هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل نمایش امضا در ارسال ها
.........................
پاسخ
کسی نیست راهنمایی کنه ؟
پاسخ
در واقع من این دکمه کنار ادیتورم نیستش

[تصویر:  93662712396158537012.png]
پاسخ
دوست عزیز منظور شما واضح نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسطmrramin (۱۳۹۲/۲/۱۴، ۱۹:۳۵:۴۹ عصر)
الان میبنید من ارسال رو فرستادم

امضای من نشون داده میشه زیر پستم
ولی توی انجمن من وقتی کاربران پست رو میفرستن قسمت امضا به صورت خودکار نشون داده نمیشه

و این دکمه کنار ادیتور من نیست

این مال مای بی بی ایران هست

[تصویر:  65632347616005926659.png]

این مال انجمن من هست

[تصویر:  69081345591896574209.png]

همونطور که ملاحظه میکنید دکمه امضا رو مال من نداره و این اتفاق پس از بروزرسانی فروم به ورژن 1.6.10 اتفاق افتاده و قبلا این گزینه رو داشت و هرکاربری که با پاسخ سریع پست ارسال میکرد امضاش رو نشون میداد
پاسخ
در هنگام ویرایش امضاء در کنترل پنل کاربری در پایین ادیتور امضاء گزینه " امضای مرا در تمامی ارسال‌های من نمایش بده." را انتخاب کن و امتحان کن که بازهم نشان داده نمی شود.
پاسخ
ببینید این تاپیک سایت من رو "

تمام کسانی که از پاسخ سریع استفاده کردن نشون نداده امضاهاشون رو در حالی که قبل از بروزرسانی رو نگاه کنید :

مشکل از قسمت تنظیمات امضاها نیست چون مال من تنظیماتش مثل قبل هست و همیشه هم نشون میداد موقع استفاده از ادیتور پاسخ سریع ولی الان به این مشکل برخوردم و اون دکمه کنار ادیتور هم نیستشBlush
پاسخ
اگر فکر می کنید مشکل از این می باشد ، به پنل مدیریت بروید »»»» قالب ها »»»» قالب های showthread »»»»» قالب showthread_quickreply

بدنبال کد زیر بگردید که مربوط به این گزینه می باشد.
کد:
<label><input type="checkbox" class="checkbox" name="postoptions[signature]" value="1" {$postoptionschecked['signature']} />&nbsp;<strong>{$lang->signature}</strong></label><br />

اگر وجود نداشت ان را بعد از خط زیر قرار دهید.
کد:
<span class="smalltext">{$lang->message_note}<br /><br />
پاسخ
 سپاس شده توسطmrramin (۱۳۹۲/۲/۱۴، ۲۰:۵۷:۱۵ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۲/۲/۱۴، ۲۳:۱۵:۳۸ عصر)
به همین راحتی مشکل من حل شد Big GrinHeart

من خودم میدونستم از همون جاست و الانم تست کردم دیگه موردی نیست . مرسی از شما Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۵۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۵۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در نمایش امضا miladkiaei 1 1,963 ۱۳۹۰/۹/۳۰، ۱۲:۴۴:۳۱ عصر
آخرین ارسال: nikaComputer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان