۳۹۲/۲/۲۷، ۱۹:۵۴:۵۷ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۲/۲۷، ۲۱:۰۱:۰۳ عصر) ، Pishro (۱۳۹۲/۲/۲۷، ۲۲:۲۷:۲۹ عصر) ، Pars (۱۳۹۲/۳/۸، ۰۰:۳۶:۳۹ صبح) ، mrramin (۱۳۹۲/۳/۸، ۰۱:۱۸:۵۸ صبح) ، - LORD - (۱۳۹۲/۳/۸، ۲۱:۴۱:۴۶ عصر)
من عاشق داستان های ترسناکمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue
پاسخ
انجمن ما هم جن گرفته و اتفاقای عجیبی می افته . مشکوک شدم به مای بی بی !!!

میگم نکنه مدیر های مای بی بی می تونن با یوزرنیم و پسورد ویژه ای وارد تمام سایت های مای بی بی بشن Big Grin

مسدودم نکنید حالا قول میدم به هیچکی نگم .
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
الان اسمه کنترل پنل ناظم ما شده Show ModCP
به صورت کاملا خودجوش!!
پاسخ
راستی من فهمیدم مشکل چیه !
سیستم صلوات شمار نصب کن درست میشه Big Grin
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان